10290 відвідувачів онлайн
1 183 17

До газосховищ України вже закачано близько 13 мільярдів кубометрів палива, - Галущенко

газосховище

Підготовка до опалювального сезону випереджає графік, до газосховищ вже закачано близько 13 мільярдів кубометрів палива.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко, передає пресслужба Міненерго, повідомляє Цензор.НЕТ. 

Він зазначив, що з наближенням зими навантаження на газовидобувні та газорозподільні підприємства буде зростати. Адже через ускладнення логістичних маршрутів збільшено використання газу для виробництва електроенергії.

Галущенко відзначив начив ефективну роботу всієї команди НАК "Нафтогаз України", зокрема "Укртрансгазу", одним з результатів якої стала сертифікація українських ПСГ за європейськими нормами. Завдяки цьому стало можливим зберігати в Україні газу іноземних компаній.

"Європейські компанії вже почали активно закачувати блакитне паливо в українські ПСГ, де зберігається вже близько 600 мільйонів кубів іноземного газу. А це важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки України та всього європейського континенту", - додали в Міненерго.

Топ коментарі
+3
Від 18.04.22 - Галущенко "на сьогодні у підземних сховищах більш як 9 млрд кубометрів з урахуванням технологічного газу" "то в цей сезон ми входили, маючи трохи більше ніж 14 млрд кубометрів"
Тобто все, що змогли - закачати менше 5 млрд. кубів, з яких 0,6 належать іноземцям. Скільки з цих 13 млрд. технологічний газ (тобто його неможливо використати) ??? І це була тепла зима. А якщо буде холодна?
Правда в одному можна бути впевненим, "вдома в Монако" чиїсь донечки точно не замерзнуть.
показати весь коментар
22.08.2023 16:06 Відповісти
+3
Герман галущенко... і ко... Ну де ви, такіх вилупки недолугі беретесь??? Ви - вороги Народу!!! Навіщо оприлюднювати такі речі??? Ти, тупоміністр ще напиши де саме, і звідки зберігається та закачується газ!!! Видай кацапам на тарілочці все і вся!!! Фу, ,,,ть, на блювоту розбирає від таких!!! Хто ляпає язиком і хто оприлюднює це!
показати весь коментар
22.08.2023 16:17 Відповісти
+3
Схоже на маніпуляцію. Там усього 13, чи закачано 13 нових з весни?
показати весь коментар
22.08.2023 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Галущенко сказав? Ну, що він ще сказав?

8-9 лярдів. - звідти не воззьмеш. Тобто 5 - в кращому випадку. І що, цього достатньо? Випередження...графіки...потужність...Відверте маніпулювання
показати весь коментар
22.08.2023 16:02 Відповісти
Откуда данные про 8-9?
Я нашёл что нельзя использовать только 4,7млрд кубов
показати весь коментар
22.08.2023 16:40 Відповісти
Не хочу вкотре це переминати...вже давно все відомо...Он хоча б коментар нижче..З пов.
показати весь коментар
22.08.2023 16:46 Відповісти
Не вижу ответа откуда данные что 8-9млрд "не возьмешь"? Я нашёл что только 4,7млрд нельзя взять
показати весь коментар
22.08.2023 17:04 Відповісти
...пошукай
показати весь коментар
22.08.2023 17:06 Відповісти
Ну так я и поискал - везде пишут что буферный газ (который нельзя использовать) - это 4,7-5млрд кубов.
А откуда брехня про 8-9?
показати весь коментар
22.08.2023 17:19 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2023 16:06 Відповісти
Это сообщение за 22 год - Від 18.04.22 - Галущенко
показати весь коментар
22.08.2023 17:02 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2023 17:07 Відповісти
кацапура зі злості і ревнощів ще й туди буде цілитись...
показати весь коментар
22.08.2023 16:09 Відповісти
Герман галущенко... і ко... Ну де ви, такіх вилупки недолугі беретесь??? Ви - вороги Народу!!! Навіщо оприлюднювати такі речі??? Ти, тупоміністр ще напиши де саме, і звідки зберігається та закачується газ!!! Видай кацапам на тарілочці все і вся!!! Фу, ,,,ть, на блювоту розбирає від таких!!! Хто ляпає язиком і хто оприлюднює це!
показати весь коментар
22.08.2023 16:17 Відповісти
Схоже на маніпуляцію. Там усього 13, чи закачано 13 нових з весни?
показати весь коментар
22.08.2023 16:18 Відповісти
і я про те ж
показати весь коментар
22.08.2023 16:47 Відповісти
Видимо всего 13 вот сообщение в апреле -
18.04.23 14:15
Наразі у сховищах понад 9 мільярдів кубометрів газу, - Галущенко .
---------------------------------------
А надо 19, т.е. еще надо 6.
показати весь коментар
22.08.2023 17:06 Відповісти
Хто в курсі, а ми в рашки вже газ не купляємо?
показати весь коментар
22.08.2023 16:23 Відповісти
Європейські газосховища майже заповнені, задовго до настання зимового опалювального сезону, свідчать останні дані Агрегованого газосховища (AGSI).

Сховища більшості європейських країн вже заповнені на 90%, об'єкти в Іспанії заповнені на 100%, у Великобританії на 98% і Німеччині на 92%.

«Ризик дефіциту природного газу в Європі в майбутньому зимовому сезоні пікового попиту 2023/24 років є лише незначним, з лише 10% ймовірністю серйозного дефіциту, навіть при незначній або повній відсутності російської пропозиції», - заявила консалтингова компанія з політичних ризиків Eurasia. Євразія відзначила зниження попиту на газ, а також «агресивний перехід на альтернативні поставки, наприклад, шляхом збільшення морського вітру в Північному морі для промислового енергопостачання, ще більше допомогло зменшити залежність ЄС від імпорту газу».

CNN
показати весь коментар
22.08.2023 16:48 Відповісти
Ну а скільки це у процентах? Повне сховище-100%,а 13 мільярдів кубометрів палива це скільки?
показати весь коментар
22.08.2023 19:18 Відповісти