10188 відвідувачів онлайн
24 901 224

Доцільність здобуття другої вищої освіти для чоловіків вирішуватиме Міносвіти, - Данілов

студенти

Питання доцільності отримання чоловіками призовного віку другої або третьої вищої освіти наразі розглядається.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю Українському радіо, передає Цензор.НЕТ.

"Те, що стосується отримання другої, третьої освіти, то це ближче до питань морального порядку. Міністерство освіти зараз буде розглядати це питання, проводитимуть аналіз, адже так сталося, що переважно чоловіки з певним життєвим досвідом – 40–50 років вирішили отримувати другу-третю освіту. Цим питанням, чому так відбувається, буде зараз займатися міністерство", - пояснив він.

За його словами, кількість тих, хто хоче здобути освіту, збільшилась в рази з початку повномасштабної війни.

"Якщо ви можете служити в армії, придатні, то зачекає навчання чи ні - буде вирішувати відповідне міністерство", - додав секретар РНБО.

Топ коментарі
+50
Якщо друга або третя освіта- тільки ветеринарна, бачите як вона у житті зеленим баранам допомагає?
показати весь коментар
02.09.2023 09:40 Відповісти
+46
Ну нарешті!!! Хтось за мене буде вирішувати чи вчитися мені чи й далі дурнем жити!!!
показати весь коментар
02.09.2023 09:44 Відповісти
+45
Що ще будуть вирішувати міністерства? Я так розумію , що Конституція та права людини їм остаточно заважають?🤬
показати весь коментар
02.09.2023 09:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Це інформаційний шум.Питання вирішується в робочому порядку,аж ніяк не радбезом.Гуманітаріїв ніколи особливо не бронювали,а зараз всі ломанулись.Бронювати треба деяки спеціальності.Технарів теж.
Стосовно другой вищой освіти - впевнений,це як тричі герой.Після здобуття одной справжньой - далі треба навчатися самому все життя.
показати весь коментар
02.09.2023 19:06 Відповісти
Вони мають на увазі, коли їхні діти пересидять війну та вивчаться за кордоном, то потім будуть управляти українськими неучами
показати весь коментар
02.09.2023 19:16 Відповісти
Тобто міносвіти вирішуватиме, чи може конкретна особа мати другу вищу освіту? Так це 100% корупційна складова!
Люди, які отримують другу освіту чи в аспірантурі учаться, не порушують закон! Вони не дають хабарі в ВЛК чи ТЦК, не підробляють документи для виїзду за кордон.
показати весь коментар
03.09.2023 00:05 Відповісти
Здається тільки навчання за рахунок бюджету обмежено одним разом за життя, контракт за власні кошти - скільки завгодно, ні ?
показати весь коментар
03.09.2023 00:23 Відповісти
А як вирішуватиме міністерство? Заніс хабаря - можеш далі вчитися! Розроблюють чергову корупційну схему.
показати весь коментар
03.09.2023 05:48 Відповісти
Ви ще з кацапів ржали Як казала худоба у 2019 хуже не будет .. Хоть прржом
показати весь коментар
03.09.2023 08:44 Відповісти
У 2019 ви теж очікували повномасштабне вторгнення?
показати весь коментар
03.09.2023 09:36 Відповісти
Скажемо так я усім знайомим казав що обрання клоуна, це найгірше що могло статись з Україною. При любому іншому презу такого б не сталось
показати весь коментар
03.09.2023 14:40 Відповісти
війна йде ще перед тим як зеля став президентом
показати весь коментар
03.09.2023 20:24 Відповісти
А поясните мне, что такое второе (третье) высшее образование?
Это человек с 17 до 22 лет учился на биолога, получил диплом и следующие пять лет до 27ми учился на филолога? А потом до 32х лет на ядерного физика?
Нет, я допускаю такой случай, один на 100 000, но как массовое явление?
показати весь коментар
03.09.2023 10:11 Відповісти
А історик на юриста чи на міжнародні відносини? А філолог на журналіста?
показати весь коментар
03.09.2023 11:05 Відповісти
То, чём ты говоришь - это вовсе не получение второго полноценного пятилетнего образования, а окончание некоих шестимесячных курсов. Лично знаю историка, переквалифицировавшегося в журналиста. Кстати во время расцветания кооперативов-малых предприятий масса народа самой разной этиологии переквалифицировалась на бухгалтеров....
показати весь коментар
04.09.2023 09:31 Відповісти
Ні, це не курси, це друга магістратура на суміждну спеціальність. Тобто, не 5 років вчитися, а 1,5 всього.
Ніде не бачив 6-місячних курсів журналіста, бачив лише курси ІТ чи там веб-дизайну хіба...
показати весь коментар
04.09.2023 09:39 Відповісти
А что смежного между юристом и историком?
Курсы не наши, при ВВС.
показати весь коментар
04.09.2023 11:00 Відповісти
Відкрию секрет: у більшості шкіл вчителі історії є за сумісництвом і вчителями правознавства... Я істфак закінчував, нам непогано право викладали, а на юрфаку активно штудіююють історію держави і права.

Ще історики чи юристи можуть іти на політолога чи соціолога.
показати весь коментар
04.09.2023 13:13 Відповісти
Доцільність освіти ( другої чи третьої ) повинно оцінювати ТЦК і СП .
показати весь коментар
03.09.2023 10:30 Відповісти
ви не праві, докорінно...
Саме керівництво вузів повинно оцінювати, так як кандидат на навчання повинен відповідати певним критеріям.
А якщо "заносять" щоб відповідати цим критеріям, то це повинно оцінювати НАЗК...
показати весь коментар
03.09.2023 12:47 Відповісти
а баканову в адвокати цілком доцільненько получилось і у данілова-ветеринара дозволу не питав ... шапіто продовжується
показати весь коментар
03.09.2023 12:16 Відповісти
Я ще раз дивуюсь як якісь блазні, вибачте, "подрочують" на промови цього огидного чоловіка....
З одного боку юристи в шоці, як можна позбавити таким чином прово людини за конституцією (а ще й якого: не на вільне переміщення по планеті Земля, а на навчання!!! Це ж корисно для нації загалом!
З іншого -- так, є багато випадків скористатись правовою нормою, щоб отримати відстрочку від мобілізації... Так вас там двісті з хріном довбнів в Раді, краще б пішли таки здобувати ту реальну вищу освіту та змоглиб народити якесь змістовне законодавство...
А щодо поважного Голови РНБО (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D1%96_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Секретар РНБО України з 3 жовтня 2019) -- де ти такий розумний був за день до вторгнення, за тиждень до вторгнення, за рік до вторгнення????
Чим ти плять займався з того 2019 року взагалі! Щоб зараз роздавати рекомендації міносвіти...
показати весь коментар
03.09.2023 12:44 Відповісти
Классно ви хлопці повстраївались.Покоління 50-60 встигли потягнути лямку в армії,нехай радянської(це теж було не просто),а зараз ви кажете - нехай ідуть нас ще захистять,бо іх не шкода.90 процентів чоловіків на цьому форумі пропетляли все життя по 30-40 років.А зараз несуть херню,бо ссикотно батькивщину захищати,краще ії поміняти.
показати весь коментар
03.09.2023 13:50 Відповісти
Це, хлопці, Хуцпа-95 ...