3414 відвідувачів онлайн
4 462 82

Польща планує мати найпотужнішу армію в Європі до 2025 року, - Блащак

навчання,польща

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак вважає, що якщо правляча партія виграє вибори, до 2025 країна матиме найпотужнішу армію в Європі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на польське видання Nasz Dziennik.

"План технічної модернізації охоплює практично всі види військового оснащення, завдяки чому в найближчі роки виведе наші збройні сили в "першу лігу" світу. Запевняю вас, якщо "Рrawo i Sprawiedliwość" (правляча партія Польщі. - Ред.) продовжить свою місію після осінніх виборів, упродовж двох років у нас будуть найсильніші сухопутні війська в Європі", - заявив Блащак. 

За його словами, особлива увага приділяється посиленню бронетанкових і мотострілецьких військ за рахунок поставок нових танків Abrams і K2, а також бойових машин піхоти Borsuk. "Паралельно відбувається розширення ракетних військ і артилерії за рахунок придбання самохідних гаубиць K9 і Krab, а також реактивних систем залпового вогню Chunmoo і HIMARS. Інтегрована система ППО створюється практично з нуля", - додав міністр.

"Мій пріоритет - сильна і численна армія, адже вона є гарантом безпеки Польщі", - резюмував Блащак.

Топ коментарі
+16
Найпотужніша номер два.. Бо перша - це ми
показати весь коментар
02.09.2023 16:05 Відповісти
+10
Чим ближчі вибори у польщі, тим потужніші "нью васюки" будують польські політики для місцевого лохторату.
Я просто нагадаю, що куйло вбив всю вищу політ еліту польщі у 2010-му. Нагадайте, яка була отвєтка від польщі і НАТО? Мовчанка - правильна відповідь.
показати весь коментар
02.09.2023 16:12 Відповісти
+9
армію тре не тільки створити,а й утриувати!поляки це можуть,а ти зможеш?гасла добрі,але якщо не буде грошей,техніки,снарядів та допомоги заходу,то і номера ніякого не буде
показати весь коментар
02.09.2023 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Друга армія Европи .
показати весь коментар
02.09.2023 16:05 Відповісти
залежить що вважати Европою - в сенсі останнього дюйма)
показати весь коментар
02.09.2023 16:23 Відповісти
Ми їм дуже вдячні, як і всім іншим партнерам, але на даний час ВСУ самі боєздатні і це найсильніше озброєна армія європи, не враховуючи авіацію, флот і ЯЗ.
показати весь коментар
02.09.2023 23:07 Відповісти
Найпотужніша номер два.. Бо перша - це ми
показати весь коментар
02.09.2023 16:05 Відповісти
З язика зняв))
показати весь коментар
02.09.2023 16:24 Відповісти
армію тре не тільки створити,а й утриувати!поляки це можуть,а ти зможеш?гасла добрі,але якщо не буде грошей,техніки,снарядів та допомоги заходу,то і номера ніякого не буде
показати весь коментар
02.09.2023 16:33 Відповісти
Не пий багато, бо завтра буде боліти голова 😄
показати весь коментар
02.09.2023 16:52 Відповісти
Потужної "української армії" як такої просто не існує. Бо національна армія має бути автономною і на повному самозабезпеченні. Ми не здатні утримувати, обслуговувати, забезпечувати, розробляти та впроваджувати нові види озброєння в Україні. МО корумповане. "Головнокомандувач" - "оманський віслюк". "Офіс Президента" - резидентура фсб-гру + тотальна корупція парламенту з "зеленою монокоаліцією"... В момент припинення поставок з інших країн армії нічим буде воювати. Та й зараз не вистачає всього. Ми утилізуємо застарілі надлишкові запаси і звільнюємо світові склади для нового ********* озброєння. І чим ми зайняті в тилу коли 38% чоловічого населення офіційно безробітні під час війни? Наше сільське господарство це бізнес з постійно зростаючою збитковістю. Економіка в глухому ступорі. Чиновники "живуть з таможні", а не виробництва. Податки майже совкові і вбивають навіть у дурнів думку про "легалізацію доходів"... Але саме головне що країна якою керують корумповані чорти ніколи не зможе стати ******** і незалежною. Якщо на наступних виборах переможуть "птєнци бені" - зєлєські, шефіри, єрмаки, татарови - то мабуть таки доведеться продати все щоб встигнути відправити дочок з країни. Я вже старий для еміграції... але ще зможу підірвати якусь ***** на дорозі жидобільшовицького кортежу...
показати весь коментар
02.09.2023 19:39 Відповісти
показати весь коментар
02.09.2023 16:05 Відповісти
Франція також мала першу армію Європи в 1939 році
показати весь коментар
02.09.2023 16:07 Відповісти
Поляків воювало в 2 світовій війні більше,ніж французів.Навіть у москві парадом перемоги командував поляк,і без цього поляка радянські війська не могли взяти Берлін
показати весь коментар
02.09.2023 16:08 Відповісти
Ахаха, пиши ще. Дуже смішно
показати весь коментар
02.09.2023 16:13 Відповісти
"...польске войско Берлін брало руськє войско помагало..."
показати весь коментар
02.09.2023 16:26 Відповісти
поляк командyвав фронтом,який вiдiграв вирiшальну роль y тій битві
показати весь коментар
02.09.2023 16:40 Відповісти
Рокосовський?
показати весь коментар
02.09.2023 16:14 Відповісти
так,він,Костянтин Ксаверіч!
показати весь коментар
02.09.2023 16:17 Відповісти
Це був бездарний клоун і не більше
показати весь коментар
09.09.2023 22:22 Відповісти
може й клоун,але йому найбільше салютували за взяті міста
показати весь коментар
11.09.2023 08:23 Відповісти
В Легниці, де я провів 5 років свого шкільного життя, стояв йому пам'ятник
показати весь коментар
02.09.2023 16:17 Відповісти
Наче СРСР мав найбільшу армію у 6 млн осіб: За даними Вікіпедії, на початок Другої світової війни СРСР мав 23 106 танків, 7 133 літаків і 59 787 артилерійських гармат. Найближчим суперником СРСР за кількістю танків була Франція, яка мала 3 254 танки. Найближчим суперником СРСР за кількістю літаків була Німеччина, яка мала 4 201 літак. Найближчим суперником СРСР за кількістю артилерійських гармат була Франція, яка мала 10 700 артилерійських гармат. Японія мала 2 515 танків, 3 500 літаків і 6 000 артилерійських гармат. Велика Британія мала 1 855 танків, 3 318 літаків і 7 736 артилерійських гармат. США мали 400 танків, 2 546 літаків і 8 251 артилерійських гармат.
показати весь коментар
02.09.2023 16:57 Відповісти
Чим ближчі вибори у польщі, тим потужніші "нью васюки" будують польські політики для місцевого лохторату.
Я просто нагадаю, що куйло вбив всю вищу політ еліту польщі у 2010-му. Нагадайте, яка була отвєтка від польщі і НАТО? Мовчанка - правильна відповідь.
показати весь коментар
02.09.2023 16:12 Відповісти
І "путінферштейн" Туск має багато шансів перемогти...
показати весь коментар
02.09.2023 16:26 Відповісти
Смоленськ поляки добре помьятають!

Тоді Туск зробив вигляд що повірив ху&лу що це була « катастрофа». Згодом він пішов на підвищення та отримав посаду в ЕС…

Зараз він знову рветься до влади у Польщі.

Але прості поляки були впевненні що смоленську катастрофу зробили москалі.

І вони чекають гарного моменту для розплати. Якщо ху&ло сунеться до Польщі він получить таку відсіч що мало не покажеться!

Не якоі дипломатії не буде. Поляки вдарять дуже сильно, без коливань. Та будуть бити до водної перемоги. Бо знають що тільки це е запорука безпеки.

Разом до Перемоги!
показати весь коментар
02.09.2023 16:29 Відповісти
при ексгумації могили Качинського, виявилося, що там був лєвий мужик.. про це ніхто не згадує.
Однак поляки тільки добре пам'ятають 1943-й рік - перед кожними виборами місцеві політики їм добре нагадують влаштовуючи чергову антиукраїнську істерію
показати весь коментар
02.09.2023 16:56 Відповісти
Пагано знаешь поляків.

Вони помьятають усе горе яке принесли московитів. Це довга історія….

То що ху&ло нахабно замінив усі тіла загиблих поляки знають за лучше іншіх.

Вони також знають, що у моргах кацапії були вирізані усі тканини з пораненнями та кулями.

Вони знають та памьятають як кгбисти добивали з пістолетів поранених після падіння самооета вже на землі.

Тому люти поляків при нападі параші НЕ Буде Кінця!
І це буде незалежно від того, як бистро НАТО підтримае Польщу. Чи ні підтримае зовсім.

Польща дасть відсіч на всі 100%. Від « душі»…
показати весь коментар
02.09.2023 17:25 Відповісти
А шо ж німці -- відіидуть на другии план ?
показати весь коментар
02.09.2023 16:13 Відповісти
Так у німців 90 чи скільки там % танків "не заводяться"...
показати весь коментар
02.09.2023 16:23 Відповісти
Німецька машина підтягнецься в післявоєннии період вони дуже понадіялись на США .
показати весь коментар
02.09.2023 16:29 Відповісти
От тільки справжній бойовий досвід не йде у комплекті зі зброєю.
показати весь коментар
02.09.2023 16:14 Відповісти
Карочє! "От можа до можа!". Таке вже було...
показати весь коментар
02.09.2023 16:16 Відповісти
А ще, коли гітлер напав, "...ні гудзіка от плаща нє отдамє..."
показати весь коментар
02.09.2023 16:19 Відповісти
Не бзди, удмурдЪ, все буде Україна
показати весь коментар
02.09.2023 16:25 Відповісти
І Краків і Варшава?)
показати весь коментар
02.09.2023 16:50 Відповісти
Польска армія буде сильнішаю за Бундесфер, раззброенний фрау ребинтроп.

Сильніше Франції.

І це дуже добре для України. Разом до Перемоги над Московію
показати весь коментар
02.09.2023 16:17 Відповісти
Поляки е друзі України.

»Історічні разбіжности» подолано. Зараз Польща найблищий сусід, який підставив свое плече до плеча українця.

Вони не тільки допомагають бежінцям але і допомагають зброею.

Майбутне, після Перемоги, у України і Польщі буде яскравим.

Дякуемо Польщі, США, Великої Брітаніі та усім. Іншім.

Ращом до Перемоги!
показати весь коментар
02.09.2023 16:36 Відповісти
Точно всі? А як же Валинская рєзня бензопилою?
показати весь коментар
02.09.2023 16:51 Відповісти
Історія завжди може трактуватися « по різному». Це залежить від «підходів», поглядів.
Та дуже часто використуеться брудними політиками.

Зараз політичні відносини між Польщею та Україною е добрі. Історічні події переосмисленні. Вибачення приведені.
Це головне. І так повинно бути.

Ми знаеми приклади коли дві країни були «заклятими ворогами», а згодом стали братьськими.
Це Велика Брітанія та США.
США навіть змінили свій гімн та викреслили слова про « ворожу Брітаніею».

Це е гарний приклад для Польщі та України
показати весь коментар
02.09.2023 17:06 Відповісти
Ахаха, ти реально корисний ідіот.
Монументи воїнам УПА які боролись із нквс на території нинішньої польщі, польські нацисти зруйнували ще у 2015-17му роках. І досі польска влада їх не відновила і не дає це робити українцям. От тобі і історичні розбіжності
показати весь коментар
02.09.2023 17:00 Відповісти
Прошу пана, коли говорите про історію, знімайте рожеві окуляри. Моя родина корінні жителі Західної України. За всю історію стосунків з поляками пролито більше крові(невинної, в тому числі) ніж в війні з засрашею. Пам'ять предків фіксується на генетичному рівні. Теперішня так звана дружба ситуативна бо є спільний ворог засраша. Як приклад, стосунки між двома семітськими народами, арабами та ізраїльтянами.
показати весь коментар
02.09.2023 17:52 Відповісти
Пан, образився? Розумію. Та поважаю його точку зору.

«Запална Україна» це важлива частина України.

Розумію що пан, мае родинну історію не добрих стосунків з Польщею.

Але…

Зараз мова йде про судьбу всіеі України.

Кацапи ( не Польща) хочуть знищити усю Україну, включно с західною.

Вони ( а не Польща) йдуть убивати усіх- і Тіх хто на сході і Тіх зто на заході.

Украіна дае гідну відсіч. Україна встановила добрі відношення з сусідами, включаючи і Польщу. Тільки усі разом ми можемо добити москалів.

Тому зараз «інша оцінка « того що е, того що буде, та того що було.
Життя змушує тримати певну лінію на Перемогу.

І це е зміни,
Такіж які були між США та Великою Брітаніею.
показати весь коментар
02.09.2023 18:12 Відповісти
тю!а на дорогах пиз.. будувати не укріплює армію?не повело їм,бо в них нема "найвеличнішого лідора **********"!
показати весь коментар
02.09.2023 16:27 Відповісти
Та хай вже поляки створюють найпотужнішу армію у Європі - якщо вони більше замочать орків і першими ввійдуть до москви - якось переживемо. Найпотужніша армія? Повіримо - тільки доведіть на полі бою. А от коли дійсно озброяться, то вже з'явиться великий стимул і самим повоювати і Захід поступово таки втягнеться до війни і перейде військової допомоги до безпосередньої участі у війни як і раніше перейшов від струрбованості та озабоченості до летальної допомоги. Довго, повільно, але в кінці-кінців таки перейде.
показати весь коментар
02.09.2023 16:29 Відповісти
Найпотужніша армія Європи, це Збройні Сили України!
Кацапи, яки вважали себе другою армією світу це підтвердять!
показати весь коментар
02.09.2023 16:35 Відповісти
З таким сусідом така армія і потрібна бо НАТО поки розшивелиться, то не буде що вже захищати.
показати весь коментар
02.09.2023 16:37 Відповісти
Мати багато танків і самольотів не означає,що це сама сильна армія.Треба вміти воювати,а такі навикі має тільки Українська армія!
показати весь коментар
02.09.2023 16:37 Відповісти
Покажіть,яка країна має багато танків і авіації і при тому слабка?Китайці слабка армія?
показати весь коментар
02.09.2023 16:53 Відповісти
А звідки інформація, що китайська армія потужна? З мультиків, які знімають китайці?
показати весь коментар
02.09.2023 17:01 Відповісти
А вона слабка? Техніка важлива і навряд чи китайці не вміють користуватися технікою.А якщо вони вміють користуватися технікою і в неї багато цієї техніки,то армія точно не слабка.Я ж не кажу,що їхня армія найсильніша,але дуже сильна.
показати весь коментар
02.09.2023 17:51 Відповісти
Слабка китайці по своїй натурі не воїни, це слабка і тупа нація, Китай не виграв жодної війни за останні 300 років, Китай не виграва вже сотні років, на папері в них армія хороша по факту це лайно
показати весь коментар
09.09.2023 22:24 Відповісти
Хай буде так.
показати весь коментар
09.09.2023 23:43 Відповісти
Я ні одного мультика не бачив про китайську армію.
показати весь коментар
02.09.2023 17:52 Відповісти
После уничтожения немецкой комсомолкой Меркель бундесвера как основной армии Европы,все полякам пришлось занимать их место.
показати весь коментар
02.09.2023 16:38 Відповісти
Учи матчасть гений и сроки переброски воск в Польшу и Прибалтику вместо того что бы по ракляче всех оскорблять.
показати весь коментар
02.09.2023 17:17 Відповісти
Багато був на міжнародних тренінгах, закордонних відрядженнях, курсах і тд.
Говорю, як є, у всіх країнах де побував, всі в один голос казали, "Нам би таких воїнів, як Ваші, да наші можливості з техніки, це було би щось анбелівбл"! Від себе говорю Українці найкращі люди в світі, а воїни най-най, Козаки. Бережімо наших воїнів, шануймо їх і постійно за першої можливості кажіть слова вдячності!
З впевненістю можна сказати, що наша армія найкраща у всі часи була, а от щурі при владі, все ганьбили і зливали, на одного козака-2 гетьмана....от би нам свій ВПК розвивати, да при владі військових, на час війни( а потім можна і вибори, після перемоги).
Поляки молодці, але не рівня нашому духу!
показати весь коментар
02.09.2023 16:38 Відповісти
Додам свої 5 копійок: напевно, Польща матиме найбільш укомплектовану армію, але не найсильнішу. Досвід бойових дій має значення. Навряд значна кількість польских солдатів проходили службу в бойових умовах.
показати весь коментар
02.09.2023 16:46 Відповісти
Так досвід бойових дій,такж не означає "найсильніша", це означає "найдосвідченіше", а це не тотожно "найсильніша". Найсильніша це та котра має ці усі ознаки в комплексі.
показати весь коментар
02.09.2023 17:02 Відповісти
так само як і укомплектування. А ще армія у мирний час потребує фінансування. Свого фінансування, а не за кошти заходу.
показати весь коментар
02.09.2023 17:59 Відповісти
Не зможе вона цього зробити.Польща має сильну армію,але за два роки це не можливо.Британія також Європа і має авіаносці і Франція має потужний флот.І досвіду бойових дій також важливий.Наприклад німці воювали в Іраку і там був не маленький їхній контингент.
показати весь коментар
02.09.2023 16:51 Відповісти
росія не може справитися з Україною від 2014 року, так що війна з Європою для цих підерів буде самогубство.
показати весь коментар
02.09.2023 16:54 Відповісти
А я десь казав.що москалі переможуть Європу?
показати весь коментар
02.09.2023 16:58 Відповісти
Як не прикро це казати, але найпотужнішою армією Європи Польща не стане.
Бо найпотужнішою може бути тільки армія, яка має в арсеналі ядерну зброї та засоби її доставки.
А таких країн у Європи є і ще довго буде дві.
Бо іншим - зась.
показати весь коментар
02.09.2023 16:52 Відповісти
Не совсем так. В ядерном клубе только две страны Европы, но располагается ядерное оружие в 5 странах Европы
показати весь коментар
02.09.2023 17:35 Відповісти
Розміщуватися може і в десятках країн. Це лише збільшує шанси потрапляння ядерних боєголовок до "чужих" рук.
показати весь коментар
02.09.2023 19:17 Відповісти
За такими діями польської влади стоїть невпевненість у тому, що союзники по НАТО нададуть Польщі ефективну та своєчасну підтримку у разі зовнішньої агресії. Краще бути готовим до всього самому, не чекаючи, поки побратими по зброї надолужать згаяне, і не замислюючись, чи наздоженуть вони взагалі. Схоже, що досвід російсько-української війни, коли зовнішня допомога, необхідна позавчора, приходить післязавтра, навчив такого роду обережності.
показати весь коментар
02.09.2023 16:54 Відповісти
После Второй мировой все забыли про нее, и жили глупыми пропагандистскими мифами про современное оружие, технологии, стандарты. Единственное что важно с древних времен в войне - сколькими людьми ты готов пожертвовать.
показати весь коментар
02.09.2023 17:00 Відповісти
І головний міф - про ядерну зброю як фактор стримування воєн як таких.
показати весь коментар
02.09.2023 19:20 Відповісти
Жодна армія, яка не має бойового досвіду, не може називатися найсільнійшою. Це аксіома!
показати весь коментар
02.09.2023 17:12 Відповісти
Потому что нет клоунов при власти
показати весь коментар
02.09.2023 17:22 Відповісти
Ну що за люди?Перестать стрелять і все!!!Ні,озброюються,щось там собі видумують,прекратили войну в голове,доріг би набудували....
показати весь коментар
02.09.2023 17:30 Відповісти
Нет, Серожа.

Клоуни при власти- єто слідство.

Причина- відсутність олігархів у Польщі.

уяви, у Польщі нема ні одного олігарха!
показати весь коментар
02.09.2023 17:32 Відповісти
Так якщо польща така *******, то чому ти тоді звалив у США де є лобізм великого капіталу, а не у польщу, яка живе без олігархів?
показати весь коментар
02.09.2023 18:25 Відповісти
А чи матиме вона такий досвід який має ЗСУ.
показати весь коментар
02.09.2023 18:22 Відповісти
Поляки й в 1939 році мали досить потужну армію (1 млн проти 1,6 млн III Рейху), але їм це аж ніяк не допомогло. Через 2 тижні після початку війни понад 400 000 польських солдатів були взяті фріцами в полон. Співвідношення вбитих та здавшихся в полон майже 1 к 10.
показати весь коментар
02.09.2023 18:37 Відповісти
Польща у 39 Буда зраджена Західом та разірвана на шматки Гітлером та Сталіним.

Але вона відчайдушно чинила відсіч ворогам.
Вони не покорилися. Тисячі загиблих, але НЕ скорених.
Вони чинили отпір до кінця війни.

До речі, Франція закінчила супротив за 5 днів.

Тому казати що Польща була скорена и поляки здалися німцям не е правдою.
показати весь коментар
02.09.2023 23:40 Відповісти
Вереснева кампанія німців в Польщі тривала приблизно на півтора тижня менше, ніж битва за Францію в 1940 році. Щодо скорення поляків згоден! Польща ніколи офіційно не здавалася німцям. В умовах німецької окупації продовжувався опір таких сил, як Армія Крайова, партизанський рух Добжанського та "лісових партизанів".
показати весь коментар
03.09.2023 02:53 Відповісти
Адачка, та не хвилюйтесь ви так

Що може кацапська Техники ми усі знаемо, тому зо- « АналоГавнет».

Техас може спати спокійно. Бо Україна показала-
Руський военний корабль іде нах.
показати весь коментар
02.09.2023 23:47 Відповісти
Щось в мене сьогодні цинічний настрій...

Тому констатація ще одного факту.

Європейці (народи) воювати не будуть. Вони радо будуть служити в арміях (за це платять, і молодь розглядає службу в армії "на всьому готовому" як перший крок до самостійного життя), опановувати ************ техніку і технології, із задоволенням демонструвати свої навички на навчаннях різної масовості...

Але при перших реальних боєзіткненях будуть намагатися "домовитися". Тобто здатися.

Вони не вірять в наругу, пограбування, згвалтування, вбивства задля розваги...

Тупо не вірять...
показати весь коментар
02.09.2023 19:36 Відповісти
самая мощная у Украины!а они вторые будут.
показати весь коментар
02.09.2023 21:10 Відповісти