7515 відвідувачів онлайн
10 493 45

62-річна київська викладачка на парах виправдовувала окупантів. Її судитимуть

викладач

Викладачка столичного закладу вищої освіти на парах розповідала студентам, як "Україна дев’ять років бомбила Донбас". Її звільнили і тепер судитимуть.

Про це повідомили в Київській міській прокуратурі, інформує Цензор.НЕТ.

Свій погляд на війну жінка озвучила студентам під час онлайн-заняття в березні 2023 року.

"У своїх висловах уродженка Республіки Білорусь звинувачувала чинного Президента України у непідписанні Мінських угод, що, на її думку, послужило причиною війни, а напад країни-агресора на Україну назвала "випереджаючим ударом". При цьому вона звинувачувала українські війська у "обстрілах Донбасу" упродовж останніх дев`яти років та заперечувала тимчасову окупацію території Донецької області", - йдеться в повідомленні.

Викладачку звільнили.

Під час слідства вона повністю визнала свою провину у виправдовуванні агресії РФ проти України. Покарання за такий злочин за ч. 1 ст. 436-2 ККУ - виправні роботи на строк до 2 років, арешт на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років.

"Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості скеровано до Солом’янського районного суду міста Києва для розгляду по суті", - повідомили в прокуратурі.

Топ коментарі
+39
Таких треба судити і давати реальний термін, бо вони вливають "російські помиї" в голови молоді.
показати весь коментар
30.08.2023 12:40 Відповісти
+30
мене такі потвори завжди дивують не своєю "любовью" до руzzкого миру, а тим. що ******* вони його дистанційно і на паРашу чомусь не поспішають.
показати весь коментар
30.08.2023 12:41 Відповісти
+15
Зняти пенсію. І вислати туди де домбілі.
показати весь коментар
30.08.2023 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Таких треба судити і давати реальний термін, бо вони вливають "російські помиї" в голови молоді.
показати весь коментар
30.08.2023 12:40 Відповісти
На передову окопи рити.Причому лопату,чоботи і спецовку - за свій рахунок...
показати весь коментар
30.08.2023 12:47 Відповісти
Да не срок таким надо давать, а в окна вышвыривать.
показати весь коментар
30.08.2023 16:04 Відповісти
мене такі потвори завжди дивують не своєю "любовью" до руzzкого миру, а тим. що ******* вони його дистанційно і на паРашу чомусь не поспішають.
показати весь коментар
30.08.2023 12:41 Відповісти
Все ще марять ковбасою по 2,20
показати весь коментар
30.08.2023 12:42 Відповісти
пломбір теж
показати весь коментар
30.08.2023 12:48 Відповісти
"Вершкове"-15 коп.,
"Пломбір"-20 коп.,
"Львівське"-22 коп.,
"Каштан" і "Курортне" по 28 коп.,
а "Фруктове" -7коп. і "Ескімо" -11 коп (маленька упаковка), ціни 70-х років...
Жалкувати за тими часами не варто, просто це часи дитинства.
показати весь коментар
30.08.2023 13:22 Відповісти
джинсы в комке из загнивающего Запада - 25 р.
показати весь коментар
30.08.2023 13:25 Відповісти
- Было у меня две рубахи - одна холщовая на каждый день,
другая фланелевая, выходная.
Однажды я фланелевую рубаху порвал, а мама…
фільм"Копєйка".
показати весь коментар
30.08.2023 13:30 Відповісти
італійські джинси "Rifle" у фарцовщиків 125р! Київ -1983-84 роки!
показати весь коментар
30.08.2023 16:18 Відповісти
Щось львів'яни на пломбір зайву копійку накинули... Всюди він коштував 19 коп.
показати весь коментар
30.08.2023 13:46 Відповісти
дякую, вже забув...хоча, трохи вагався
показати весь коментар
30.08.2023 14:08 Відповісти
Ну мав ті гребані 20 копійок - ну і шо що я їх мав якщо морозиво було раз в тиждень (завозили раз в тиждень - при тому що в сусідньому місті було кожен день).
показати весь коментар
30.08.2023 17:22 Відповісти
Колись ми з колегою (здається, з Вельтом) міркували на цю тему. Дійшли висновку, що совкодрочери хочуть "вєрнуть фсьо взад", бо вірують, буцім до них разом з калбасой па два-двацать і воткай па трі рубля і молодість вернеться.

Воістину, блажен, хто вірує.
показати весь коментар
30.08.2023 12:55 Відповісти
Вотка - па трі шистісят двє!
Історію ссср знать нада!
показати весь коментар
30.08.2023 13:55 Відповісти
Добавочний три шєстьдєсят две...
показати весь коментар
30.08.2023 14:09 Відповісти

Та знаю я. Ліньки було шрайбати про ті копійки.
показати весь коментар
30.08.2023 14:09 Відповісти
Ну так это понятно любому. Эти ***** не понимают, что писюн стоял, а бабы давали много и охотно не потому, что сасер был, а потому, что они были на 30 лет моложе. Мне своячка говорит 'ой у на было такое счастливое детство в ссср!' Я отвечаю, - детство было счастливое не потому, что сср, а потому что у нас были заботливые и любящие родители. СразуЗаткнулась, дурочка.
показати весь коментар
30.08.2023 16:11 Відповісти
Зняти пенсію. І вислати туди де домбілі.
показати весь коментар
30.08.2023 12:44 Відповісти
Мого свояка рідний брат живе у підербурху і говорить те ж саме.
показати весь коментар
30.08.2023 12:44 Відповісти
Молодці, а коли саджать яйцекрадів і асфальтоперекладачів будемо?
показати весь коментар
30.08.2023 12:44 Відповісти
А скільки ще таких конзерв не самовідкрилося?
показати весь коментар
30.08.2023 12:47 Відповісти
Ви ще скажіть що її злочин можна зрівняти зі злочинами державних службовців, про що ви читаєте щодня у ЗМІ.
показати весь коментар
30.08.2023 13:26 Відповісти
Ця істота ходить під статтею 110 Кримінального Кодексу. Припустимо, хтось із чиновників ходить під тією ж статтею. В чому тоді різниця?
показати весь коментар
30.08.2023 13:35 Відповісти
"У своїх висловах уродженка Республіки Білорусь звинувачувала чинного Президента України..." Це ж вже очевидний діагноз, та ще й 62 роки - ностальгує по срср та "братьям"..
показати весь коментар
30.08.2023 12:48 Відповісти
Жителі Донбаса це й*бане бидло

Чим більше їх здохне тим краще для нас. Менше ватанів лишиться які будуть орати путін спасі
показати весь коментар
30.08.2023 12:49 Відповісти
жалели их с 2014 г не трогали и ублажали
показати весь коментар
30.08.2023 12:52 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=Wta70Fb1E7w Зупини лося: РУСКИЙ МИР обкрадає готелі в Туреччині. Їх *********. Виганяють дипломатів, женуть навіть з Мальдів
рускіє в турецькому готелі (Анталія) взяли "в дорогу покушать" 35 кг )))))
показати весь коментар
30.08.2023 12:53 Відповісти
уроженка бульбостану... з мозком зараженим тараканами й "тайним вмістом" з чумадану... довикладалась аж до серпня 23 року... скільки такого гуано ще в системі освіти залишилось???
показати весь коментар
30.08.2023 12:53 Відповісти
ничего нового, почему она на стороне рашки? Так корни ее оттуда.
показати весь коментар
30.08.2023 12:56 Відповісти
У 2004 році під час Майдану такі пари приривалися криками "ганьба" в аудиторії. І лунали навіть тоді, коли у вересні студенти чули перше слово кацапською
показати весь коментар
30.08.2023 13:02 Відповісти
на кордоні з Білорусією, виконати вирок українського народу, причепивши на "шнурочок" білоруську курву ,на одиноку осину. У випадку .якщо засмердиться,причепити свіже зрадницьке,вороже до України і її народу - тіло
показати весь коментар
30.08.2023 13:03 Відповісти
Дивно, що не назвали ВНЗ
показати весь коментар
30.08.2023 13:06 Відповісти
Всё дерьмо, которое есть на Украине, тяготеет к россии, своему первоисточнику, географическому хищному скунсу.
показати весь коментар
30.08.2023 13:06 Відповісти
чому такі бл.ді в Україні "работают", геть паскуду
показати весь коментар
30.08.2023 13:17 Відповісти
Ну це просто смішно, які 2-3 роки. Таке враження що в нас судді-колаборанти і в Раді також вони. 15 років - це мінімум, а краще 25-30, щоб ця сволота боялась і вдома ляпати москальські меседжі.
показати весь коментар
30.08.2023 13:17 Відповісти
Ця радянсько-білоруська потвора швиденько уклала угоду зі слідством, тому вона по максимуму отримає лише умовний строк. Чомусь наші прокурори та судді аж занадто поблажливі до тих хто ненавидить Україну і підтримує рашистську агресію.
показати весь коментар
30.08.2023 13:27 Відповісти
Якщо їй 62 роки, то вона не може бути уродженкою Республіки Бєларусь.
показати весь коментар
30.08.2023 13:26 Відповісти
Правильно. Уродженка БРСР. Зараз - беларускій Фєдєральний окруґ рф.
показати весь коментар
30.08.2023 13:52 Відповісти
Чого ж воно тут сиділо стільки часу і не звалило кудись на працвєтающій данбас чи бєларусь. Совки невиліковні.
показати весь коментар
30.08.2023 14:24 Відповісти
Треба не судити а лишати громадянства та видворяти.
показати весь коментар
30.08.2023 14:45 Відповісти
"вона повністю визнала свою провину у виправдовуванні агресії РФ проти України"?? тобто вона визнало що таки да, вона таке робила, призналася в скоєнні злочину в час війни. За це належить 15 років колонії суворого режиму! А вони їй 2 роки виправних робіт! Ха-ха!
показати весь коментар
30.08.2023 15:07 Відповісти
І всього то для такої вражини?
показати весь коментар
30.08.2023 15:25 Відповісти