9921 відвідувач онлайн

Пригожин загинув внаслідок дій зрадників Росії, - наближені до ПВК "Вагнер" телеграм-канали

пригожин,комерсант

Низка телеграм-каналів, пов’язаних із ПВК "Вагнер" підтверджує ліквідацію терористів Євгена Пригожина та Дмитра Уткіна.

Як інформує Цензор.НЕТ, така інформація з'явилася на одному з потужних телеграм-каналів Grеy Zone

У повідомленні зазначається: "Керівник "Групи Вагнера", Герой Росії, справжній патріот своєї Батьківщини - Євген Вікторович Пригожин загинув внаслідок дій зрадників Росії. Але навіть в Аду він буде найкращим!"

Як повідомляв Цензор.НЕТ 23 серпня 2023 року у Тверській області РФ зазнав катастрофи пасажирський літак. У ньому знаходився ватажок ПВК "Вагнер" терорист Пригожин.

Також у цьому літаку перебував і засновник ПВК Дмитро Уткін "Вагнер".

Топ коментарі
+33
показати весь коментар
23.08.2023 22:53 Відповісти
+20
10 апреля 2010 года у российского военного аэродрома "Смоленск-Северный" разбился польский правительственный самолет Ту-154М. На его борту находились президент Лех Качинский и его супруга Мария, высшие военные командиры и последний президент Польши в изгнании Качоровский. Ничего не напоминает ? А генерал Лебедь ?
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
+18
...
показати весь коментар
23.08.2023 23:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну и х*й с ним
показати весь коментар
23.08.2023 22:52 Відповісти

показати весь коментар
23.08.2023 23:02 Відповісти
Несколько серъезно пострадавших от новичка в Солсберри с этим не согласятся.
показати весь коментар
23.08.2023 23:05 Відповісти
а литвиненко від полонія? всі вже забули, як рибки гуппі?
а ющенко від діоксину?
показати весь коментар
23.08.2023 23:26 Відповісти
В дурдоме праздник здавомыслия!
показати весь коментар
23.08.2023 23:13 Відповісти
Я згідний 💪🇺🇦
показати весь коментар
23.08.2023 23:55 Відповісти
Якщо не відірвався, то з ним.
показати весь коментар
24.08.2023 06:40 Відповісти
Вход - рубль. Выход - два. )
показати весь коментар
23.08.2023 22:52 Відповісти
дій ***** в.в.? ))
показати весь коментар
23.08.2023 22:53 Відповісти
Ого, назвать ***** предателем рашки, это сильно.
показати весь коментар
23.08.2023 22:53 Відповісти
Вы думаете что на паРаше иначе думают , ( ну последний год как минимум ) , нам вообще до одного места что на болотах будет , просто столько вина и вискаря ( домашнего ) выпить не реально , .................я точно знаю что с ними будет , но если сейчас это озвучить , дня три страна уйдет в радость , тут главное терпение.
показати весь коментар
23.08.2023 23:09 Відповісти
Якось похер.
показати весь коментар
23.08.2023 22:53 Відповісти
нєє, попкорн і на прихожинососні пабліки за зоопарком спостерігати
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2023 22:53 Відповісти
що 628ма серія? ну нарешті! ground control to major tom!
показати весь коментар
23.08.2023 23:36 Відповісти
так можна і нове життя починати. зробив собі нові паспорти, бабла ж немєрєнна. похоронив себе. і живи з наворованим баблом. а путя обделаний нехай лапу сосе.
показати весь коментар
23.08.2023 22:54 Відповісти
Для початку нового життя ця авіакатастрофа абсолютно не потрібна.
показати весь коментар
23.08.2023 23:03 Відповісти
він летів з московського аеропорту, ви думаєте фсб не могла ідентифікувати пригожин це чи ні
показати весь коментар
23.08.2023 23:16 Відповісти
він летів з африки! це раз.

ха, прихожин вміє літати без літака, щоб його у польоті можна було оприділити, як вид гусей у бінокль?
показати весь коментар
24.08.2023 00:42 Відповісти
і що як з Африки? то що при вильоті не могли ідентифікувати, немає агентів на службі у кухаркі щоб могли його здати. запихніть всі свої конспіролгічні теорії собі в сраку.
показати весь коментар
24.08.2023 07:09 Відповісти
і що як з Африки? - а те, що ти херню написав, тебе за язика піймали, а ти почав як хабалка відгавкуватися.
показати весь коментар
24.08.2023 08:08 Відповісти
Є аналіз ДНК. 1.
Навіщо витрачати ракету, можна й дешевше це зробити. 2.
Навіщо розбивати літак й вбивати іньших людей. 3.
Навіщо йому взагалі це, він небезпеку не відчував, ***** й режим його відпрацювали норм. 4
Навіщо йому (прігожину) змінювати щось. 5
показати весь коментар
24.08.2023 00:28 Відповісти
не тупи, це паРашка - умом паРашку не понять
показати весь коментар
24.08.2023 00:38 Відповісти
якщо він знає, що його хочуть грохнуть, а він то знає. красіво уйті і жити заможна на майоркі або балі наприклад
показати весь коментар
24.08.2023 00:40 Відповісти
Нема ніякої "росії", є смердюча московія - азійська помийна яма.
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
Замочи пропагандиста, быстро быстро, очень быстро, современной музыки девиз
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
Шкода ((він мав,міг,шпокнути путлєра ,ясно було, що його приберуть..
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
10 апреля 2010 года у российского военного аэродрома "Смоленск-Северный" разбился польский правительственный самолет Ту-154М. На его борту находились президент Лех Качинский и его супруга Мария, высшие военные командиры и последний президент Польши в изгнании Качоровский. Ничего не напоминает ? А генерал Лебедь ?
показати весь коментар
23.08.2023 22:55 Відповісти
Михайло Евдокимов.... и т.д...
показати весь коментар
23.08.2023 23:01 Відповісти
Натівська Польша тоді проковтнула. Туска попередили щоб не загострював. Це я знову про словеса,, ні дюйма натовської території,,. Завтра буде Сувалкський коридор, то підведуть теорію що він росії потрібніший. Тьху, курва.
показати весь коментар
23.08.2023 23:02 Відповісти
1. Поляки в Смоленске это одно.

2. Самолет Пригожина - это другое.
Почему?

Первое это действительно спланированное уничтожение людей подрывом самолета в воздухе.

Второе- это, скорее всего, подрыв в воздухе уже убитых раннее людей.

Есть версия что Пригожин и уткин были ликвидированы во время/ после? Встречи в Кремле. Но фсб/ путлер решили это не сообщать. Сообщили сейчас…

И предъявят даже остатки тел… после хранения в холодильнике и взрыва.
показати весь коментар
24.08.2023 04:11 Відповісти
ти якісь прострочені речовини вживаєш
показати весь коментар
24.08.2023 07:10 Відповісти
До завтра до обіду не вірте новинам. Прігожин любить всіх найобувати
показати весь коментар
23.08.2023 22:59 Відповісти
Немає різниці як здохне кацап: чи від холєри, чи від Української кулі, чи від ножа в спину від сваїх чи його з`їла акула.... хороший кацап - дохлий кацап!
від цього буде тільки ВСІМ легше.....
показати весь коментар
23.08.2023 22:59 Відповісти
имя сестра - имя )))

показати весь коментар
23.08.2023 23:00 Відповісти
Кожугет, Герасим и ихняя Муму с чемоданом какашек
показати весь коментар
23.08.2023 23:03 Відповісти
На параше все, кто высовывается за генеральную линию партии, долго не живут.
показати весь коментар
23.08.2023 23:00 Відповісти
https://t.me/Ukraine_365News Украина 365 | Новости | Война |

🔥Центр національного спротиву з посиланням на білоруське підпілля повідомляє про активність у таборах "Групи Вагнера" на території Білорусі.

У Центрі вважають, що найманці збираються висуватися у напрямку російського кордону, білоруські силовики при цьому намагаються завадити їм.
показати весь коментар
23.08.2023 23:01 Відповісти
Пусть висуваються, посмотрим как далеко они дойдут теперь без тяжёлой техники и оружия.
показати весь коментар
23.08.2023 23:44 Відповісти
Почти до москвы доехали на уазиках-буханках.
показати весь коментар
23.08.2023 23:52 Відповісти
А вони спочатку за важкою технікою підуть. А потім на мацькву.
показати весь коментар
24.08.2023 07:16 Відповісти
нещасні наївні білоруські силовики..І що-сильно завадили?
показати весь коментар
23.08.2023 23:48 Відповісти
всруться вагінери, у них 1 немає ефекту несподіванки 2 важкої техніки...
А якщо дійсно всруться і нічого крім грізних постів у телеграмих не видадуть, то це типова вистава в стилі кгб.
показати весь коментар
23.08.2023 23:56 Відповісти
завадити - це поставити кулемети і косити їх, все інше фігня.
показати весь коментар
24.08.2023 07:12 Відповісти
Вагнера знають де шукати зрадника), продовження попереду , якщо встигнуть добіжати до зброї)
показати весь коментар
23.08.2023 23:01 Відповісти
Не смог выжить на земле - как он может выжить в аду? В аду его каждый час будут сбивать на взлете вместе с уткиным
показати весь коментар
23.08.2023 23:01 Відповісти
Вагнера -- даите ответку
показати весь коментар
23.08.2023 23:02 Відповісти
Яких ще зрадників-ніяких не зрадників, ну якщо, звісно, не вважати зрадником рашки пуйла і весь його режим!
показати весь коментар
23.08.2023 23:03 Відповісти
требуем попкорн и сиквел "Поход петухов на Маскву" дубль два
показати весь коментар
23.08.2023 23:05 Відповісти
Так головний зрадник всім відомо де - в кремлі. Тож вперед, карайте зрадників, положіть пів росії. Але хіба бидло на щось здатне? Лише скавчати про якихось там невизначених зрадників.
показати весь коментар
23.08.2023 23:05 Відповісти
Иногда таки способно. Если посмотреть на историю крестьянских бунтов в рашке.
показати весь коментар
23.08.2023 23:45 Відповісти
озброєні до зубів злочинці-то вже нє крєстьянскій бунт.Буде хражданская вайна во всєй красє.
показати весь коментар
23.08.2023 23:49 Відповісти
Здатне-здатне - і на селянські бунти і на жовтневий переворот і на ГКЧП. Просто краще так підбурювати їх розпустити руки і посягнути на святе та царя батюшку
показати весь коментар
23.08.2023 23:54 Відповісти
Жабогадюкінг. Чи то гадюка проковтнула жабу, чи жаба гадюку - незрозуміло.
показати весь коментар
23.08.2023 23:05 Відповісти
Ну ,вы конспиролог от Бога)))(
показати весь коментар
23.08.2023 23:16 Відповісти
...
показати весь коментар
23.08.2023 23:07 Відповісти
чудовий хробак
показати весь коментар
23.08.2023 23:23 Відповісти
Дату знищення треба уточняти … його вбили раніш
показати весь коментар
24.08.2023 04:14 Відповісти
Шо тут скажешь - до3,14зделся!
показати весь коментар
23.08.2023 23:13 Відповісти
у гіркіна в СІЗО мабудь на днях серцева недостатність(вот такое рубец)))))
показати весь коментар
23.08.2023 23:14 Відповісти
Чудово!
показати весь коментар
23.08.2023 23:21 Відповісти
В літаку були вхе трупи
показати весь коментар
23.08.2023 23:25 Відповісти
Всі10?чи 5 живих і 5 дохлих,2 щ яких без голови)))
показати весь коментар
23.08.2023 23:32 Відповісти
всі10?чи 5живих і5трупів,з яких 2 уже без голови)))
показати весь коментар
23.08.2023 23:31 Відповісти
В літаку були вже трупи. Та мабуть один - два члени єкіпажу, яким разьяснели що це « спецзавдання».
Вони взяли під козирек- Цеж фсб…

А у небі вже підірвали бомбу.
Літак пошкоджен та падае…

Кінець історії. Зановес
показати весь коментар
24.08.2023 04:18 Відповісти
гарний сценарій блокбастера))))щасти Вам
показати весь коментар
24.08.2023 08:42 Відповісти
Прігожин не простий ванька, він занадто багато знав та занадто багато мав грошей та впливу, щоб просто так дати себе знищити, не залишивши "отвєтку" у вигляді компромату на кремлівського ***** та його найближче оточення, включно з рідними та близькими ***** людьми. Якщо така "отвєтка" найближчими днями не "вспливьот", тоді "смєрть" Прігожина буде аж надто перебільшена.
показати весь коментар
23.08.2023 23:43 Відповісти
На рассее верят только тому, что показывают по телевизору, всё остальное фейки. Никакой компромат их ни в чём не убедит.
показати весь коментар
24.08.2023 00:02 Відповісти
June 24:

https://t.me/generalsvr2



https://t.me/generalsvr2 GeneralSVR(reserv)

Дорогие подписчики и гости канала! Руководством силового блока во главе с Николаем Патрушевым единогласно поддержана инициатива уничтожения ЧВК Вагнера. Речь идёт обо всех действующих и бывших бойцах. Все должны оказаться или в могиле, или в тюрьме. Решено сначала справиться с активным сопротивлением и попытками захватить власть, а затем в течении двух месяцев решить вопрос с остальными. Все помилованные зэки вернутся в тюрьмы, большинство навсегда. Взять всё под контроль и демонстративно жестко расправиться с остатками, даже лояльных властям или нейтральных вагнеровцев.
показати весь коментар
23.08.2023 23:54 Відповісти
Как же оно- куйло тєпєрь харчєваться будіт??
показати весь коментар
24.08.2023 00:19 Відповісти
Похибка в Телеграм-каналах, - найкращим в Аду БОГ в Біблії вписав Путіна: - Король злиднів=Антибог.
показати весь коментар
24.08.2023 03:15 Відповісти
Це все угорці,хочуть щоб цапи побудували угорські школи.
показати весь коментар
24.08.2023 06:08 Відповісти
показати весь коментар
24.08.2023 07:12 Відповісти
...навіть в аду - і це все, що його друзяки можуть сказати? Серйозно? Ну, і убогі. І якщо летіли з Африки і це був теракт, то бомбу в Африці могли підкласти ну, дуууже багато хто, кому цей #ид насолив. А чи збили літак, одні кажуть с300, інші - бомба на борту, могли ще ракетою повітря-повітря, а яка різниця? Головне, щоб точно усьо, а то вспливе десь в аргентинах
показати весь коментар
24.08.2023 08:01 Відповісти
здох максім прігожин
і х/р с нім
положилі єго в гроб
ну і мать єго й*б
показати весь коментар
24.08.2023 08:13 Відповісти
..один махонький нюанс: у поваренка было не мало врагов, не надо было из ГРУ переходить в ФСБ,такое не прощается
показати весь коментар
24.08.2023 10:45 Відповісти
Да кто угодно мог вальнуть, и сами путриоты.
показати весь коментар
24.08.2023 11:05 Відповісти