10157 відвідувачів онлайн
70 103 148

Літак Пригожина збила ППО РФ, - телеграм-канали "Вагнера". ВIДЕО

Прихильники терориста Пригожина, який розбився у літаку в Тверській області ввечері 23 серпня, заявляють, що літак був уражений системою ППО.

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляється у телеграм-каналах, наближених до ПВК "Вагнер".

Вони заявляють, що є версія, що літак був уражений системою ППО.

Літак Пригожина збила ППО РФ, - телеграм-канали Вагнера 01

Ця версія збігається з тією, що можна побачити на відео та ґрунтуючись на словах очевидців – два розриви характерних для ППО та інверсійні сліди у небі.

Таким чином, з чималою часткою ймовірності, версія з терактом також відпадає через те, що в повітрі не сталося руйнування конструкції літака.

Топ коментарі
+93
показати весь коментар
23.08.2023 20:59 Відповісти
+71
показати весь коментар
23.08.2023 20:58 Відповісти
+53
Це занадто гарно, аби бути правдою...
показати весь коментар
23.08.2023 20:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
що - усе ..., якщо правда - то все " співпало"...
показати весь коментар
23.08.2023 21:57 Відповісти
Прощай новий президент Параши ? Чекаємо новин, в рашці нормально нічого не буває, навіть авіатрощі....
показати весь коментар
23.08.2023 22:10 Відповісти
А казали біля москви немає ППО. Є, ще й літаки збиває (але є нюанс)
показати весь коментар
23.08.2023 22:19 Відповісти
Пора , вагнеровцам, переходить на сторону Украины и кровью смыть свои преступления , иначе , в России им капут.
показати весь коментар
23.08.2023 22:25 Відповісти
на х*й нам нужне це стадо гвалтівників,вбивць,маньяків! нехай в своїх їбен*ях друг друга повбивають,нам на них пох!
показати весь коментар
23.08.2023 22:49 Відповісти
ППО в москалів є ! На відео видно риштування ракети праворуч від падаючого яроплана !!!
показати весь коментар
23.08.2023 22:31 Відповісти
на відео диму немає) і літак падає цілий

думаю віс бачили відео коли ппо попадає
показати весь коментар
23.08.2023 22:32 Відповісти
на відео диму немає) і літак падає цілий

що за маячня? так i збиває Стiнгер або аналог, яка-небудь кацапська Верба.
показати весь коментар
23.08.2023 22:45 Відповісти
шойгу,герасімов,ви де? я у кобзона з жиріком чекаємо вас!
показати весь коментар
23.08.2023 22:38 Відповісти
.

попередження вiд пуйла всiм елiтам паРашi, що буде за нелояльнiсть.

звичайно їх лiквiдували за наказом пуйла за похiд на мааскву.

хтось сумнiвався, що пуйло їм це не попустить?

очко гиркина-дыркина бешенно сжалось...
показати весь коментар
23.08.2023 22:41 Відповісти
так він в кобзона вже їх зустрів!
показати весь коментар
23.08.2023 22:51 Відповісти
все ще потрібне незалежна МІЖНАРОДНА ДНК експертиза трупаків, щоб твердо довести, що там здох той єврей, але чомусь я підозрюю, що такої експертизи не буде ні в якому разі.....
показати весь коментар
23.08.2023 22:43 Відповісти
Пробачьте, добродию, а хто из них "еврей"?
показати весь коментар
24.08.2023 01:28 Відповісти
оце експертиза і покаже
показати весь коментар
24.08.2023 09:11 Відповісти
У них там всі самі головні покидькі - євреї! Як і у всьому світі. Колись письменник Веллер гарно сказав - найкращі люди і найгірші люди на Землі - з євреїв.
показати весь коментар
24.08.2023 09:23 Відповісти
тоді ти і є "єврей". Бо ти кончена тупа потвора.
показати весь коментар
24.08.2023 09:57 Відповісти
В таких кривавих виставах, акторами не розкидаються!
показати весь коментар
24.08.2023 09:21 Відповісти
така ж маячня, як i несвiжi трупи в малайзiйському Боiнгу.
показати весь коментар
23.08.2023 22:47 Відповісти
Вагнера знають де шукати зрадника), продовження попереду , якщо встигнуть добіжати до зброї)
показати весь коментар
23.08.2023 23:03 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2023 23:17 Відповісти
6:1
показати весь коментар
23.08.2023 23:22 Відповісти
да вроде ж 10:0?
показати весь коментар
24.08.2023 01:29 Відповісти
Не. Пригожинцы сбили 6 бортов, МО РФ 1.
показати весь коментар
24.08.2023 10:09 Відповісти
Довбойоб, що тут казати? Вирішив мафію переграти в довгу. Шанс був, але просрав. Довбойоб на 100%.
показати весь коментар
24.08.2023 00:02 Відповісти
Ха-ха ! А повар вместе с героем-вагнером-уткиным сейчас сидят на сейшелах, листают эту информационную лабуду, запивают чем-то, и смотрят последние 3 минуты фильма "молчание ягнят".
показати весь коментар
24.08.2023 00:24 Відповісти
Повар разом з уткиньім зараз обживають гніздечко, до якого має приєднатись третій підорас, незабаром, після аварії літака *****
показати весь коментар
24.08.2023 00:52 Відповісти
основываясь на словах очевидцев - два разрыва, характерных для ПВО"

все может быть на казластане . Но откуда "очевидцам" тверской области знать характеристики разрыва ракет пво? Там что у них над головой пво регулярно кого-то сбивает? Нет, конечно, в тверской области разрываются только кацапские пердаки, когда им показывают Украину или не дай бог вообще США и ЕС.
показати весь коментар
24.08.2023 01:26 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2023 04:45 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2023 08:24 Відповісти
Путін "майже напевно" наказав військовому командуванню РФ збити літак засновника приватної військової компанії (ПВК) Вагнера Євгена Пригожина, пише американський Інститут вивчення війни (ISW) у черговому огляді. Аналітики називають цей крок «публічною спробою відновити своє панування і помститися за приниження, яке збройний заколот групи Вагнера 23-24 червня завдав Путіну і Міністерству оборони Росії».

Міністерство оборони Росії і Кремль «послаблюють авторитет Пригожина з моменту заколоту», вважають експерти ISW. Деякі командири групи Вагнера останнім часом, очевидно, перейшли в ПВК «Редут», яка пов'язана з Міністерством оборони Росії, вважають аналітики. Це говорить про те, що спроби Кремля і Міноборони РФ відокремити деяких бойовиків «Вагнера» від лояльних до Пригожина найманців були частково успішними, додають автори доповіді.

DW
показати весь коментар
24.08.2023 08:18 Відповісти
Если эти два ублюдка уткинн и пригожин действительно были в самолете то радует то, что эти твари не здохли сразу а падали и ждали своей никчемной кончины.
показати весь коментар
24.08.2023 08:25 Відповісти
ракета січе літак безліччю уламків. дві ракети на такий маленький і досить повільний літачок - напевно, одразу дрібний друшляк з нього зробили.
показати весь коментар
24.08.2023 10:02 Відповісти
Hа Пригожине замыкалось слишком многое: операции в Африке, мощнейшие африканские финансовые схемы, финансирование ЧВК на территории России и так далее. Он, видимо, считал, что слишком нужен Путину, что тот всегда предпочтет с ним договариваться, что Путин слишком много потеряет, если его ликвидирует. Думаю, эта мысль давала Пригожину ложное чувство безопасности, ложное самоуспокоение. Он недооценил, во-первых, степень ненависти, которую испытывает к нему Путин. Во-вторых, он недооценил, насколько важно сейчас для Путина послать сигнал российским элитам, которые могут быть потенциально нелояльны.

так будет с каждым

novayagazeta.eu
показати весь коментар
24.08.2023 08:44 Відповісти
при чём здесь *****. что вы так пиарите это тараканище
Там с военными лётчиками свои тёрки изначально. Теперь вагнера долэны ответку делать. В момент сбития прочтите пост https://t.me/fighter_bomber/13747
показати весь коментар
24.08.2023 09:21 Відповісти
Гарна вистава! Так і "путіна" "ліквідують" . Такими акторами режисери не розкидаються!
показати весь коментар
24.08.2023 09:19 Відповісти
Розмова пригожина з замміністра оборони та замгенштабу в Ростові ,,...ви кидаєте людей на м'ясо, без ***********, без планування, ......ви пристарілі клоуни...ви сидите в кабінетах за столами з червоного дерева, ваші діти не вмирають на фронті.....,, Нічого не нагадує?
показати весь коментар
24.08.2023 09:21 Відповісти
This Jesus Must Die !

https://www.youtube.com/watch?v=beWXBnliolo
показати весь коментар
24.08.2023 09:22 Відповісти
Видел испуганные глаза Пригожина еще во время заколота, когда он общался с рос. чиновниками как урка. Уже тогда он понимал что ему конец.
показати весь коментар
24.08.2023 09:38 Відповісти
Я не верю в смерть Пригожина. Остановиться у самой Москвы и поврить Уйлу Василичу, не получив 100% гарантий безопасности? Пригожин не дypaк! Наверняка получил убийственный на Уйло компромат в качестве гарантий. Не на деньги же повелся. Это глупо. Если этот компромат появится в ближайшее время, значит Уйло действительно уничтожил всю верхушку Вагнера.
Если компромта нет, значит вся десятка Вагнера залегла где нибудь в Аргентине, кинув на деньги своих боевиков, сменив внешность. Такая ситуация устроит всех, кроме боевиков Вагнера.
Кто не кидает на деньги рашистов? Только ленивый. )
показати весь коментар
24.08.2023 10:40 Відповісти
Компромат був. І був спочатку перехоплений гебнею (осєчкін у фєйгіна).

Розвиток подій з живим лисим nigapoм не вигідний обісцяному бункерному щуру.

Гебня перебрала активи, вилучила компромат, а тоді показово зачистила.

В цей же день злочинця суровікіна офіційно замінили наступником.

В цій ситуації немає жодного місця для кухонної конспірології.
показати весь коментар
27.08.2023 00:07 Відповісти
начав мятеж с походом на москву он подписал себе приговор.я ждал этого в любой день и знал,что такие дела происходят очень быстро.
показати весь коментар
24.08.2023 11:49 Відповісти
Звісно що пригожин не потрібний
А для того щоб після війни потрапив до гааги і видав всі таємниці кацапи допустити не можуть
Мабуть таке чекає
Шойгу
Тому до гааги мало хто потрапить їх знищать в Росії
показати весь коментар
24.08.2023 12:39 Відповісти
Версій багато і усі мають право на існування......А далі ...такої особи як пригожин вже немає.Джерело подразнення для кремлівської хунти зникло.
показати весь коментар
24.08.2023 13:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2