6664 відвідувача онлайн
5 197 21

Федоров заявив, що не проти передачі свого листування біографу Маска

федоров,михайло

Віцепрем’єр-міністр України Михайло Федоров офіційно дав свою згоду щодо передачі біографу глави SpaceX Ілона Маска їхнього листування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Федоров написав соцмережі Х (колишній твіттер).

"Я офіційно даю дозвіл на публікацію історії моїх текстових повідомлень із Ілоном Маском у новій книзі про нього. Чесно кажучи, я з нетерпінням чекаю на книгу", - йдеться у дописі.

Федоров заявив, що не проти передачі свого листування біографу Маска 01

Як писав раніше Цензор.НЕТ видання Financial Times заявило, що глава SpaceX Ілон Маск передав своєму біографу Вальтеру Айзексону приватне листування щодо обмеження інтернет-сервісу Starlink із віцепрем'єр-міністром України Михайлом Федоровим без його дозволу.

Топ коментарі
+11
То як дати згоду на зраду дружини після зради. Ганьба та іспанський сором.
показати весь коментар
08.09.2023 23:28 Відповісти
+9
Ще б він не погодився. Так нікому не відомий локальний зелений гівнюк, про якого вже всі встигли забути, запригнув на сторінки історії.
показати весь коментар
08.09.2023 23:35 Відповісти
+5
тут сам факт переписки Віцепрем'єр-міністра України з упоротим ідіотом не добавляє віцику очків...
показати весь коментар
08.09.2023 23:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То як дати згоду на зраду дружини після зради. Ганьба та іспанський сором.
показати весь коментар
08.09.2023 23:28 Відповісти
Немає іспанського сорому, бо іспанці так не роблять
показати весь коментар
08.09.2023 23:36 Відповісти
До іспанців це явище має стосунок лише тому, що фразеологізм уперше виник в іспанській мові, й англійською його перекладали саме з іспанської. Саме ж явище цілком мультинаціональне. До речі, іноді його називають і "фінським соромом", оскільки у фінській мові є навіть ціле слово, яке позначає відчуття сорому за іншого.
показати весь коментар
08.09.2023 23:38 Відповісти
та ні, тут контекст інший. Типу *не треба вести себе як гандон, можна було просто попросити*
показати весь коментар
09.09.2023 00:33 Відповісти
Безсоромний - вирвав у голодних дітей американських адвокатів останній кусок хліба!
показати весь коментар
08.09.2023 23:29 Відповісти
Ще б він не погодився. Так нікому не відомий локальний зелений гівнюк, про якого вже всі встигли забути, запригнув на сторінки історії.
показати весь коментар
08.09.2023 23:35 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2023 01:17 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=DtUbva90ZBY Илон Маск "ПРИЗНАЛСЯ" что сорвал операцию ВСУ возле Крыма ? | Мог "СПАСТИ" много жизней
показати весь коментар
08.09.2023 23:37 Відповісти
Подоляк звинуватив Маска. Якою є відповідь?

https://www.youtube.com/watch?v=IDimXJfp3qE&ab_channel=SergeyLubarsky%28%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%29
показати весь коментар
09.09.2023 19:22 Відповісти
це ніяк не змінює мого відношення до подоляка, і до всієї зеленої влади в цлому.
показати весь коментар
09.09.2023 19:44 Відповісти
тут сам факт переписки Віцепрем'єр-міністра України з упоротим ідіотом не добавляє віцику очків...
показати весь коментар
08.09.2023 23:38 Відповісти
Федорів, та в вас ніхто й не питав, що ви там дозволяєте чи ні. Цирк на дроті, головне тегнути Маска не забув
показати весь коментар
09.09.2023 00:08 Відповісти
Потрібно було за це закачати с Маска декілька мільйонів та задонатити їх на ЗСУ.
показати весь коментар
09.09.2023 00:10 Відповісти
Теж спочатку про це подумав.

А потім зрозумів, що ці всі суди тривали би у блискавичному варіанті років 5, а скорше за все років 10 чи навіть більше.
показати весь коментар
09.09.2023 00:45 Відповісти
Тоді треба було в Маска взяти кредит під низький відсоток в рахунок майбутньої компенсації від нього ж 😂
"Будьте циничней, Киса! Людям это нравится!" 😂
показати весь коментар
09.09.2023 00:53 Відповісти
это неважно. В следующий раз он бы подумал 10 раз, прежде чем выкладывать
показати весь коментар
09.09.2023 02:00 Відповісти
интересно, а контрразведка проверяет о чем переписывается министр -носитель государственных секретов воюющей страны с бизнесменами ? А то так можно все секреты выболтать....
показати весь коментар
09.09.2023 07:01 Відповісти
Смех и грех!!! Дал разрешение, на то, что уже произошло))))
показати весь коментар
09.09.2023 08:18 Відповісти
Какая то санта барбара.
показати весь коментар
09.09.2023 08:40 Відповісти
Шапіто...