9671 відвідувач онлайн
3 090 55

"Бавовна" на території Росії дає відчуття справедливості, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що атаки на об’єкти на території РФ дають українцям відчуття справедливості/

Про це президент сказав під час зустрічі із студентами, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодня є новини про чергову "бавовну" десь там, на території агресора. Різні випадки. Іноді вони дуже гучні, іноді менш гучні. Але всі вони дають трохи більше відчуття справедливості. Бо війна з її наслідками повертається назад – повертається до агресора.

Наші люди цінують відчуття справедливості. Цінують те, що агресор не залишається безкарним. І коли гілочки бавовни стоять тут, у Києві, у кримськотатарських кафе, це символізує якраз таке задоволення від відчуття справедливості", - зазначив Зеленський.

Топ коментарі
+27
Відчуття справедливості - це коли зепідр, баканов, дєрьмак, татаров, рєзніков, гетьманцев, ******** сидять на нарах.
показати весь коментар
31.08.2023 21:35 Відповісти
+11
Бла Бла бБла
показати весь коментар
31.08.2023 21:34 Відповісти
+10
Відчуття справедливості - це випалити на##й всю московію, а не пара дронів у москві
показати весь коментар
31.08.2023 21:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бла Бла бБла
показати весь коментар
31.08.2023 21:34 Відповісти
ПНХ!
показати весь коментар
31.08.2023 21:35 Відповісти
Бідна Україна. Це все, що я можу сказатиhttps://republic.com.ua/article/bidna-ukra%d1%97na-cze-vse-shho-ya-mozhu-skazati.html#respond 0

31.08.2023

Хто б не став новим міністром оборони- керувати МО буде ОП.

Жоден контакт не пройде без благословіння і відмашки Банкової

https://republic.com.ua/article/bidna-ukra%D1%97na-cze-vse-shho-ya-mozhu-skazati.html https://republic.com.ua/article/bidna-ukraїna-cze-vse-shho-ya-mozhu-skazati.html

показати весь коментар
31.08.2023 21:52 Відповісти
Відчуття справедливості - це коли зепідр, баканов, дєрьмак, татаров, рєзніков, гетьманцев, ******** сидять на нарах.
показати весь коментар
31.08.2023 21:35 Відповісти
прорвало тіпа
показати весь коментар
31.08.2023 21:35 Відповісти
А я дуже рада що студенти вже не доростуть до тупості пісяти від від сміху від сценічного кривляння цього лектора. Малих вже війна захистила а старим "Баканов допоміг "
показати весь коментар
31.08.2023 21:45 Відповісти
Відчуття справедливості - це випалити на##й всю московію, а не пара дронів у москві
показати весь коментар
31.08.2023 21:36 Відповісти
Війна неповинна перейти на територію Росії(С) - останне інтерв"ю Зе мосейчучці.
показати весь коментар
31.08.2023 21:53 Відповісти
то не бавовна, то якийсь хлопок, а нам потібнє справжнє БАВОВНИЩЕ
показати весь коментар
31.08.2023 21:37 Відповісти
Немає ніякого відчуття справедливості коли сотні тисяч загинуло і частина країни в руїнах.Знищення військових цілей ніяким чином не додає справедливості.Їх громадяни не відчувають війни.Тому їм пофіг.В нас житло рунується домівками а них стекла вилітають це не відчуття справедливості.Вони занадто за останні десятиліття вбили людей щоб таке вважалося справедливостю.Щоб воно було реальним і справедливим потрібно щоб їх суспільство в повній мірі на собі отримало те що пережили ми Грузія Ічкеріяі інші.Кров за кров.
показати весь коментар
31.08.2023 21:38 Відповісти
Бавовна... це президент чи дурнуватий підліток із смартфоном і мемчиками?
показати весь коментар
31.08.2023 21:39 Відповісти
вiн ще забув додати "потужна"
показати весь коментар
31.08.2023 21:44 Відповісти
В нього ''потужний'' тільки д'єрмак.
показати весь коментар
31.08.2023 21:51 Відповісти
Саме потужився, чи Юзіка вистачило?
показати весь коментар
31.08.2023 22:06 Відповісти
Про це президент сказав під час зустрічі із студентами - Это он типа на одной "волне" со студентами пытается быть)
показати весь коментар
31.08.2023 21:45 Відповісти
Хах, пора йому відкрити очі, що зараз студенти не ловлять зеленого змія як раніше.
показати весь коментар
31.08.2023 22:26 Відповісти
Треба щоб там все палало!
показати весь коментар
31.08.2023 21:40 Відповісти
Треба щоб були реальні результати , а не піар. Типу мост керчеський завалити. А то піар-шоу з воплями русні вже набридли.
показати весь коментар
31.08.2023 21:43 Відповісти
Нищимо -- але нам ше далеко хоча - би до паритету
показати весь коментар
31.08.2023 21:43 Відповісти
це радує і дуже, так.
тільки не кажіть мені, що це завдякі закопаній бубою в бітум ракетній програмі i відновленням її під своїм бубіним ім'ям...
показати весь коментар
31.08.2023 21:48 Відповісти
Сьогодні у нас вечір гумору? Спічрайтер поломався?
Вчора Сумщина вчергове - 250 вибухів. Скількома модельками прутіли ми відповіли, скільки шибок вибили?
показати весь коментар
31.08.2023 21:48 Відповісти
Примітивне одоробло
показати весь коментар
31.08.2023 21:50 Відповісти
показати весь коментар
31.08.2023 21:51 Відповісти
У статті https://www.foreignaffairs.com/ukraine/win-long-war-strategy-counteroffensive «Як Україна може виграти затяжну війну» австралійський генерал у відставці Мік Раян пише, що в історії є багато прикладів того, що початок війни нічого не віщував про її закінчення. Наприклад, через 18 місяців Другої світової війни більшість Європи була окупована нацистами, Сінгапур перейшов до Японії, а Сполучені Штати воювали на півострові Батаан на Філіппінах, нагадує військовий експерт.

Натомість тепер Київ досяг значних перемог, які підняли рівень очікувань. Натепер найбільший виклик для Києва, на думку австралійського військового аналітика, полягає в тому, що Захід, хоч і надав суттєву підтримку, не має цілісної стратегії щодо України

https://www.holosameryky.com/a/zakhidna-straheija-ne-pidkhodyla-ukrajini-kazhe-heneral-u-vidsavtsi-rayan/7248099.html
показати весь коментар
31.08.2023 21:56 Відповісти
Захід потрібно привчати що Україна мае стати регіональним лидером - зона іі впливу : Молдова, беларусь, европейская часть раши ( котра розвалиться на кількість краін 😀) . Тому Україну потрібно озброїти до зубів ,
показати весь коментар
31.08.2023 22:09 Відповісти
Ще б для повнішого відчуття справедливості розігнати -пересадити зелений кагал.
показати весь коментар
31.08.2023 21:53 Відповісти

"Бавовна" на території Росії дає відчуття справедливості, - Зеленський



показати весь коментар
31.08.2023 21:55 Відповісти
А коли бавовна на ворожому складі *********** - це відчуття, яке неможливо описати словами
показати весь коментар
31.08.2023 21:55 Відповісти
А тебе не бавовнять десятки тищ життів які ти загубив?
показати весь коментар
31.08.2023 21:58 Відповісти
https://www.facebook.com/yuriy.syrotyuk?__cft__[0]=AZX0IwTuG_V1bpYUC1lbPyNp6Z2KxcO8KP5axRnSgidik3M0Pxv9F7Wf5RcqUTryqoxN3ogKwDiBF9lMdH6rfyVyLXyHwTKiduq4iYpNmg6HxfRkMESM7XLf5kopCwRUJxowxE8hGi6LyfYrs5ppcbk-0VSNBp0kPWgHbCJrv0NlIw&__tn__=-UC%2CP-R Yuriy Syrotyuk

31 серпня День української Зброї

У цей день 1919 року Українська Галицька Армія та Армія Української Народної Республіки разом визволили Київ від більшовиків.

Цього ж дня вісім років тому 31 серпня 2015 року на догоду Путіну 265 державних зрадників з депутатськими значками намагалися в особливий період під час війни змінити Конституцію України закріпивши в ній наслідки Мінської капітуляції.

Нагадую, що саме хотіли закріпити в Конституції (норми Закону про так званний особливий статус Донбасу)

А саме:

Амністія колаборантам та воєнним злочинцям

Стаття 3. Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях.

Закріплення колоніального статусу російської мови

Стаття 4. Держава гарантує відповідно до Закону України "Про засади державної мовної політики" право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей щодо мови, яку вважає рідною, вибору мови спілкування, вільного користування російською та будь-якою іншою мовою у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки російської та будь-якої іншої мови, їх вільний розвиток і рівноправність.

Органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади у спосіб і в межах повноважень, що передбачені Законом України "Про засади державної мовної політики", іншими законами України, міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, сприяють в окремих районах Донецької та Луганської областей використанню російської та інших мов в усній і письмовій формі у сфері освіти, в засобах масової інформації і створюють можливості для їх використання у діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, в судочинстві, в економічній і соціальній діяльності, при проведенні культурних заходів та в інших сферах суспільного життя.

Легалізація колаборантів

Стаття 5. В окремих районах Донецької та Луганської областей місцеве самоврядування здійснюється відповідно до Конституції та законів України відповідними територіальними громадами безпосередньо та через органи місцевого самоврядування.

Повноваження депутатів місцевих рад і посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України цим Законом, не можуть бути достроково припинені.

В окремих районах Донецької та Луганської областей законами України запроваджується особливий порядок призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань.

Фінансове утримання колаборантів, фактично данина

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.

Державна підтримка полягає у запровадженні законом відмінного від загального економічного режиму здійснення господарської та інвестиційної діяльності, спрямованого на відновлення об'єктів промисловості, транспортної та соціальної інфраструктури, житлового фонду, переорієнтацію промислового потенціалу, створення нових робочих місць, залучення інвестицій і кредитів для відновлення та розвитку об'єктів, розташованих в окремих районах Донецької та Луганської областей.

У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Прямі зносини колаборантів з Росією.

Стаття 8. Органи виконавчої влади сприяють розвитку в окремих районах Донецької та Луганської областей транскордонного співробітництва, спрямованого на вирішення спільних проблем розвитку, посилення та поглиблення добросусідських відносин між територіальними громадами, органами місцевого самоврядування окремих районів з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації на основі угод про прикордонне співробітництво, що укладаються територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами у межах компетенції, встановленої законом.

Легалізація окупаційних військ

Стаття 9. В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.

Координація діяльності загонів народної міліції з охорони громадського порядку в населених пунктах здійснюється відповідним сільським, селищним, міським головою.

Тоді ми зупинили цей державний переворот.

Але на жаль і досі ніхто так і не поніс відповідальності.

А судять лиш тих, хто намагався зупинити цей акт державної зради.

Так і живемо
показати весь коментар
31.08.2023 21:59 Відповісти
яке ти тупе(((
показати весь коментар
31.08.2023 22:04 Відповісти
А судді - хто ? 🤣🤣🤣
показати весь коментар
31.08.2023 22:10 Відповісти
Досить нахабно брехати! Про військових злочинців не йшлося!
показати весь коментар
31.08.2023 22:12 Відповісти
Я довіряю тим , хто зараз воюе у Бахмуту . А Сиротюк там воюе , а ви дома сидите
https://www.facebook.com/yuriy.syrotyuk
показати весь коментар
31.08.2023 23:05 Відповісти
Ще раз, годі брехати, провокаторка! Розмістила СПАМ, як завжди насмітила на форумі, та ще й хамиш!
показати весь коментар
01.09.2023 07:43 Відповісти
Я Вам дала ссылку на існуючу людину, бувшого НАРДЕПА СИРОТЮКА. Ви хоча б прочитали його фейсбук
ця людина зараз на фронті у Бахмуту. І не соромтесь тим, що не поважаете думку фронтовиків.

і досі ображати . Ми живемо у демократичной країні і кожен може висказувати свою думку, а не тількі прибічникі деяких презідентів . І ДО цього я намагаюсь привчати усіх.

ЩЕ РАЗ - ознайомтеся зі сторінкою фейсбуку СИРОТЮКА
Я довіряю тим , хто зараз воюе у Бахмуту . А Сиротюк там воюе , а ви дома сидите
https://www.facebook.com/yuriy.syrotyuk
показати весь коментар
01.09.2023 14:18 Відповісти
А де сидить твій чоловік, провокаторка? Не вдома? Хто дав тобі право постійно чіплятися до людей на форумі, робити їм зауваження - чим вони повинні займатися? Загадила форум систематичним спамом не в тему, провокує срач... Ще раз питаю, де, в якому законі, який хотіли протягнути в Раді, сказано про амністію саме військових злочинців? Ти виклала спам про цей законопроект, і стверджуєш, що там саме про це йдеться. Де саме?
показати весь коментар
01.09.2023 15:00 Відповісти
1. Мій чоловик працюе в Киеві , я працюю у СЛОВАЧЧІНІ . Запам'ятайте це , троль
2. Я не важаю допис СИРОТЮКА спамом . Якщо ви важаете - майте мужність написати йому про це у фейсбук , а не хаять жінку. Хаять жинку- вам КАНЕШНО легше. ВАМ зрозуміло.? «Ще раз питаю, де, в якому законі, який хотіли протягнути в Раді, сказано про амністію саме військових злочинців? » ось і запитайте у СИРОТЮКА , який зараз воюе на фронті.
3. Я розміщую на форумі болючі питання, про яки тролі ( як ви) николи не пишуть , бо в них одне завдання хаяти усіх, хто чепляе інтереси їх роботодавця. Тому у вашому розумінні ПРАВДА - це сміття, про що ви і написали вище .

4. провокуете срач ви. Я займаюсь наближенням України до ЕС. Кожному свое 🤣🤣
показати весь коментар
01.09.2023 15:52 Відповісти
буба це хамовитий жлоб - їх не зупиниш.
хоча один поліцейський з Дніпра довів, шо таки можна...
показати весь коментар
31.08.2023 22:00 Відповісти
А щоб тебе. Яка справедливість? Що воно несе?
Справедливість, це коли ти зі своїм шоблом понесете відповідальність за всі ( дуже не маленькі) жертви, яких можна було уникнути і мінімізувати, за злиті Марік, Херсон, Запорізьку обл., За зрадників, яких ти поназначало. Як там коханка твоя ваня баканов?? Допитали? Може слідство яке? Нє.....справедливість. Сотні тисяч загублених життів, мільйони зруйнованих доль, десятки мільйонів біженців і тотальна бідність, результат твоєї роботи.
показати весь коментар
31.08.2023 22:01 Відповісти
Значит наш Генштаб молчит об ударах, а ********* во всю кукарекает? Наркоша, ты не забыл условия поставки нам дальнобойного оружия? Даже придурочный соловьев орет что это удары из Прибалтики и обещает их страны стереть с лица земли, аты вот так взял и все сдал врагам...
показати весь коментар
31.08.2023 22:01 Відповісти
А от ЗЕлені при владі це відчуття справедливості обнулюють.

За ЗЄрмаками у Пеклі вже чорти скучили.
показати весь коментар
31.08.2023 22:05 Відповісти
кому як, мені не дає.

мені дасть коли їхні під'їзди скаладатимуться як карткові будиночки а ті, хто будуть розказувати що нєнадоуподобляцца оніміють нахрєн.
показати весь коментар
31.08.2023 22:06 Відповісти
С момента мятежа Пригожина никто иной, как Зеленский отозвал РДК и Русский легион с Белгородского направления. В Шебекино благодаря пианисту сейчас тишь да благодать. Пошел какой-то договорняк, а Бубочка о справедливости говорит.
показати весь коментар
31.08.2023 22:09 Відповісти
В ж*пу почуття таке справедливості. Українцям потрібні удари по виробництву зброї, електроніки (там їх і так пару штук), тощо. В ідеалі, щоб горіли і будинки, але ми ж цивілізовані люди, на відміну від рашистів, тому палаючі заводи військово-промислового комплексі із робітниками всередині, буде достатньо. Орки мають сидіти на фронті з 10 танками Т-34, 5 патронами на батальйон, та 1 снарядом на 100 км. фронту. Ото тоді ЗСУ, влаштують їм справедливість.
показати весь коментар
31.08.2023 22:11 Відповісти
показати весь коментар
31.08.2023 22:35 Відповісти
в любом случае бубочка прав
"сверхдержава" должна знать свое место, тем более имеет место неспровоцированная военная агрессия против нашей страны
показати весь коментар
31.08.2023 23:36 Відповісти
Справедливості??? Бубочка вважає,що на удар ракетою по багатоповерхівці в Дніпрі де загинуло 45 чоловік,удар БПЛА по даху порожнього складу жіночих трусів на Москві,є справедливою і рівноцінною відповіддю??
показати весь коментар
01.09.2023 01:38 Відповісти