7627 відвідувачів онлайн

США продовжили навчання українців на танках Abrams на кілька тижнів

abrams

На запит України майже 200 українських військових продовжать іще кілька тижнів вдосконалювати навички управління та ремонту американських танків Abrams.

Про це повідомив  у коментарі "Голосу Америки" речник Командування Сухопутних сил США в Європі та Африці Мартін О'Доннелл, передає Цензор.НЕТ. 

За його словами, на запит української сторони навчання продовжили до того часу, поки триває переоснащення 31 американського танка, які готуються відправити до України.

"На запит України військові підтримуватимуть свої навички керування та ремонту до того, як 31 танк, який США зобов'язались переобладнати та надати Україні восени, будуть готові, – заявив О'Доннелл, додавши, що тренування займуть кілька тижнів.

Навчання відбуваються на американській базі в Німеччині.

Топ коментарі
+4
хлопцям все потрібно знати інакше це все не має сенсу...
показати весь коментар
08.09.2023 16:30 Відповісти
+3
Їх би 300 а не 30..... хоча звісно що й так добре та Велика Подяка союзникам!
показати весь коментар
08.09.2023 16:39 Відповісти
+2
Де Челенджер підбили? Є фото чи відео? Я пропустив.
показати весь коментар
08.09.2023 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
після підбитоо "челенджера" в американців страх появився.... є вихід - посадіть своїх добровольців і будете спати спокійно.
показати весь коментар
08.09.2023 16:29 Відповісти
до ю шпрехезі френч?
отак і вони....
показати весь коментар
08.09.2023 16:33 Відповісти
Де Челенджер підбили? Є фото чи відео? Я пропустив.
показати весь коментар
08.09.2023 16:40 Відповісти
Писали в районі Роботиного.
показати весь коментар
08.09.2023 16:44 Відповісти
Хто, хде, нах?
показати весь коментар
08.09.2023 17:49 Відповісти
а челенджер це непотопляєма звєзда смерті яку неможливо вивести з ладу? він на міні підірвався а вже потім його закидали артою.
показати весь коментар
08.09.2023 18:31 Відповісти
А Панас Стець пока в Польше побудет, будет ждать что б ему американские добровольцы сделали хорошо
показати весь коментар
08.09.2023 17:24 Відповісти
хлопцям все потрібно знати інакше це все не має сенсу...
показати весь коментар
08.09.2023 16:30 Відповісти
Буде належне прикриття з "повітря" - буде сенс у цих лялях на полі бою.
Без гарного "повітря" вони перетворяться на звичайну арту, а тоді - шкода їхніх якостей яко саме танків. Шкода буде і бійців, які навчалися саме на танк, а не просто на арту
А арта у ЗСУ наразі є, більшого калібру, потужності та дальності. Потрібно багато БК
показати весь коментар
08.09.2023 16:41 Відповісти
Їх би 300 а не 30..... хоча звісно що й так добре та Велика Подяка союзникам!
показати весь коментар
08.09.2023 16:39 Відповісти
Танковий батальйон (дві роти за стандартами НАТО) - тільки початок. Далі буде...
показати весь коментар
08.09.2023 16:44 Відповісти
Так-то воно так, але Залужний просив 300 танків ще пів року тому, і союзники багато разів клялись-божились, що надали Україні все, що потрібно для наступу... от тільки не уточнюючи, що тільки в обіцянках, і колись у майбутньому.
показати весь коментар
08.09.2023 17:37 Відповісти
Дали 300 танків давно. Навіть більше. Крім челенджерів, лео 2, є ще лео 1 і Т-72. Будуть Абрамси.
показати весь коментар
08.09.2023 21:54 Відповісти
Які? Радянські?

Все інше - в реальності набагато менше, хіба що в обіцянках більше 300... потім... мабудь!
показати весь коментар
08.09.2023 22:10 Відповісти
А Залужний висував вимогу що то повинно бути саме 300 Абрамсів?
Чи ви думаєте, щоколи на наших бійців висуваються танки радянського зразка вони починають сміятися і хапатися за боки?
показати весь коментар
08.09.2023 23:33 Відповісти
Это типа наши ребята тормоза? Ну виерю, чо. Ваши ж в Ираке только после 2 мес утюженья авиацией смогли обуться и пойти?
показати весь коментар
08.09.2023 16:42 Відповісти
Это типа что американцы обучают свои экипажи по году, а механиков ещё дольше. Но можно конечно, как кацапы любят, сказать что мы - самые распресамые, в вы, тупые пендосы , два месяца обувались.
показати весь коментар
08.09.2023 17:22 Відповісти
21 августа, 08:02 | Новости Украины https://www.online.ua/

В Германии 200 бойцов ВСУ завершили обучение на американских танках Abrams. Они овладели всеми необходимыми знаниями, чтобы вести бой, но пока не возвращаются в Украину.
Источник: The Insider https://www.online.ua
показати весь коментар
08.09.2023 17:56 Відповісти
Угу, как в том кино, взлёт-посадка! Амерские экипажи учатся по году не потому, что американцы 'нутупыыые', а потому, что техника сложная, тактика применения сложная, обслуживание сложное. Научить заводить, заряжать и стрелять можно и за один день так то.
показати весь коментар
08.09.2023 19:02 Відповісти
Одно уточнение - они учат их с нуля, а у нас поехали ну, может не готовые экипажи, но танкисты.
показати весь коментар
08.09.2023 19:49 Відповісти
Ну понятно, сняли с фронта 120 танкистов и 300 механиков и послали их на учёбу. Если там и есть 'танкисты', так в основном дядьки, которые срочную отслужили 20-30 лет назад, на т72.
Американец обучавшийся год приходит в войска и почти официально получат кличку 'fng' - fucken new guy. Почему? Потому что он несмотря на весь курс обучения ещё 'сырой материал'.

Я не понимаю, здесь что, на самом деле люди не секут , что каждый дополнительный день обучения повышает шансы на выжить самому и помочь выжить другим?! Или верят, что 30 Абрамсов завтра доедут до Кремля и война закончится
показати весь коментар
08.09.2023 20:25 Відповісти
Ні не тормоза, відпрацюють додатково навички, поки союзники технічну підготовку машин ведуть Зе посадить Беню.
показати весь коментар
08.09.2023 21:56 Відповісти
Ну не хотят давать, тянут, тянут...
показати весь коментар
08.09.2023 16:43 Відповісти
Для особоодаренных!!! Как и Taurus,бери-на что будем подвешивать ????
показати весь коментар
08.09.2023 17:39 Відповісти
Ти не з України, так що пішов ...
Завдання проєктантам і протягом 2-х тижнів будуть готові креслення на наші міги але цього не дозволить Єрмак і Зе.
показати весь коментар
08.09.2023 19:55 Відповісти
Дадуть після виконання поставлених шоблі умов. наприклад, відкрите декларування мали повернути до 1 серпня…. Якось так.
показати весь коментар
08.09.2023 21:58 Відповісти
А після ''переоснащення'' там хоч щось залишиться те що робить отой танк особливим?
показати весь коментар
08.09.2023 16:46 Відповісти
Боятся хреновой картинки.
показати весь коментар
08.09.2023 16:58 Відповісти
Боятся, что по дурости погубят технику как те Леопарды в начале их применения.
показати весь коментар
08.09.2023 17:29 Відповісти
Слушай, вата, ты уже ****** своим скулежем.
показати весь коментар
08.09.2023 19:52 Відповісти
Казламордый, тебе никто не предлагает читать здесь. Иди наюх и там рассказывай, что всех победим как только получим абрамсы
показати весь коментар
08.09.2023 20:26 Відповісти
Вот ты, собирай свою свинособачью сраку в горсть и пиз*дуй на кацапский сходняк в Бруклине и там завывай.
показати весь коментар
08.09.2023 20:58 Відповісти
Американці роблять все можливе, щоб ці танки так і не взяли участь в цій наступальній кампанії. Ще кілька тижнів це якраз до осінніх дощів, які зроблять використання важких Абрамсів на грунтових дорогах неможливим. І це щоб не дай Бог кадри зі знищеним танком не потрапили на CNN
показати весь коментар
08.09.2023 17:30 Відповісти
...надо, еще есть пробелы, месяц минимум...
показати весь коментар
08.09.2023 17:37 Відповісти
Який сенс хлопцям чекати в Україні, поки американці ті танки підготують?

Хай вже продовжать навчання, щоби навички в м'язах закріпились до автоматизму!
показати весь коментар
08.09.2023 17:39 Відповісти
"Гранати у ніх нє той сістєми..." (с)

показати весь коментар
08.09.2023 19:33 Відповісти