5427 відвідувачів онлайн

Деяке з обіцяного для контрнаступу озброєння досі в дорозі, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не отримує зброю миттєво.

Про це він розповів в інтерв'ю CNN, інформує Цензор.НЕТ.

"Коли ми говоримо про контрнаступ, це залежить від багатьох чинників. Звісно, ми дали Росії багато часу підготуватися, замінувати поля, це великі території. Ми бачимо три лінії оборони", - зазначив він.

За словами Зеленського, поки Україна чекала на зброю, рашисти готувалися.

"Ми чекали доволі довго. Це правда. Я дуже вдячний партнерам  США, ЄС й іншим партнерам. Я дуже вдячний Президенту Байдену та КОнгресу. Але ми маємо розуміти, що, по-перше, поки ми чекали дуже довго, вони мінували. Потім, із погляду наших партнерів, ми були готові, але рішення дати нам, наприклад, "Бредлі" чи інше озброєння ще не означає результату", - додав він.

Глава держави зазначив, що Україна не отримує зброю миттєво після ухвалення рішення.

"Дещо й досі в дорозі. У цю саму мить, коли ми сидимо тут і розмовляємо, поки контрнаступ іде, як багато хто каже, надто повільно, дещо й досі в дорозі", - наголосив Зеленський.

Топ коментарі
+32
".. Звісно, ми дали Росії багато часу підготуватися, замінувати поля, це великі території. Ми бачимо три лінії оборони" ..
Гнида..У тебе часу тільки на "велике крадівництво" вистачило ??
показати весь коментар
11.09.2023 14:01 Відповісти
+18


Постачання зброї країнами Заходу гальмує корупція в Україні, - Науседа Джерело:
показати весь коментар
11.09.2023 14:02 Відповісти
+15
А хто ж пустив їх на південь? Хто дав час укріпитись7 Восени і зимою можна було проводити наступ, коли укріплень не було. А зараз несемо втрати у десятки разів більше. Випадковість?
показати весь коментар
11.09.2023 14:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
".. Звісно, ми дали Росії багато часу підготуватися, замінувати поля, це великі території. Ми бачимо три лінії оборони" ..
Гнида..У тебе часу тільки на "велике крадівництво" вистачило ??
показати весь коментар
11.09.2023 14:01 Відповісти
Мене ця фраза теж зацепила!...
показати весь коментар
11.09.2023 14:05 Відповісти
Членограю все мешает и все не на часи .
показати весь коментар
11.09.2023 15:44 Відповісти
просто по Фрейду...
показати весь коментар
11.09.2023 14:09 Відповісти
А хто ж пустив їх на південь? Хто дав час укріпитись7 Восени і зимою можна було проводити наступ, коли укріплень не було. А зараз несемо втрати у десятки разів більше. Випадковість?
показати весь коментар
11.09.2023 14:12 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 14:26 Відповісти
Да,но ведь он берёг солдат.Спасибо ему за заботу.
показати весь коментар
11.09.2023 15:15 Відповісти
При этом Раша создала эшелонированную оборону левого берега, которую сейчас прогрызают наши герои, всего за 5 месяцев. А Зеле США конкретно сказали "копать траншеи" еще в сентябре 2021 года, за те-же самые 5 месяцев, которые оно успешно просрало. За что наши ребята и платят сейчас своей кровью.
показати весь коментар
11.09.2023 14:46 Відповісти


Постачання зброї країнами Заходу гальмує корупція в Україні, - Науседа Джерело:
показати весь коментар
11.09.2023 14:02 Відповісти
" Звісно, ми дали Росії багато часу підготуватися..." - це вони з єрмаком...?!
Гарний " перевод стрілок'...- винні, звичайно, союзники!...
показати весь коментар
11.09.2023 14:03 Відповісти
В Європі ями та корки...
Дороги страшні... скрізь болото...
Але поспішайте,.. - мочить треба орків..
Бо по Україні розлізлась сволота...
показати весь коментар
11.09.2023 14:04 Відповісти
Доктор едет-едет сквозь снежную равнину
Порошок целебный людям он везёт.
Человек и кошка порошок тот примут -
И печаль отступит, и тоска пройдет...
показати весь коментар
11.09.2023 14:20 Відповісти
Глаголить істина в Іщенка...
Але цитувати вражину...
Пробудь свою суть - дай вишеньку!
Щоб був я як Данко враженний...
показати весь коментар
11.09.2023 14:49 Відповісти
Край дороги допомога - другий рік минає,
Росіянська су***ча мова наше серце крає.
Посхилялися в садочках червоні калини -
Зеленіють буйним цвітом зрадники країни.
показати весь коментар
11.09.2023 16:32 Відповісти
Рідний край... моя країна..
Глянь - одні руїни...
Та далекий небокрай, ледь помітний нині...
Тільки воля, перемога - разом ми єдині!...
Надавати в рило треба тим рашистським свиням...
показати весь коментар
11.09.2023 17:02 Відповісти
Буде батл?
показати весь коментар
11.09.2023 14:54 Відповісти
"Дещо й досі в дорозі..."
Та да,з рідної твоєї країни мабуть пішком через пустелю несуть...Може мама Рима там своїх підганяти буде?
показати весь коментар
11.09.2023 14:04 Відповісти
Ну так відкрите декларування? І єрмак з шурмою на своїх місцях, і асфальт як оскаженілі катаєте... Мерзото, все ж то пов`язано! Тобі ж відкритим текстом то все пояснюють! От гнида зелена...
показати весь коментар
11.09.2023 14:05 Відповісти
Ну чому ж тільки вони.. Он наш порошенківський мер в Рівному до цих пір кладе асфальт там де він і нах рєн не потрібен
показати весь коментар
11.09.2023 14:41 Відповісти
І знову тобі Порошенко в штани насрав? До речі, а яким боком мер до дорожніх робіт? Тротуари в місті асфальтує?
показати весь коментар
11.09.2023 14:45 Відповісти
Та не штани, в душу! Он, досі з рота вивалюється
показати весь коментар
11.09.2023 15:14 Відповісти
Все бы ничего, только решением суда мер сейчас не управляет городом. Правда, как элементарно люди палятся на брехне?
показати весь коментар
11.09.2023 15:40 Відповісти
Ви не тільки чекали на зброю. Ви дерибанили все що можна, і продовжуєте дерибанити. Най би вас всіх цапів зелених шляк трафив!!!
показати весь коментар
11.09.2023 14:05 Відповісти
Миттєво потрібно було запускати ВПК з 2019 року, а не дивитися через лупу в очі, переставали стріляти ( тобі ж 42 і ти не лох), запускати велике крадівництва і не продавати Україну в Омані.
показати весь коментар
11.09.2023 14:06 Відповісти
... а деякі з твоїх обіцянок досі не виконані...
показати весь коментар
11.09.2023 14:08 Відповісти
Пішов ти...на московію, наволоч брехлива!
показати весь коментар
11.09.2023 14:10 Відповісти
Нікчема фсбешна, так і зобов'язання перед партнерами також " досі в дорозі".
показати весь коментар
11.09.2023 14:11 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 14:12 Відповісти
А цей Рафік не винуватий?..Союзники винні?...


показати весь коментар
11.09.2023 14:16 Відповісти
Я вот все думаю США за год до вторжения предупреждали о нем, то есть Украина за год могла построить на севере и юге такую оборону как кацапы за 9ь месяцев и избежать масштабного вторжения или если бы в Гостомеле стояло 5-10 шилок то может быть Мрию бы не сожгли, а в 2019 году на этом же сайте орали, что вы нас пугаете войной может поэтому ничего не делалось. Я уже молчу за кучмо и юльку которые кацапам отдали стратегические бомбардировщики и ракеты к ним или за тех кто голосовал за партию медведчука.
показати весь коментар
11.09.2023 14:22 Відповісти
Деяке з обіцяного "домашнього завдання" для вступу в НАТО та ЄС досі в дорозі......
показати весь коментар
11.09.2023 14:25 Відповісти
Якийсь поц вихвалявся що це станеться за два роки.
показати весь коментар
11.09.2023 14:28 Відповісти
Що? Наловив рабів на вулицях, а вони не хочуть воювати? І не знаєш як виправдати провал?
показати весь коментар
11.09.2023 14:30 Відповісти
Це де? На ринку контрабанди в Албанії?
показати весь коментар
11.09.2023 14:30 Відповісти
Напевно логістику не вірно задали, країну попутали чи просто залежалось на складах...
показати весь коментар
11.09.2023 14:31 Відповісти
"Дещо й досі в дорозі. У цю саму мить, коли ми сидимо тут і розмовляємо, поки контрнаступ іде, як багато хто каже, надто повільно, дещо й досі в дорозі" зокрема на дорозі стоїть питання "звільнення рашистських агентів на чолі із єрмаком " як стояло так і стоїть питання е- декларування,як стояло так і стоїть питання видачі "квартального спонсора" американському правосуддю.як стояло так і стоїть питання з закупівлями в МО І Т.Д І Т.П. Дії "зе плісняви" є великим тормозом в постачанні не тільки озброєнь в Україну.але й рішеннями по прийняттю України як в НАТО.так і в ЄС.Такі дії є діями співучасті "зеленої влади" у війні на боці рашиста ,проти України і її народу
показати весь коментар
11.09.2023 14:33 Відповісти
Мерзотник, поки ми їли шашлики та не панікували ворог захватив пів країни..
А потім ти не втік...та з руzкими кротами у владі хотів здати усю Україну ..
Героїчний народ та ЗСУ стримали ворога а ти почав зелена гидота перевзуватися!!!
Готуйтеся до трибуналу
показати весь коментар
11.09.2023 14:51 Відповісти
"Конечно, мы дали России много времени подготовиться, заминировать поля, это большие территории. Мы видим три линии обороны"

Для порівняння, цікаво послухати про події до лютого 2022
якщо росії дали час підготуватись до нападу
то Україна готувалась чи чекала?

нарпиклад аристович - стверджує що розміновані мости на Чонгарі це міф, тому що їх не встигли замінувати.
https://www.youtube.com/watch?v=yDsuwDUudlY&t=198s
час 4:55

якщо це правда, тоді питання коли почали готуватись, та мінувати?
показати весь коментар
11.09.2023 14:57 Відповісти
Резников обещал самолёты,а Зе обещал их обучить.Так шо у вас там друг другу не дошло?
показати весь коментар
11.09.2023 15:13 Відповісти
Йому не дошло, треба ще дозу...
показати весь коментар
11.09.2023 16:00 Відповісти
Більшість зброї, яку Захід дає у 2023 р., могли дати у 2022 р. Це коштувало десятки тисяч життів!
показати весь коментар
11.09.2023 16:26 Відповісти