7579 відвідувачів онлайн
1 340 10

Ігнат про можливі сценарії атак РФ восени: Більше зосередяться на "шахедах"

shahed,шахед

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

"Варто очікувати, що ворог не відмовиться від своїх планів бити в осінньо-зимовий період по певних об'єктах критичної інфраструктури. Можливе використання ракет ще старих радянських таких як Х-22, можливо, С-300 для завдання ударів по прифронтових територіях" - зазначив він.

На думку Ігната, війська РФ, ймовірно, високоточні ракети будуть застосовувати для ударів вглиб України.

Також речник зазначив, що окупанти більше зосередять увагу на виробництві дронів-камікадзе.

"Є вже у них можливості у себе їх складати. Тому, мабуть, будуть нарощувати саме "Шахеди" і буде більше з'являтися "Шахедів", щоб атакувати нашу критичну інфраструктуру. Таких сценаріїв варто очікувати і готувати засоби протидії", - підсумував Ігнат.

Топ коментарі
+3
захист від шахідів - це збільшення кількості мобільних груп ППО
показати весь коментар
07.09.2023 12:18 Відповісти
+3
де наші шахеди?
показати весь коментар
07.09.2023 12:46 Відповісти
+1
Гарне ППО іх остудить -- поки тільки Киів прикритии
показати весь коментар
07.09.2023 12:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Курчат по осені рахують. Якщо так,то у вас є час відповісти і на шахедів і на ракети,бо кожний день несе нове, хоч і смертельне
показати весь коментар
07.09.2023 12:10 Відповісти
Цей Ігнат "перебиває хліб" в буданова?
показати весь коментар
07.09.2023 12:11 Відповісти
Гарне ППО іх остудить -- поки тільки Киів прикритии
показати весь коментар
07.09.2023 12:12 Відповісти
захист від шахідів - це збільшення кількості мобільних груп ППО
показати весь коментар
07.09.2023 12:18 Відповісти
Шахеды двигаются с небольшой скоростью и может быть стоит задействовать поршневую авиацию и вертолеты, оборудовав их пулеметным вооружением и прожекторами, обучить персонал. Еще есть время чтобы принять меры.
показати весь коментар
07.09.2023 13:34 Відповісти
Усім притомним відомо, що тільки-но знизиться температура - буде в енергетиці повна опа. А перекрити канал постачання шахедів не варіант взагалі? Чи розбомбити виробництво, якщо вже кацапи самі їх клепають?
показати весь коментар
07.09.2023 12:37 Відповісти
де наші шахеди?
показати весь коментар
07.09.2023 12:46 Відповісти
А що робить на посаді ГРУ ютубний балабол буданов? Чому не знищуються підприємства в виробницва ракет, безпілотників? Бездіяльність того ПОЦА на руку московії
показати весь коментар
07.09.2023 14:20 Відповісти
Кацапи Ігнату особисто розповіли, що вони робитимуть?
показати весь коментар
07.09.2023 15:30 Відповісти