8184 відвідувача онлайн

Окупанти готують нову хвилю мобілізації в Криму

рф,ворог,армія,кацап,мобілізація,русня,орк,чмобік,мобілізований

У тимчасово окупованому Криму росіяни планують мобілізувати до 30 тисяч осіб та призвати до 10 тисяч строковиків.

Про це повідомляє Представництво Президента в АРК, передає Цензор.НЕТ. 

"Окупаційна адміністрація відкриває мобілізаційні пункти прямо на центральній набережній. Один з них вже активно "працює" в Алушті. Це пов’язано з тим, що росіяни готують нову хвилю мобілізації в окупованому Криму", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, зокрема в Севастопольському військкоматі окупанти проводять наради та інструктажі. Повістки будуть роздавати в супроводі співробітників поліції або росгвардії. Особлива увага приділятиметься так званим "уклоністам". Окупанти планують мобілізувати до 30 тисяч осіб та призвати до 10 тисяч строковиків.

Сказано також, що загарбники продовжують роздавати російським військовим окуповані українські землі, за якими створюються великі черги. З огляду на це окупаційна адміністрація вирішила запустити на сайті розділ з єдиним реєстром надання земельних ділянок, в якому можна знайти все про незаконне присвоєння української землі. Відкриті джерела повідомляють, що на обліку перебувають вже 5 091 учасник війни проти України. 447 особам вже направлено повідомлення про надання конкретних земельних ділянок.

Також окупанти шукають усі можливі форми залучення мешканців окупованого Криму до участі у війні проти України.

"Так, путін підписав указ, згідно з яким "оперативний штаб" окупованого Криму зможе "координувати" роботу військових частин, а також залучати громадян до "охорони та боротьби з диверсантами на добровільній основі", - інформують у Представництві. Як підкреслюється, це ще один насильницький спосіб, який вигадали окупанти, щоб завербувати мешканців Криму до лав армії РФ.

Нагадаємо, Центр національного спротиву повідомляв, що населення тимчасово окупованого Криму все більш незадоволене примусовою мобілізацією до російської армії попри пільги.

Топ коментарі
+9
Чесно кажучи, хочу щоб тих, кого я пам'ятаю як сусідських підлітків ще за життя в доокупаційному Криму, забрали в російську армію і реально відправили на фронт. Хочу бачити після деокупації очі їх батьків котрих я знав раніше. Один з тих знайомих казав- Наш вирастєт, пайдьот в сілавиє структури. Нє то что прі хахлах. Хочу щоб той хлопець здох на фронті. А батько хай живе. Хай виє, падлюка.
показати весь коментар
28.08.2023 20:33 Відповісти
+8
Коли вони ставили "зуби дракона" тут теж стібались у коментарях. До тих зубів вже дійшли? Слухайте, не треба ставитись до ворога зневажливо. Бо неправильне налаштування потім викликає питання: так, а де ж результати наступу?
показати весь коментар
28.08.2023 20:31 Відповісти
+5
росіяни планують
...як фанера над Парижем.
показати весь коментар
28.08.2023 20:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
росіяни планують
...як фанера над Парижем.
показати весь коментар
28.08.2023 20:15 Відповісти
Тим не менш: 30 тис. тільки з однієї області (біля 4 млн. населення), тобто зі всіх областей планує намобілізувати десь 100-150 тис. орків 😕
показати весь коментар
28.08.2023 21:05 Відповісти
готують?губы ботоксом подкачивают за бюджетни кошты?
показати весь коментар
28.08.2023 20:17 Відповісти
Камені з неба *****. Що з іблом запроданці.
показати весь коментар
28.08.2023 20:18 Відповісти
Единственное что умеет, никогда не воевавший путлер, так это мобилизировать и мобилизировать... До деда из бункера не доходит что он утилизирует с помощью ВСУ все половозрелое население рабссеи... Ну может это и к лучшему, меньше идиотов на рабссее? Хотя эти надежды безпочвенны, они все на рабссее неандертальцы...
показати весь коментар
28.08.2023 20:21 Відповісти
это ***** как лекарство...!
показати весь коментар
28.08.2023 21:40 Відповісти
Ото хто рашку любить уперьод, як казала Валюха з Сватов, менше погані в Криму буде!
показати весь коментар
28.08.2023 20:22 Відповісти
Is that Harry Potter?
показати весь коментар
28.08.2023 20:25 Відповісти
Так макаки можуть тільки з мокселя і ленінграду набрати в армію пів мільйона тушок.
Що їм той Крим дався.
показати весь коментар
28.08.2023 20:27 Відповісти
Хіба що з чебуреків...
показати весь коментар
28.08.2023 20:51 Відповісти
Москва та "Ленінград" - це і є ота "настаящая Рассея", про яку кацапи весь час триндять Решта - "места кармления" Тобто "колонія" Віками, щоб реально здійснить переворот у Московії, треба опертися на бунти саме в цих двох містах Так було при царях, так було і при "генсеках" Тому мобілізація їх торкнеться в останню чергу...
показати весь коментар
29.08.2023 06:35 Відповісти
Війна за рахунок поневолених народів - це класика орків ще з часів Батия...
показати весь коментар
28.08.2023 20:27 Відповісти
Це суперові новини для нас
кримських ватанів утилізуєм менше роботи потім буде
показати весь коментар
28.08.2023 20:29 Відповісти
так і не так: найперше поженуть кримців, їх шкода.
показати весь коментар
28.08.2023 23:35 Відповісти
на раші домінує впевненість..)(уйло начал спєцапєрацію,і ми должни продолжать до пабєди...розйоані пропагандою рашисти ,тепер вважають, що вони всі попадуть в рабство..їх захоплять НАТО.це не тільки стосується тих хто прикормлений--від міністра ,пропагандиста, вчительки, а і простого народонасєлєнія. з недавніх виступів пропагандонів так і говориться--іначє нам кізда..і оце вони втовкмачуть в то російське бидло
показати весь коментар
28.08.2023 20:30 Відповісти
Коли вони ставили "зуби дракона" тут теж стібались у коментарях. До тих зубів вже дійшли? Слухайте, не треба ставитись до ворога зневажливо. Бо неправильне налаштування потім викликає питання: так, а де ж результати наступу?
показати весь коментар
28.08.2023 20:31 Відповісти
Піпл хаває. На розум та розсуд "пересічного" українця сподіватись не потрібно, вони вже на виборах 2019-го все показали. Тому й не дивно, що усілякі Арестовичі та Буданови з великим успіхом влаштували теплу ванну для мільйонів. Коли почнуться додаткові масові облави від ТЦКшників, на які натякали Зеленський та Рєзніков, шуточки про "чмобіків" вже підуть в іншу сторону.
показати весь коментар
28.08.2023 22:25 Відповісти
Нудистов будут призывать.
показати весь коментар
28.08.2023 20:32 Відповісти
Чесно кажучи, хочу щоб тих, кого я пам'ятаю як сусідських підлітків ще за життя в доокупаційному Криму, забрали в російську армію і реально відправили на фронт. Хочу бачити після деокупації очі їх батьків котрих я знав раніше. Один з тих знайомих казав- Наш вирастєт, пайдьот в сілавиє структури. Нє то что прі хахлах. Хочу щоб той хлопець здох на фронті. А батько хай живе. Хай виє, падлюка.
показати весь коментар
28.08.2023 20:33 Відповісти
...... их хоть одевать не нужно.
показати весь коментар
28.08.2023 20:33 Відповісти
Дивлюся у нас нічого не змінюється, 76% як угорали з жартів кварталу, так і зараз продовжують реготати з кацапської мобілізації......
показати весь коментар
28.08.2023 20:46 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2023 20:49 Відповісти
ГОВЕНЬ, УСЕ НА ЗАГОТОВКУ ФАРША:
показати весь коментар
28.08.2023 20:50 Відповісти
В родной гавани стало что-то стремновато..
показати весь коментар
28.08.2023 21:00 Відповісти
В армії РФ закінчилися "залізні коні", і вона почала пересідати на живих коней. Башкирці вирішили не воювати пішки, осідлавши коней, яких спеціально привезли зі своїх країв.


показати весь коментар
28.08.2023 21:15 Відповісти
... а усі коментуючі повернулись вже з передової?
показати весь коментар
28.08.2023 21:32 Відповісти
Вони всі пенсіонери, інваліди і діаспоряни
показати весь коментар
28.08.2023 21:39 Відповісти
тебе на передке это сильно волнует...?
показати весь коментар
28.08.2023 21:42 Відповісти
це ж тебе так муляло що аж зарегався щоб спитати ?
показати весь коментар
28.08.2023 22:58 Відповісти
А ти, мабуть, з березня 2014-го, не вилазив з окопів Донбасу - і тільки вчора звідти повернувся та приповз на форум, щоб "хлюпнуть відро помий" на людей? Де ж ти був усі ці роки? Маминою спідницею шмарклі витирав?
показати весь коментар
29.08.2023 06:41 Відповісти
много ((