Рашисти ввечері та вранці обстріляли Нікополь з важкої артилерії

Про це повідомив глава ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.
"Під ударом знову був Нікополь. По місту поцілили з десяток снарядів. Ворог атакував двічі – ввечері та рано-вранці. Застосував важку артилерію", - йдеться в повідомленні.
Наслідки ударів уточнюються. Загиблих та постраждалих немає.