3945 відвідувачів онлайн

Україна не відмовлятиметься від своїх територій, щоб укласти мир, - Кулеба

дмитро,кулеба

Україна не укладатиме з Росією мир, схожий на Московський договір 1940 року між Фінляндію та СРСР, після якого Фінляндія відмовилася від частини територій в обмін на мир.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на El Diario.

Кулеба заявив, що умови миру для України не можуть нагадувати Московський мирний договір підписаний 1940 року з Фінляндією.

"Ми не збираємося підписувати угоду, схожу на ту, яку підписала Фінляндія", - зазначив Кулеба.

Кулеба додав, що переживши повномасштабне вторгнення, здобувши перемоги в різних битвах та заручившись підтримкою, Україна "має всі шанси отримати інші мирні умови", ніж це було внаслідок радянсько-фінської, російсько-грузинської війни у 2008 році чи анексії Криму РФ 2014 року.

"Перемога України та членство в ЄС приведе нас до успіху", – резюмував він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський відреагував на запитання про готовність України до територіальних поступок, запропонувавши обміняти Бєлгород на членство в НАТО.

Топ коментарі
+10
Ще мобресурс дозволяє це робити.
показати весь коментар
22.08.2023 15:58 Відповісти
+9
Если мы откажемся от территорий, то еще придется платить бурятам репарации и контрибуции за бурятоубийственную войну, а и еще долги отдавать партнерам. По этому без победы и возврата до границ 1991 у Украины нету будущего в любом формате
показати весь коментар
22.08.2023 15:43 Відповісти
+8
гучні заяви..невже ми це не чули?
показати весь коментар
22.08.2023 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гучні заяви..невже ми це не чули?
показати весь коментар
22.08.2023 15:41 Відповісти
Завтра буде щось інше. Хоча Зеля в березні 2022 року в Стамбулі вже віддавав Кемську волость.
показати весь коментар
22.08.2023 15:56 Відповісти
Если мы откажемся от территорий, то еще придется платить бурятам репарации и контрибуции за бурятоубийственную войну, а и еще долги отдавать партнерам. По этому без победы и возврата до границ 1991 у Украины нету будущего в любом формате
показати весь коментар
22.08.2023 15:43 Відповісти
Возврат к границам 91-го года-только одна из составляющих победы,так как с выходом на них обстрелы городов как ракетные,так и артилерийские не прекратятся,порты не разблокируются,как и не откроется воздушное пространство над Украиной.И армию сокращать нельзя будет,как и прекращать мобилизацию,так как понадобятся значительные усилия,что бы эту границу удерживать.Короче говоря,без ракетных ударов по в том числе глубоким тылам противника эту войну не остановить.
показати весь коментар
22.08.2023 15:57 Відповісти
пидлога, а ты в окопах был или окопался на диване и почесываешь?
показати весь коментар
22.08.2023 16:57 Відповісти
второе
показати весь коментар
22.08.2023 16:59 Відповісти
українці не дають укласти
показати весь коментар
22.08.2023 15:51 Відповісти
Це вони заявляють сьогодні !
показати весь коментар
22.08.2023 15:54 Відповісти
Ще мобресурс дозволяє це робити.
показати весь коментар
22.08.2023 15:58 Відповісти
Єдина правильна відповідь,як не сумно
показати весь коментар
22.08.2023 16:01 Відповісти
Денежный поток перекроют и желания сразу изменяться.
показати весь коментар
22.08.2023 16:06 Відповісти
Україна може захищатись,поки є кому і є чим воювати...не кулебина це справа
показати весь коментар
22.08.2023 16:10 Відповісти
от курва, а ще 20-го року зелений уйобок наказував відводити війська із давно займаних позицій, й теж заради миру... от лише цікаво: воно, зелене уйобисько, тоді було нелохом чи зараз?
показати весь коментар
22.08.2023 16:11 Відповісти
Не кажи гоп ...
Ні твої сини, ні ти сам, ні презедент, ні єрмак, ні брат єрмака, ні татаров воювати не підете.
Українці не безкінечні.

Можливо Портніков і правий в своїх роздумах...

https://www.youtube.com/watch?v=RNgVcW_S-Jc&list=PLtM4-p8x7EbT4BaKblNEcRVkNLBUJ8D2Q&index=1
показати весь коментар
22.08.2023 16:12 Відповісти
"https://kp.ua/politics/668014-zhytely-donetska-prekrasnye-ydey-prezydenta-o-myre-na-donbasse-razbylys-o-kamen-realnosty Надо просто перестать стрелять ". Тогда же, в 2019-м, он обещал за год закончить войну
показати весь коментар
22.08.2023 16:35 Відповісти
У нас вже все звільнили. На черзі Африка!

показати весь коментар
22.08.2023 16:41 Відповісти
"Победа Украины и членство в ЕС приведут нас к успеху", - резюмировал он.
Воу, воу..полегче чувак. Ты так всех европейцев распугаешь, они итак уже давно об#срались и без тебя. Всё никак не могут поверить, что Украина действительно всерьёз воюет и даёт отпор россиянцам.
показати весь коментар
22.08.2023 16:48 Відповісти
..ты хотел сказать распугаешь всех **************,колбаскиных.....
показати весь коментар
22.08.2023 16:50 Відповісти
я бы сказал,что отказ от сути и идеи Нации- манкуртизм...
показати весь коментар
22.08.2023 16:48 Відповісти
идем брать крым- согласны, но условие- с нами идут депутаты, мажоры , чиновники высшего ранга- все на фронт!
показати весь коментар
22.08.2023 16:56 Відповісти
Такого не буде,нетреба себе обманювати. З великих і зручних кабінетів,де кондиціонер і секретарка каву носить, набагато легше все звільняти
показати весь коментар
22.08.2023 20:00 Відповісти
Які "незламні" та "потужні" ці зелені гниди, жоден з яких не воює! І жоден родич яких не воює! А давайте ви своїх дітей на передову пошлете, і тоді будете розповідати про різні "незламності" та "потужності". Офігєнно, я бачу, вам воювати з бункерів, тримаючи синочків за бугром.
показати весь коментар
22.08.2023 17:32 Відповісти
Гроші йдуть, до війни вони звикли, себе Петріотом прикрили. Тепер треба вигрібати людей на фронт. Найбільш цінні для влади і грошовиті або з бронею або вже закордоном.
показати весь коментар
22.08.2023 18:51 Відповісти
Вместо того, чтобы сохранить Украину пускай и в урезанных границах они хотят ее уничтожить.
показати весь коментар
22.08.2023 19:04 Відповісти
А як на рахунок Бєлгорода, відмовляємось чи ні?
показати весь коментар
22.08.2023 19:38 Відповісти
Це все звучить прекрасно і чудово, але якщо на секунду стати реалістом,то виникає багато питань і мало відповідей. А чи вистачить ресурсів це здійснити? Де взяти багато далекобійних ракет? Де взяти перевагу в авіації в короткі терміни? Що буде з Україною від ракетних атак, із станом ППо яке є на сьогодні? Корупція коли буде подолана? А то такі заяви можна розцінювати і ще як не бажання закінчувати війну. Корупціонерам,які ще не все вкрали і самі на війну не йдуть, цікавить якнайшвидше закінчення війни?
показати весь коментар
22.08.2023 19:54 Відповісти
РІ,СРСР вже зазнавали революцій,перебудов, та роспадалися..,БОГ,як кажуть, ******** Трійцю..,будимо сподіватися що незабаром і рашу постигне такаж участь..