14080 відвідувачів онлайн
26 594 44

Китай затвердив нові карти, включивши до своєї території частину Росії. КАРТА

китай

У Китаї офіційно випустили нові географічні карти. Частина території Росії позначена на них як територія КНР.

Про це свідчить інформація на китайському державному сайті "Картографічний сервіс стандартних мап", повідомляє Цензор.НЕТ.

Як територію Китаю там позначено Великий Уссурійський острів на Амурі. Китай та Росія (СРСР) сперечалися про належність цієї території з 1964 року.

У 2008 році Москва та Пекін уклали договір, згідно з яким острів був розділений між двома країнами - тоді експерти називали це знаком, що Москва сподівається на довгострокові та стабільні відносини з Китаєм.

На новій офіційній мапі Китай позначає весь острів як східну точку китайської території. У пояснювальній записці наголошується, що "мапа складена відповідно до національних стандартів оформлення кордонів Китаю та інших країн світу".

Китай затвердив нові карти, включивши до своєї території частину Росії 01

Крім Великого Уссурійського острова, Китай позначив своєю територією індійський штат Аруначал-Прадеш і прикордонний район Аксайчин. Індійське МЗС вже висловило протест Пекіну, Москва на нові мапи поки що не відреагувала.

Офіційний комплект мап використовуватиметься в медіаматеріалах, включно з новинами, книгами та рекламними матеріалами. Мапи також можуть використовуватися як базова довідкова інформація.

Великий Уссурійський острів розташований поблизу Хабаровська в заплаві Амура напроти гирла річки Уссурі. Його площа становить близько 340 квадратних кілометрів.

Суперечка про належність острова почалася між Росією та Китаєм ще у 1800-х роках, а у 1920-1930-ті роки острів був "взятий під охорону" радянськими військами.

Після розпаду Радянського Союзу 1991 року острів залишився під юрисдикцією Росії. Китай оскаржував статус острова з 1964 року, проте після договору 2008 року жодних офіційних домовленостей щодо належності острова між Росією та Китаєм не було.

Топ коментарі
+24
Могли би і до уралу намалювати щоб не перемальовувати.
показати весь коментар
30.08.2023 13:52 Відповісти
+21
кемська волость йа-йа
показати весь коментар
30.08.2023 13:48 Відповісти
+16
соловьев даже не пёрднет ничего, утрется
показати весь коментар
30.08.2023 13:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кемська волость йа-йа
показати весь коментар
30.08.2023 13:48 Відповісти
а кацапи хитрі - вони з Китаєм навіть не воювали за території. Воювали Франція та Англія і під час підписання капітуляцій кацапи і собі в подарунок щось виканючували у обезсилених китайців
показати весь коментар
30.08.2023 13:59 Відповісти
якась невеличка стрелянина була на даманськом і тільки
показати весь коментар
30.08.2023 15:57 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 14:11 Відповісти
скажуть наборщик в типографії щось наплутав або діти гралися...
мене турбує, чому так мало нових земель?!
показати весь коментар
30.08.2023 14:58 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 15:07 Відповісти
Ну если кацапы против, то пусть посмотрят на свои кустарник контурные карты с Крымом )))
показати весь коментар
30.08.2023 13:50 Відповісти
Россия будет "жевать сопли"
показати весь коментар
30.08.2023 13:51 Відповісти
соловьев даже не пёрднет ничего, утрется
показати весь коментар
30.08.2023 13:53 Відповісти
Могли би і до уралу намалювати щоб не перемальовувати.
показати весь коментар
30.08.2023 13:52 Відповісти
Сибіл - нас..
показати весь коментар
30.08.2023 13:52 Відповісти
Шо, правда, рузьге?

показати весь коментар
30.08.2023 13:53 Відповісти
У дебиов есть свой район
"Сьогодні вночі була здійснена спроба масової атаки безпілотників у Центральному федеральному окрузі. Один БПЛА, що прямував до Москви, був знищений силами ППО в Рузьському районі" Джерело:
показати весь коментар
30.08.2023 14:06 Відповісти
А шо Кобила Лавров? Ссить щось сказати?
показати весь коментар
30.08.2023 13:54 Відповісти
підбирає шорти для Нью-Делі.
показати весь коментар
30.08.2023 13:56 Відповісти
Говоряща Шкапа зайнята. Вона ціхо хрумтить галюциногенним вівсом.
показати весь коментар
30.08.2023 14:05 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 13:54 Відповісти
Ну и рожа у тебя Шарапов!
показати весь коментар
30.08.2023 14:17 Відповісти
Мелочатся, наф им какой то жалкий остров, когда вся сибирь можете быть китайской
показати весь коментар
30.08.2023 13:57 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 13:57 Відповісти
Шановні коментатори, як гадаєте -- чи буде у найближчі 10 років китайсько-індійська війна?
показати весь коментар
30.08.2023 13:57 Відповісти
Війна буде обовязково. Але не факт, що протягом десяти. Можливо пізніше
показати весь коментар
30.08.2023 13:59 Відповісти
нет, но рукопашные теперь будут не только с индусами, но и с кацапами
показати весь коментар
30.08.2023 13:59 Відповісти
Не. Взагалі не буде.
показати весь коментар
30.08.2023 14:02 Відповісти
Тобто, на Вашу думку, три мільярди голів мирно врегулюють всі питання розподілу ресурсів для життя?
показати весь коментар
30.08.2023 14:19 Відповісти
як ви собі це уявляєте? для великої війни потрібні масси людей, техніки, артилерії і т.д. і де це все має зійтися? в горах?
показати весь коментар
30.08.2023 14:23 Відповісти
китайози, щось ви замало взяли від рашки. а де байкал, хабаровськ, владівосток? ви там на китаї з глузду з'їхали? швиденько зробіть це і більше таких помилок не робіть.
показати весь коментар
30.08.2023 14:00 Відповісти
Агов кацапня! Де ваше: "могём повторить, шапками закидаем, ни пяди земли, непобедимая армия, за три дня, парад в Пекине!"
Зрозумів: - барин намалював, холоп радий в сраку поцілувати.
показати весь коментар
30.08.2023 14:03 Відповісти
Так кажете, що Китай та Індія в перспективному союзі брікс....
показати весь коментар
30.08.2023 14:04 Відповісти
- ім члЄнін аткрил глаза
- і ім цуцуть
показати весь коментар
30.08.2023 14:05 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 14:17 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 14:19 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 14:20 Відповісти
бумеранг для кацапа-дебила - вежливые желтые человечки могут купит референдум в любом военторге
показати весь коментар
30.08.2023 14:43 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2023 14:55 Відповісти
Мая твая Сібірь забірать!
показати весь коментар
30.08.2023 14:57 Відповісти
Кажуть - китайці з індусами та Путіним збираються спільну валюту створювать - "бричку"? А виходитиме у них у "БРІКС" байка про "Лебедя Рака та Щуку" - з такими територіальними претензіями один до одного
показати весь коментар
30.08.2023 15:17 Відповісти
Китайців трішки знаю - не раз бував в Китаї. Дуже хитрий та прагматичний народ. За всі рази тільки одного разу в Пекіні зустрів єврея, більше там їх ніколи не бачив. Наглядний показник. Китаєць буде постійно Вам посміхатись, на словах згоджується з Вами, а зробить так, як йому вигідно. Тому. якщо вже з'явилась така карта, то це вже про щось говорить. Почекаємо трішки.
показати весь коментар
30.08.2023 15:25 Відповісти
Одного острову маловато буде.
показати весь коментар
30.08.2023 15:40 Відповісти
Чекаю (мабуть марно) на реакцію соловйова.
Пам'ятаєте, як воно недолуге волало, що аж монітор зсередини заплювало, коли поляки повернули на своїх картах історичний топонім Крулевець?
Китайці давно повернули свою назву Хайшеньвей русскаму гораду владівосток, а соловйов і не пікнув.
показати весь коментар
30.08.2023 15:45 Відповісти
Китай розвалить і знищить росію за землі і ресурси. Природа не терпить порожнечі. Україна лише гвинтик у цій заворусі - "сир у мишоловці", як не печально... Але після закінчення цього усього - ми повернемо свої окуповані і історичні землі. Поки що іде випробування зброї, на нашій землі і на наших солдатах...очевидно не на користь росії, але така ціна питання.
показати весь коментар
30.08.2023 16:32 Відповісти