Зеленський зустрівся із президентом Сербії Вучичем

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.
"Відкрита, чесна, продуктивна розмова з Президентом Сербії Вучичем. Хороша розмова. Про повагу до Статуту ООН і непорушності кордонів.
Про майбутнє наших народів у спільному європейському домі. Про розвиток відносин, який є нашим спільним інтересом",- розповів президент.
Топ коментарі
+8 Олег Олег #553255
показати весь коментар
22.08.2023 10:56 Відповісти Посилання +3 Buda Pest
показати весь коментар
22.08.2023 11:03 Відповісти Посилання +3 Анатолий К #427424
показати весь коментар
22.08.2023 11:17 Відповісти Посилання