6361 відвідувач онлайн
4 998 24

Китай не постачає Росії компоненти для виробництва зброї, - МЗС

китай,ван,веньбін

МЗС Китаю повідомило, що не постачає Росії компоненти та комплектуючі для виробництва зброї.

Про це заявив речник міністерства Ван Веньбін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Китай завжди виважено й відповідально ставиться до експорту товарів військового призначення", - сказав він.

За його словами, підходи і практики Китаю в цьому питанні є послідовними й прозорими, тож китайська сторона вважає подібні повідомлення "злими намірами окремих ЗМІ" та виступає проти безпідставних закидів.

"Стосовно українського питання, Китай послідовно просуває мирні переговори і продовжуватиме відігравати конструктивну роль у послабленні напруженості", - додав речник.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Росія отримувала з Китаю гелікоптери, приціли та інше обладнання з початку вторгнення.

Топ коментарі
+8
Жовтопиким вірити, майже як касапам - себе дурити..
показати весь коментар
21.08.2023 13:29 Відповісти
+7
показати весь коментар
21.08.2023 13:32 Відповісти
+5
та невже?, звичайно це, мабуть, по іншому зветься, наприклад, компоненти для виробництва пральних машин, або автоматів для попкорну, або складників для весільних дронів...
показати весь коментар
21.08.2023 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та невже?, звичайно це, мабуть, по іншому зветься, наприклад, компоненти для виробництва пральних машин, або автоматів для попкорну, або складників для весільних дронів...
показати весь коментар
21.08.2023 13:22 Відповісти
Ви дуже точно описали суть того що відбувається
показати весь коментар
21.08.2023 13:51 Відповісти
Паскудні китайці ще мають відповісти (разом з кацапами) за ковід.
показати весь коментар
21.08.2023 14:38 Відповісти
Китай не постачає - він забезпечив умови для виготовлення дронів у рашці, на відміну від Резнікова дронодочера, котрий тільки говорить про дрони, рашка в три зміні їх штампує й руками тих же ще не військовозобовязаних учнів профтехучилищ!
показати весь коментар
21.08.2023 13:22 Відповісти
"МЗС Китаю повідомило..."
І всі так з полегшенням видихнули...
показати весь коментар
21.08.2023 13:24 Відповісти
В советское время ходил такой анекдот:

Работаю на заводе, где делают швейные машинки. Натаскал детали, дома собрал - получился пулемет.
показати весь коментар
21.08.2023 13:24 Відповісти
В мене татко так шуткував. На КРЗ працював. "Приношу додому запчастини, телевізор зібрати - а все ракета виходить".
показати весь коментар
21.08.2023 13:47 Відповісти
Союз жабы и гадюки, как
Сталина и Гитлера в 1939году....Кстати факт ПАКТА Рибентроп-Молотов также скрывался...
показати весь коментар
21.08.2023 13:25 Відповісти
Жовтопиким вірити, майже як касапам - себе дурити..
показати весь коментар
21.08.2023 13:29 Відповісти
Брехливі потвори!!!
Спонсори терористів та війскових злочинців- рф!
показати весь коментар
21.08.2023 13:29 Відповісти
Сам Китай може і ні, а от через другі-треті руки...
показати весь коментар
21.08.2023 13:30 Відповісти
Навіщо все ускладнювати? Протяжність спільного кордону 4200 км. Ніхто там нічого не контролює.
показати весь коментар
21.08.2023 13:56 Відповісти
показати весь коментар
21.08.2023 13:32 Відповісти
Дивися на Ютубі відос як ***** приїхав у ЮВО. Заходить в кімнату й вітається---ТАВАРИЩИ ОФИЦЕРЫ. А я згадую фільми про царську армію і там ТАВАРИЩЕЙ ОФИЦЕРОВ не було. Були БЛАГОРОДИЯ і ГОСПОДА. З такого нюансу виглядає що в росії зараз і далі соціалізм типу соціалізму в Німеччині часів АГітлера. І КПСС у вигляді обєднання філіалів КПРФ+ЛДПР+ЕР. І ПІОНЕРЯ-Гітлерюгенд- ЮНАРМІЯ. І те ж саме КГБ-ФСБ. з 1917 р як історія в росії замерзла і до цих пір ніщо не змінилося. Росія з СССР і не виходила
показати весь коментар
21.08.2023 13:37 Відповісти
офіційно? звичайно що -ні
показати весь коментар
21.08.2023 13:38 Відповісти
Як кажуть у народі: пи*дить і навіть не моргне.
показати весь коментар
21.08.2023 13:51 Відповісти
*******
показати весь коментар
21.08.2023 13:58 Відповісти
А куйло вже вмер.
показати весь коментар
21.08.2023 13:59 Відповісти
Фразу брехливої червоносракої макаки можна трактувати цілковито навпаки:

"Китай завжди виважено й відповідально ставиться до експорту товарів військового призначення" Джерело: -- і саме тому, згідно зі своїми шкурними інтересами, -- постачає парашці озброєння.
показати весь коментар
21.08.2023 14:14 Відповісти
Компоненти точно нє, а от готову зброю, вертольоти, безпілотники та інше , так!
показати весь коментар
21.08.2023 14:24 Відповісти
я вірю Китайосам як Путлеру
показати весь коментар
21.08.2023 14:44 Відповісти
ну да...конешна канешно...
показати весь коментар
21.08.2023 15:05 Відповісти
Китайці просто святі, живуть за заповідями Божими, будують свій комунізм, де усі будуть щасливі і заможні. Ну як вони можуть робити таку каку і підтримувати парашу у вбивстві людей? Це наклеп підступних піндосів, які їм заздрять.
показати весь коментар
21.08.2023 15:19 Відповісти
kitaiozi nauchilis u svaih ruskih brativ ****** , kak toka rot atkrivaiut ....🤡