10046 відвідувачів онлайн
5 445 26

Перші ядерні боєголовки доставили до Білорусі кілька днів тому, - Буданов

лукашенко

Очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що до Білорусі доставили перші ядерні боєголовки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

За словами Буданова, ядерна зброя і Білорусі - це засіб ядерного стримування і засіб підвищення ставок.

"До речі, стосовно ядерної зброї Білорусі, буквально кілька днів тому перші боєголовки були доставлені. До того проводились масштабні тренування з ядерними імітаторами. Я читав оригінали документів за результатами тренувань. Досить негарні для Білорусі документи. Російське 12 головне управління, це управління, яке відповідає за саме ці засоби, написало, що за результатами тренувань з ядерними імітаторами для системи Іскандер, які в невеликій кількості є в білорусі, було визнано повну неготовність білорусі до експлуатації застосування подібного озброєння. Разом з тим, білоруси показали максимально високий результат у володінні технікою типу "Точка У", - додав він.

Топ коментарі
+9
видайте Лукашенку сигару. В нас на носу новий карибський кризис в мініатюрі.
показати весь коментар
31.08.2023 16:53 Відповісти
+6
Если в ответ на доставку ядерного оружия в Беларусь Украина не получит "атакамсы" и "таурусы", я США и страны НАТО не пойму.
показати весь коментар
31.08.2023 17:25 Відповісти
+5
Россияне щас цитирут такого веселого кадра. Руководитель Государственной службы спецсвязи Украины Юрий Щиголь сообщил, что до конца текущего года для ВСУ планируется произвести или закупит до 200 тысяч БПЛА разных моделей.
"Приблизительно 180-200 тыс. дронов за этот год точно будет", - сказал Щиголь в телеэфире.
Буданыч, хватай этого кадра. Вы там все совсем охерели, все в телемарафоне выбалтывать. Я понимаю, телемарафон для этого и нужен, но совесть нада иметь.
показати весь коментар
31.08.2023 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
видайте Лукашенку сигару. В нас на носу новий карибський кризис в мініатюрі.
показати весь коментар
31.08.2023 16:53 Відповісти
Дурня. Он у Калинінграді вже давно розташована ядерна зброя, то й що?
показати весь коментар
31.08.2023 18:51 Відповісти
Я ж кажу "в мініатюрі" Звичайно ніякого сенсу її туди тягти нема. Але це означає шо ***** готує чергову ескалацію. А після кожної ескалації в ЗСУ зʼявляється багато нових ништяків.
показати весь коментар
31.08.2023 18:53 Відповісти
США ПЕРЕКИДАЮТЬ В ЄВРОПУ ПІВ СОТНІ НОСІЇВ ЯДЕРНИХ БОМБ F-35. НОВА ХОЛОДНА ВІЙНА?

31 серпня, 2023, 06:30
https://zn.ua/ukr/europe/ssha-perekidajut-v-jevropu-piv-sotni-nosijiv-jadernikh-bomb-f-35-nova-kholodna-vijna.html
показати весь коментар
31.08.2023 19:21 Відповісти
Угу, може йому ще й діжку рому хлюпнути,- най самогонярою з картоплі захлибнеться
показати весь коментар
31.08.2023 16:58 Відповісти
... с эротической начинкой.
показати весь коментар
31.08.2023 17:29 Відповісти
Може купити пару штук? Вертольот он купили...
показати весь коментар
31.08.2023 17:01 Відповісти
Нууу, раз сказав самі масєйчук... значить так воно і є...
показати весь коментар
31.08.2023 17:05 Відповісти
показати весь коментар
31.08.2023 17:10 Відповісти
Державна служба спецзвязку і дрони? - подумав я. Погуглив і виявляється що - Армія дронів - спільний проєкт Міноборони, Мінцифри, Генштабу ЗСУ, Держспецзв'язку та UNITED24.
показати весь коментар
31.08.2023 18:09 Відповісти
Держспецзвʼязку колись десять років розробляв власну систему шифрованого звʼязку разом з одним інститутом (забув вже назву). Грошей влили - мама не горюй. Зліпили таке одоробло, як дві нокії 3310 змотати скотчем і втикнути дві антени від радіо з жигулів. І все б нічого, але воно ніфіга не працювало.
показати весь коментар
31.08.2023 19:10 Відповісти
Ну тоді вони просто попиляли бабло на менш-більш профільну тему. А зараз - де спецзвязок а де дрони? І взагалі зараз в нас влада парадоксів. Всі без винятку займаються всім тільки не своїми прямими обов'язками. На дрони збирають мінцифри і спецзвязку, дорогами опікується бубочька, політикою займається завгосп, міністерством економіки - "радник" того завгоспа, міноборони просирає гроші наліво-направо при тому жодної зброї не прикупила, натомість приватна фірма налагодила постачання необхідної зброї і тд і тп
показати весь коментар
31.08.2023 21:30 Відповісти
росія та білорусь просто посцяли на ст. 1 та ст. 2 відповідно договору ДНЯЗ,

і їм за це нічого не зроблять, і навіть бізнеси звідти не виведуть
показати весь коментар
31.08.2023 17:21 Відповісти
Если в ответ на доставку ядерного оружия в Беларусь Украина не получит "атакамсы" и "таурусы", я США и страны НАТО не пойму.
показати весь коментар
31.08.2023 17:25 Відповісти
я их давно не понимаю
показати весь коментар
31.08.2023 20:48 Відповісти
Пора бы уже привыкнуть...но все надеюсь , что эти сообщения от Буданова в сми, -- это какой то троллинг рашистов, а не желание начальника разведки первым сообщить новость миру ...
показати весь коментар
31.08.2023 17:49 Відповісти
Сподіваюся то не спроба рашистів знайти крота у власному кублі
показати весь коментар
31.08.2023 18:11 Відповісти
Штаты уже доставили в GB F-35 + B61-12 на них. Пусть Ху#ло ещё повыйобывается, и эти красивые бомбочки по 50 КТ прилетят точно в его чемодан с дерьмом.
показати весь коментар
31.08.2023 18:06 Відповісти
ну тепер бульба на городах вродить так вродить ... і найголовніше її можна буде вночі збирати, бо вона світитимиться
показати весь коментар
31.08.2023 18:26 Відповісти
Інсайди Буданова то таке 50/50.Ні одна розвідка не повідомляє а буданов знає краще всіх.Вже нагнітав з ЗАЕС,а тут виходить магате і каже ми нічого такого не бачимо.
показати весь коментар
31.08.2023 19:09 Відповісти
Даже если принять как вброс то с большойимпользой Украине ускорить процесс передачи атакамс и таурус…..как выше написал человек====

Если в ответ на доставку ядерного оружия в Беларусь Украина не получит "атакамсы" и "таурусы", я США и страны НАТО не пойму.
показати весь коментар
31.08.2023 20:02 Відповісти
На мапі світу з'явились нова "ядерна держава". І яким "меморандумом" її будуть "розброювати" сполучені Штати Америки, а також інші "гаранти"?
показати весь коментар
31.08.2023 19:18 Відповісти
трепло
показати весь коментар
31.08.2023 19:37 Відповісти
Залишилось їх віджать.
показати весь коментар
31.08.2023 19:37 Відповісти
Досить негарні новнини для нас. Чхать на беларусь