8697 відвідувачів онлайн
4 990 28

Франція готується вивести частину сил із Нігеру, - ЗМІ

нігер

Франція почала перемовини із Нігером про виведення частини свого військового контингенту із країни.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це пише видання Le Monde.

"Розпочалися перемовини про виведення із країни певних військових елементів", - розповів поінформований співрозмовник.

За його словами, "таке обговорення - нормальне, з огляду на припинення антитерористичної співпраці". "Поки не було офіційно ухвалене рішення ні про кількість військових, ні про спосіб їх виведення, але досягнуто згоди стосовно загального принципу", - наголошує Le Monde.

Видання додає, що наразі на трьох базах у Нігері перебуває 1 500 французьких військових. "Деякі підрозділи можуть бути переміщені всередині регіону, зокрема у сусідній Чад, або повернуті безпосередньо у Париж", - йдеться у матеріалі.

Досі Франція відмовляла у запиті самопроголошеної влади Нігера про виведення своїх сил з країни, не визнаючи військового перевороту 26 липня. Утім джерела Le Monde переконують, що ця позиція офіційного Парижу не змінилася й чинні дискусії проводяться винятково між французькими й нігерськими військовими.

Топ коментарі
+8
Макронівській Франції і страшної рашки не треба - отримала шах і мат від Великої Армії Нігера.
До речі, на якому місці у рейтингу армія Нігеру ? 😕
показати весь коментар
06.09.2023 01:36 Відповісти
+8
Ось де тепер буде Чорноросія!
показати весь коментар
06.09.2023 01:39 Відповісти
+6
Я дивився інтерв'ю їхнього лідера: «ми і Росія побороли фашизм»ю Тьху! Африканців в черговий раз розвели тільки зараз це китайці і їхні шакали кацапи. Дивні-дивні люди в Африці. Хаять американців і штурмують кордони.
показати весь коментар
06.09.2023 03:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Макронівській Франції і страшної рашки не треба - отримала шах і мат від Великої Армії Нігера.
До речі, на якому місці у рейтингу армія Нігеру ? 😕
показати весь коментар
06.09.2023 01:36 Відповісти
Та вони там думаю консультантами при уряді і армії сиділи. 1500 людей це ні про що.
показати весь коментар
06.09.2023 01:39 Відповісти
Франція полишає вирішення проблем у Нігері на ті країни співдружності ECOWAS, в яких кацапія ще не влаштувала військового перевороту. Ну, може ще Алжир якимось чином може прийняти участь, якщо нігерська хунта зачепить алжирські інтереси (але це навряд).
показати весь коментар
06.09.2023 02:03 Відповісти
Тобто, ті кого вони навчили, і озброїли, послали їх за сруським кораблем, цікаво, дуже цікаво....
показати весь коментар
06.09.2023 06:21 Відповісти
хфранцузи мали 37 відсотків урану для своїх ядерних ел.станцій, но....
дурень Макрон побачив Мир в очах Путіна...))
і програв Нігер в суху ....)))
дебіл пля ... ще і нашого ідіота на щось умовляв.
показати весь коментар
06.09.2023 08:36 Відповісти
Так і є.
Пригадайте з якою помпою зустрічав мікрон ЗЄльоного ще до його обрання.
показати весь коментар
06.09.2023 09:36 Відповісти
Ось де тепер буде Чорноросія!
показати весь коментар
06.09.2023 01:39 Відповісти
Я дивився інтерв'ю їхнього лідера: «ми і Росія побороли фашизм»ю Тьху! Африканців в черговий раз розвели тільки зараз це китайці і їхні шакали кацапи. Дивні-дивні люди в Африці. Хаять американців і штурмують кордони.
показати весь коментар
06.09.2023 03:26 Відповісти
Так само як і кацапопердяї . Ненавидчть Америку і Європу , але хочуть туди з&бнути на ПМП . Дічь *****
показати весь коментар
06.09.2023 09:38 Відповісти
навіть коли росії немає в радіусі тисяч км, фхранція все одно імпотентні? куди йде світ....
показати весь коментар
06.09.2023 05:09 Відповісти
Гітлер окупував Францію майже безкровно і дуже швидко. Співпадіння?
показати весь коментар
06.09.2023 06:14 Відповісти
Ну че,месяц вроде подрыгались для виду,)короче из старой европы только бриты норм по силе духа
показати весь коментар
06.09.2023 06:29 Відповісти
Німці потихеньку теж стараються протидіяти кацапському ге,але поки що на рівні поліція проти бидла.А як з військовою компонентою,поки що не зрозуміло,сильно їх затоптали після 2 СВ.Але думаю що якщо б виникла якась реальна загроза,то всі б сильно здивувались.Німці б я думаю показали б нащо здатні!
показати весь коментар
06.09.2023 08:49 Відповісти
Останній німецький солдат загинув під Рейхсканцелярією у травні 1945 р.... 😕
показати весь коментар
06.09.2023 09:39 Відповісти
Тому що високорозвинуті завжди цивілізовані і стараються жити по правилах,а всяка тупа гидота витворяє що їй заманеться,і часто тактично виграє.А в результаті руїна,біда,і кров
показати весь коментар
06.09.2023 06:33 Відповісти
Саме так. Високорозвинутий цивілізований Рим зруйнували неосвічені напівдикі варвари...
показати весь коментар
06.09.2023 08:37 Відповісти
Розтління від надмірної розкоші руйнує особистість,сім,ю,і суспільство.Тому Європа повинна прокинутись і жорсткіше взятись за підготовку до війни,і більше допомагати Україні.Бо якщо б лягла Україна,то Європі хана.
показати весь коментар
06.09.2023 08:42 Відповісти
Якось воно тойво, неполіткоректно - Нігер...
Мож, Афро... е-е-е...Афроафрикан?
показати весь коментар
06.09.2023 05:51 Відповісти
выводите нигерийцев из Франции, мы подскажем куда
показати весь коментар
06.09.2023 06:57 Відповісти
А кто мне тут на форуме рассказывал что французы всех порвут как Тузик грелку?
показати весь коментар
06.09.2023 06:59 Відповісти
В Африке принято во всем винить бывших колониалистов. Большинство претензий абсурдны. Помнят только плохое, а хорошее намеренно игнорируется и замалчивается. Такая пропаганда ведется на государственном уровне десятилетиями.
показати весь коментар
06.09.2023 07:46 Відповісти
Які куколди....нащо французам армія, якщо держава не може відстояти свої стратегічні інтереси? Тьху
показати весь коментар
06.09.2023 07:56 Відповісти
Та просто набридло дебільних аборигенів силоміць людьми робити і рівень життя піднімати.Ні так ні,живіть як хочеться.
показати весь коментар
06.09.2023 08:44 Відповісти
Атомна енергетика Франції тримається на поставках урану з Нігеру. Хунта ці поставки перекриє. При чому тут набридло чи не набридло?
показати весь коментар
06.09.2023 08:49 Відповісти
Не знав.Тепер зрозуміло.Кацапська нечисть таким чином хоче нашкодити енергобезпеці Європи.Але сподіваюсь французи щось придумають
показати весь коментар
06.09.2023 08:59 Відповісти
Придумають, але дорожче і до того ж рашка прибирає до рук світовий уран
показати весь коментар
06.09.2023 09:41 Відповісти
Звісно, русня розхитала в Нігері владу через свої спецслужби, щоб дошкулити Європі, особливо Франції. Всі все розуміють, але на жаль знову мнуть яйця, щоб не було ескалації. Тьху.
показати весь коментар
06.09.2023 09:43 Відповісти
Так ото ж.Чекають що Україна розкатає мордор.
показати весь коментар
06.09.2023 10:05 Відповісти