9126 відвідувачів онлайн

Литва побудує у Бучі школу та дитячий садок

школа

Литва побудує школу та дитячий садок у Бучі та інвестує в цей комплекс навчальних закладів 18 млн євро.

Про цеінформує Цензор.НЕТ із посиланням на LRT.it.

Зазначається, що побудована сучасна школа, що відповідає новітнім екологічним вимогам, буде безоплатно передана муніципалітету Бучі.

Проєкт передбачає, що комплекс площею 14,6 тис. кв. м складатиметься зі школи, дитячого садка та спортивних майданчиків.

Будівля буде оснащена тепловими насосами, геотермальним обладнанням та геотермічним обладнанням, а також сонячною електростанцією потужністю 600 кіловат. Школу та дитячий садок відвідуватимуть до 880 дітей.

Передбачається, що загальна вартість проєкту становитиме 18 млн євро. Відкриття школи очікується 1 вересня 2025 року.

Топ коментарі
+10
Друзі пізнаються в біді,
Велика подяка маленькій країні, але з великим серцем братньої допомоги Україні!
Ваша допомога наближає нас до перемоги над кацапськими окупантами.

показати весь коментар
31.08.2023 23:44 Відповісти
+5
Литовці це при Союзі любили Українців! А ми тоді розкрадали країну і віддавали владу злодюгам!!((
показати весь коментар
31.08.2023 23:18 Відповісти
+5
Щиро дякуємо, друзі.
Сподіваюсь, неприємних пригод через військову адміністрацію, як у французьких добродіїв, не буде.
https://www.youtube.com/watch?v=MJlrRA4FRxY&t=2s
показати весь коментар
31.08.2023 23:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спочятку Україна в НАТО, а вже потім відбудова і дітсадки.
і не підставляти дітей під кацапський вогонь...
давайте все таки step by step...
показати весь коментар
31.08.2023 23:14 Відповісти
Литовці це при Союзі любили Українців! А ми тоді розкрадали країну і віддавали владу злодюгам!!((
показати весь коментар
31.08.2023 23:18 Відповісти
Підтверджую!

Я тоді ще малим був, але батьки неодноразово розповідали, що коли подорожували по Литві, якщо в когось з місцевих російською (а якою, здавалося б, при Совку) питали як кудись пройти, то багато людей робили вигляд що не почули чи не зрозуміли, і це в ліпшому випадку. В гіршому - посилали в протилежний бік.

Якщо ж питали Українською чи польською, то бувало навіть доводили до місця, якщо мали час та натхнення!
показати весь коментар
01.09.2023 00:26 Відповісти
Литовці будуть будувати, а ухилянти з липовими грижами будуть поряд прогулюватися з півасиком
показати весь коментар
31.08.2023 23:35 Відповісти
Друзі пізнаються в біді,
https://www.youtube.com/watch?v=MJlrRA4FRxY&t=2s
показати весь коментар
31.08.2023 23:45 Відповісти
Піпець!

Сподіваюсь, що все ж таки діло зрушиться.

Але це добрий показник того, "Пачиму ми ни в НАТА?".
показати весь коментар
01.09.2023 00:33 Відповісти
Литва побудує увесь комплекс за 18 млн. евро, що супер, дякуемо маленькій країні з великим серцем. Якщо б будували наші корупціонери, то ціна б була тільки за спортивний майданчик 180 лимонівю
показати весь коментар
01.09.2023 00:17 Відповісти
Круто!

Чомусь мені віриться, що Литовці однозначно збудують так, що цей комплекс стане взірцем для подальших архітекторів і будівельників!

Дякуємо, друзі!
показати весь коментар
01.09.2023 00:35 Відповісти
Здогадайтесь чиє Є.ало буде коли почнуть будувати?)
показати весь коментар
01.09.2023 00:57 Відповісти
Ačiū tau lietuviai! Подяка Литві і литовцям! Така маленька країна а зробила дуже багато для нашої перемоги!
показати весь коментар
01.09.2023 02:03 Відповісти