9267 відвідувачів онлайн
3 505 19

Європі не варто намагатися нормалізувати стосунки з Росією, - Сікорський

сікорський

Європі не слід намагатися нормалізувати стосунки з Росією, ця країна ніколи не буде демократичною.

Про це заявив депутат Європейського парламенту, голова Делегації ЄС-США Радослав Сікорський заявив на щорічній зустрічі YES "Майбутнє вирішується в Україні", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Мої дискусії з європейцями полягають у тому, що не потрібно намагатися нормалізувати стосунки з Росією. Вона не буде ніколи демократичною, це скоріше загарбник з поясом шахіда на собі. І насправді питання в тому, як його, цього загарбника, зупинити", - сказав Сікорський.

За його словами, попри те, що в Європі чудово розуміють агресивну природу російського режиму, в різних країнах Європейського Союзу існує різне сприйняття поняття безпеки.

"Безпеку чи небезпеку по-різному сприймають бельгієць, італієць чи португалець. Це ґрунтується на тому, що там не було ноги російського солдата і ніколи її не буде. Звідси всі ці позиції", - пояснив Сікорський.

За його словами, не всі країни на Європейському континенті мають дієвий план "Б" на випадок, якщо розрахунки на нормалізацію відносин себе не виправдають.

Основна причина суперечки, як вважає Сікорський, у тому, що більшість країн не мають плану "Б", якщо перший план не спрацює.

"У Польщі є план "Б" у вигляді 2% ВВП, які виділятиметься на оборону", - зазначив він.

Топ коментарі
+14
Полякам не потрібно зайвий раз нагадувати
показати весь коментар
10.09.2023 16:02 Відповісти
+11
нарешті почало доходити
показати весь коментар
10.09.2023 16:00 Відповісти
+10
Вся Європа якщо виділить 3% ВВП на ******* озброєння,і допоможе всім хто має кордон з мордором,то мордор кашлянути в бік Європи не зможе
показати весь коментар
10.09.2023 16:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нарешті почало доходити
показати весь коментар
10.09.2023 16:00 Відповісти
Полякам не потрібно зайвий раз нагадувати
показати весь коментар
10.09.2023 16:02 Відповісти
полякам так, але є їнші, нажаль
показати весь коментар
10.09.2023 16:08 Відповісти
дружить можно и со змеей
но рано или поздно она укусит ядом
показати весь коментар
10.09.2023 17:11 Відповісти
Вся Європа якщо виділить 3% ВВП на ******* озброєння,і допоможе всім хто має кордон з мордором,то мордор кашлянути в бік Європи не зможе
показати весь коментар
10.09.2023 16:01 Відповісти
але єс дуже хоче торгувати з рф
в цьому й сама проблема
бабло!!!!!
показати весь коментар
10.09.2023 16:12 Відповісти
Це казки. Наративи кремлівської агентури.
Притомний бізнесмен не буде торгувати з шантажистом.
показати весь коментар
10.09.2023 21:49 Відповісти
то тому бізнес йде з параші лиш під впливом або страхом санкцій????
тому китай індія і ще багато країн підняли оборот з рф в 2-3 рази
і тому германія так вела себе більше півроку???
бо вони непритомні????
ні
їм похххй ми....
економіка і бабло для них важливіше
і німці посунулись бо їх присоромили......
показати весь коментар
10.09.2023 22:13 Відповісти
Німці так себе вели бо в них довгоий час заправляла штазі-Меркель.
Індуси - конн'юнктурщики - підбирають усю падаль, що бачать.
Китай веде себе як хазяїн Росії.
показати весь коментар
11.09.2023 06:40 Відповісти
Грошима будеш кидатись у ворога?
показати весь коментар
10.09.2023 17:05 Відповісти
Європа просто хоче дешевий газ і нафту
показати весь коментар
10.09.2023 16:37 Відповісти
санкції проти кацапії - і дають дешевий газ і нафту
а ще перемога України - дасть більш дешевий газ и нафту
показати весь коментар
10.09.2023 17:13 Відповісти
...там не було ноги російського солдата і ніколи не буде (с) Я б не казав так нерозсудливо. Не буде одностайності в масованій підримці України потужною зброєю, то ногу російського солдата ці країни можуть і одержати в себе на вулицях. Це не жарти.
показати весь коментар
10.09.2023 17:03 Відповісти
Приємно почути тверезі думки по відношенню до московії від адекватного чоловіка.
Дякую Вам, пане Сікорський!
показати весь коментар
10.09.2023 18:10 Відповісти
Завжди знайдеться умовний макрон чи шольц, який захоче зазирнути в очко путлєру, аби побачити там мир...
показати весь коментар
10.09.2023 18:16 Відповісти
Звісно, допоки в складі РФ є інші республіки, РФ-ія ніколи не буде демократичною, бо тоді з'являться народні партії (Бурятії і т.п.), а це перший крок до розвалу РФ-ії - кремль, звісно, це розуміє і тому не допустить цього.
показати весь коментар
10.09.2023 19:27 Відповісти
Sikorski w latach 1986 - 1989 był korespondentem wojennym w Afganistanie. Wie jak wygląda "bratnia pomoc".
Сікорський був військовим кореспондентом в Афганістані з 1986 по 1989 рік. Він знає, як виглядає «братська допомога».
показати весь коментар
10.09.2023 19:28 Відповісти
Демілітаризація Росії має перевершити демілітаризацію гітлерівської Німеччини.
Заборона на 100 років мати не тільки військову, а й важку промисловість.
Пасажирські літаки нехай беруть у лізинг, автомобілі - імпортують.
Про важкі літаки, крейсери та підводні човни доведеться забути.
показати весь коментар
10.09.2023 22:04 Відповісти