12005 відвідувачів онлайн

Випадки корупції, які виявляють в Україні, не пов’язані з фіндопомогою та зброєю від партнерів, - Зеленський

зеленський

Випадки корупції в Україні не пов’язані з міжнародною допомогою - коштами чи зброєю від партнерів та союзників, це "інші справи".

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю CNN у понеділок, передає Цензор.НЕТ.

"Усі ці випадки не пов’язані з допомогою від наших партнерів. Тобто йдеться не про зброю наших партнерів, не про гроші на зброю, не про гроші для бюджету, щоб виплачувати пенсії, соціальну підтримку тощо. Це інші справи, це не про партнерів", – пояснив Зеленський, відповідаючи на питання щодо виявлення випадків корупції в Україні, через які, в тому числі було звільнено міністра оборони Олексія Резнікова. 

Глава держави також наголосив, що наразі все, що належить до правосуддя й справедливості в Україні, є дуже чутливим питанням для людей, адже триває війна, і українці борються за цінності.

На уточнювальне запитання, чи здатен він здійснити ті зміни, аби унеможливити корупцію, Зеленський додав: "У мене немає іншого вибору. Тут у мене немає альтернативи, і я її не хочу. Ми не хочемо мати жодних компромісів із будь-якими не тільки корумпованими людьми, а навіть із думками про це".

Топ коментарі
+38
Т.е. яйца по 17 были отечественными. Занавес...
показати весь коментар
11.09.2023 13:22 Відповісти
+38
Не бреши **** Зелена Такої корупціїї за 30 років ще не було...
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
+31
От 3.14*о*ол ! А гуманітарка в гігантських розмірах ?! А ешелони на Запоріжжі ?!

Ето другоє ?!
показати весь коментар
11.09.2023 13:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дави вже того Беню
показати весь коментар
11.09.2023 13:22 Відповісти
Ти ж , ГУНДОСИЛ :»курупціі в нас НЕМА , бо ВСІ КОРРУПЦІОНЕРИ ВИЇХАЛИ⁉️🤡🎪 цирк на дроті

нема
показати весь коментар
11.09.2023 16:30 Відповісти
Т.е. яйца по 17 были отечественными. Занавес...
показати весь коментар
11.09.2023 13:22 Відповісти
бла-бла-бла,ура-ура-ура,бум-бум-бум--пукнув в лужу !!!!
показати весь коментар
11.09.2023 15:00 Відповісти
73%- ный эталонный.
показати весь коментар
11.09.2023 16:28 Відповісти
А корупция в Украине https://www.youtube.com/live/XfsXQWjDCwk?si=eRmXEyNS_spZjrxk&t=1591 говорят в США - наоборот, влияет на поставки вооружений.
показати весь коментар
12.09.2023 00:37 Відповісти
Что говорит Ху#ловское чмо Пионтковский мне неинтересно от слова "совсем".
показати весь коментар
12.09.2023 08:56 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 13:23 Відповісти
Якщо і є, то коє гдє порою іногда.
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
Цікаво, як оцей невтомний і потужний "борець з корупцією", реагує на Шурму в ОПі? Просто з ним не вітається, в знак протесту?
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
Казав гетьманцев, що ВСІ і в ТЕМІ і в ДОЛІ
показати весь коментар
11.09.2023 16:32 Відповісти
Хто не вірить, той агент фсб.
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
Не бреши **** Зелена Такої корупціїї за 30 років ще не було...
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 13:48 Відповісти
Та ти шо.. Не було корупції і вотапять
показати весь коментар
11.09.2023 14:59 Відповісти
Вони навпаки , БРЕШУТЬ , що зараз найкраща за двадцять років😂
показати весь коментар
11.09.2023 16:34 Відповісти
Немає жодної причини не вірити цьому бородатому, накачаному гражданіну.
показати весь коментар
11.09.2023 13:25 Відповісти
Канєшно. Влада просто оббирала свій народ. А під шумок по-трошки й великими торбами таскали то макарошки, то цигарки, то майонез, то водичку у свої крамнички?
показати весь коментар
11.09.2023 13:26 Відповісти
Ми не їхній народ. В ОПі є хоча б один українець?
показати весь коментар
11.09.2023 13:36 Відповісти
Тобто корупція - це проблема лише не етнічних українців? Ви так далеко зайдете.
показати весь коментар
11.09.2023 15:42 Відповісти
Мова не тільки про корупцію, але і про ставлення істот в ОПі до українців.
показати весь коментар
11.09.2023 15:47 Відповісти
От 3.14*о*ол ! А гуманітарка в гігантських розмірах ?! А ешелони на Запоріжжі ?!

Ето другоє ?!
показати весь коментар
11.09.2023 13:27 Відповісти
Сподіваюсь, це зброя орків. А народу потрібна зброя у хаті і вільний обіг зброї, бо ворог веде війну саме проти народу, цивільних мешкнаців і після Бучі держава просто зобов'язана дати людям шанс захистити себе.
показати весь коментар
11.09.2023 13:37 Відповісти
Треба боятися російських вбивць цивільних, гвалтівників дітей, а не тих пересічних українців, які отримали автомат просто неба і відавали і будуть віддвати життя за Батьківщину "Спитайте Віталія Кіма. Він чітко скаже: якби мені з Києва не привезли автомати, і я б їх не роздав цивільному населенню, яке зайшло в ТРО, то ми б не втримали Миколаїв. Якби ми не втримали Миколаїв - вони б пішли на Одесу, і Одеса, і Чорне море були б вже заблоковані. І була б інша картина. І таких прикладів я можу навести безліч" Джерело:
показати весь коментар
11.09.2023 13:49 Відповісти
Миколаїв це не прикордонна область, а прифронтова. А хто знає, на яку з областей України ворог може завтра почати новий великий наступ, де може здійснити прорив, як далеко вглиб країни може проникнути ворожа диверсійна група, де ворог може силами зрадників почати масштабну диверсію далеко від лінії фронту, чи може спробувати здійснити державний переворот, а основні сили при цьому знаходяться на фронті і тоді озброєний народ зможе всюди зламати будь-які плани ворога. Треба зрозуміти, що з таким підступним ворогам війна вже давно йде по всій Україні, ворог веде війну проти кожного українція, де б він не жив і тому зброя потрібна не там, де є ворог, а де є кого захищати, а це всі Україна
показати весь коментар
11.09.2023 14:09 Відповісти
В ОП ВІСИТЬ ОБ'ЯВА: "АМЕРИКАНЬСЬКЕ НЕ КРАСТИ"
показати весь коментар
11.09.2023 13:28 Відповісти
хто ж тобі повірить тупа відрижка червоного комуно-совка та кацапської окупації !!! саме комуняки знищили майже 15 мільйонів етнічних українців - 7-8 мільонів в так званій "усср" та ще приблимзно стількиж в т.о.т. УНР - Кубані, Поволжжі, тощо ...

показати весь коментар
11.09.2023 13:29 Відповісти
Злобний хитрий клован помре як кадафі, але замість лому в його сраці буде рояль.
показати весь коментар
11.09.2023 13:30 Відповісти
Ну прям Робін Гуд:
Краде тільки у "багатих" українців!
показати весь коментар
11.09.2023 13:30 Відповісти
гундос в показах заплутався. він ж поборов корупцію вже
показати весь коментар
11.09.2023 13:30 Відповісти
Может с себя начнешь?
показати весь коментар
11.09.2023 13:33 Відповісти
от тупняк! Поясніть йому, що є дві кишені: ліва(надходження від українських платників) і права(закордонна допомога) і якщо з лівої крадуть, то Держава все одно обкрадена
показати весь коментар
11.09.2023 13:33 Відповісти
опять лжет,если крадуны изымают бюджетные деньги из статей трат и туда приходится вливать кредитные или партнерские то получается коррупция касается всех
показати весь коментар
11.09.2023 13:33 Відповісти
Звучить як :"Це наші ба"рани і ми їх доїм
показати весь коментар
11.09.2023 13:34 Відповісти
Ні на 0,001% не повірю, що Зе-крадії дивляться та розбираються, чиї там вони гроші крадуть!
"До рук прилипає" ВСЕ!
Згадаймо хоча би того Тищенко, якого спіймали на гуманітарних машинах.
І продавав, і дарував, і навіть сам їздив.
показати весь коментар
11.09.2023 13:34 Відповісти
Випадки? Це не випадки, це система. І так типу все норм - це не допомогу розкрадаємо, а те що погано лежить, що до нас не вкрали. Так що спіть спокійно українці, отримуйте свої мізерні пенсії, хавайте, що висре марафон і не заважайте.
показати весь коментар
11.09.2023 13:35 Відповісти
Зеленський і його банда грабує лише власний народ !

Хоча і тут він бреше

Висновки міністерства фінансів США
https://link.medium.com/zyNG5ohk0Cb https://link.medium.com/zyNG5ohk0Cb
показати весь коментар
11.09.2023 13:36 Відповісти
Тобто ви в українців крадете
Заспокоїв
найкращий наш презідєнт
В українців то можна красти.
Можна їх на м'ясо посилати
показати весь коментар
11.09.2023 13:36 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2023 19:58 Відповісти
Перевожу на понятный зе-язык: мы грабим только свой народ!
показати весь коментар
11.09.2023 13:38 Відповісти
а які не виявляють, то свої, я їм довіряю)
показати весь коментар
11.09.2023 13:38 Відповісти
ТаТиШо?
показати весь коментар
11.09.2023 13:39 Відповісти
"Мне стыдно брать деньги" - казав голубой воришка. А про "Випадки корупції" це він за яке число казав? І оце "У мене немає іншого вибору. Тут у мене немає альтернативи, і я її не хочу" і тому він... її очолив...ну щоб краще контролювати "боротьбу" з нею. Ага, алкаш і нарком теж так кажуть перед прийомом дози чи після: "я ж цього не хочу, це ж хвороба така...у мене"
показати весь коментар
11.09.2023 13:40 Відповісти
Не вірю!!! Крадіям пофіг з яких джерел красти, все рівно страждають українці і воїни ЗСУ! А це зрада і злочин проти Держави!
показати весь коментар
11.09.2023 13:40 Відповісти
Злодій не від того ЩО вкрав . А от він вкрав і всьо тут. Він злодій . Відрубай руку а краще голов
показати весь коментар
11.09.2023 13:41 Відповісти
Рассмешил публику! А, ты откуда знаешь? Дерьмак об этом доложил
показати весь коментар
11.09.2023 13:46 Відповісти
Не пи*ди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
11.09.2023 13:47 Відповісти
Ми не хочемо мати жодних компромісів із будь-якими не тільки корумпованими людьми, а навіть із думками про це". Джерело:
Вова навіть думати не хоче про корупціонерів і корупцію!
Бо, якщо про неї не думати, то її ніби немає!
Все просто!
В минулому році, за його ж словами, корупції вже не було, бо корупціонери всі виїхали. А в цьому, мабуть, повернулись назад...
Або нових хтось прислав...
Знов бідоласі не до сну, непочатий край роботи...
показати весь коментар
11.09.2023 13:47 Відповісти
Сімнадцять років це далеко не найстаріший заклад у Львові! Я дуже добре памʼятаю часи, коли там не було жодного ресторану. По вулиці Люблінській є ще «старіший» ресторан-Едельвейс але назвати цю навайку «перлиною ресторанного бізнеса Львова» дуже важко. Так що скандал притягнутий за вуха.
показати весь коментар
11.09.2023 14:19 Відповісти
Колись сміялись з русні, що там за лайки постів приходить ФСБ. Тепер і у нас за це почали саджати.
Ну хоч поржали певний час.
показати весь коментар
11.09.2023 13:57 Відповісти
Шо...ета савсєм другоє ?!)))))...
показати весь коментар
11.09.2023 14:10 Відповісти
Да! Виніпанімаіті! Ета другоє!
показати весь коментар
11.09.2023 14:12 Відповісти
Він ще і насміхається,
показати весь коментар
11.09.2023 14:14 Відповісти
Від цього цинізму та хуцпи вже нудить до токсикозу. Співчуття жінкам, бо вже розумієш, що то таке
показати весь коментар
11.09.2023 14:17 Відповісти
Це етнічно-кримінальне угрупування захопило владу в Україні і просто так і не вже на жаль не виженеш.
показати весь коментар
11.09.2023 14:21 Відповісти
это этнично- пархате угрупування выжигать каленым железом
показати весь коментар
11.09.2023 14:28 Відповісти
То радник преЗЕдента Арестович збрехав, коли казав, що ми крадемо американські гроші і їм це не подобається?....
показати весь коментар
11.09.2023 14:28 Відповісти
да сбрехал, американцам это нравится
показати весь коментар
11.09.2023 14:29 Відповісти
Це не на внутрішню аудиторію, це для Байдена... тому що в штатах потрохи стартує передвиборча гонка і будуть запитання чому нічого не робиться з рокраданням коштів західної допомоги....
показати весь коментар
11.09.2023 14:29 Відповісти
Так і уявляю перед виборами президента розпочнуться передвиборчі баталії у США на запитання конгресменів про корупцію в Україні Байден такий скаже-ну,він звісно .укін син,але він наш .укін син)
показати весь коментар
11.09.2023 14:38 Відповісти
Думаю передвиборчий штаб на щось таке і розраховує інакше б давно прищемив наших корупціонерів блокуванням рахунків в Англійській юрисдикції
показати весь коментар
11.09.2023 14:43 Відповісти
Перекладу:- 3.14здім тільки у своїх...
показати весь коментар
11.09.2023 14:36 Відповісти
Ото ж уже цинічна і брехлива нікчема. Плюнути в вічі і то гидко.... Як дохлий слимак
показати весь коментар
11.09.2023 14:38 Відповісти
Випадки корупції в Україні не пов'язані з міжнародною допомогою - коштами чи зброєю від партнерів та союзників, це "інші ЗЕЛЕНІ справи"
показати весь коментар
11.09.2023 14:40 Відповісти
вова,ти кончений! При тобі корупція вище чим при всіх президентах разом взятих!
показати весь коментар
11.09.2023 14:49 Відповісти
Не при ньому, при Єрмакові. А воно - то так, ширма гундосна.
показати весь коментар
11.09.2023 15:43 Відповісти
Цирк продолжается. О
показати весь коментар
11.09.2023 15:07 Відповісти
Яке ж воно тупориле! Чи воно косить під дурачка? Яка різниця звідкіля поцупили гроші? Всі доходи належать Україні, хоч від податків, хоч від партнерів.
показати весь коментар
11.09.2023 15:15 Відповісти
Oooo! Ну нарешті заспокоїв платників західних податків!
Якій молодець! Ми то закордоном думали що то крадуть наші закордонні гроші, а то виявляється що то тільки в кишені до українців пальчики засунули.
Ну то вже легше!
Але ж все одно математично виходить що якщо вкрасти в тих то треба добавити від цих бо на 1 день війни треба десь 1 млн взяти
показати весь коментар
11.09.2023 15:42 Відповісти
Если коррупцию нельзя побороть, то ее нужно возглавить.
показати весь коментар
11.09.2023 16:28 Відповісти
Полбюджета это Запад. Он дается чтобы помогать воевать, а уходит в карманы непонятно кому. Но не связано никак.
показати весь коментар
11.09.2023 16:34 Відповісти
Соромно за цю нікчемну людину, яку обрали халявщики.
показати весь коментар
11.09.2023 16:42 Відповісти
звучит как явка с повинной... поздно, раньше надо было думать.
показати весь коментар
11.09.2023 20:53 Відповісти
Та ну!!??
показати весь коментар
12.09.2023 10:16 Відповісти
Потужні випадки системної корупції, кришованої мною особисто. Десь так насправді звучало до монтажу.
показати весь коментар
13.09.2023 08:30 Відповісти