6669 відвідувачів онлайн

Німеччина надала Україні допомоги на 22 мільярди євро, - Бербок

бербок,анналена

Україна отримала від Німеччини військової та гуманітарної допомоги на 22 мільярди євро. Більше надали лише США.

Про це заявила міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне

"Ми підтримуємо Україну в тому, щоб вона могла захищатися від російської агресії. Німеччина надала Україні 22 мільярди євро. Вона посідає друге місце за кількістю переданої допомоги: це і військова, і гуманітарна допомога. Ми будемо продовжувати надавати допомогу. І ми разом з групою семи відкриваємо захисний щит України для того, щоб після перемоги Україна могла розвиватися", - розповіла Бербок. 

Бербок також зазначила, що на шляху до вступу в ЄС Україна вже пройшла дуже суттєвий шлях: запрацював Вищий антикорупційний суд, перед яким постали вже сто осіб, серед яких і депутати, і судді.

"Зараз ідеться про початок переговорів про вступ. Це дуже важливо і дуже відповідально. Україна на шляху до вступу в ЄС вже пройшла дуже суттєвий шлях, наприклад, щодо законодавства, щодо медіа, щодо судової реформи. Дуже важливо посилити боротьбу з корупцією", - наголосила вона. 

Топ коментарі
+7
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
11.09.2023 17:33 Відповісти
+6
росіі заплатили за нафтогаз, а Україні за що заплптили?
показати весь коментар
11.09.2023 16:59 Відповісти
+2
Оце прорвало! Аплодую, бравО!!!
показати весь коментар
11.09.2023 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а скільки заплатили росії за цей час?
показати весь коментар
11.09.2023 16:56 Відповісти
росіі заплатили за нафтогаз, а Україні за що заплптили?
показати весь коментар
11.09.2023 16:59 Відповісти
Шо вона вкурила, що так говорить про реформи?
показати весь коментар
11.09.2023 17:42 Відповісти
А Украина сколько заплатила Срацеи за нефть и газ за последние 30 лет?
показати весь коментар
11.09.2023 19:30 Відповісти
з 2015 року Україна не купляє газ в параші, вам це в солов'йова не кажуть?
показати весь коментар
11.09.2023 20:07 Відповісти
Не,она его только прокачивает через Украину,а затем загоняет назад уже как не русосвинячий,а европейский
показати весь коментар
11.09.2023 20:11 Відповісти
з таким підходом, ви тим самим чином пьєте каналізацію, що вони зливають у Дніпро і нюхаєте їхній пердеж, який вони випускают у атмосферу.
показати весь коментар
11.09.2023 20:16 Відповісти
Для "після перемоги" треба TAURUS!
показати весь коментар
11.09.2023 17:07 Відповісти
Оце прорвало! Аплодую, бравО!!!
показати весь коментар
11.09.2023 17:10 Відповісти
Дякуємо за допомогу, пані Бербок. Ми Ваш форпост. Не дай Боже не стоїмо, орда рашистська піде на Вас,
показати весь коментар
11.09.2023 17:11 Відповісти
как красиво звучит , а по сути ? можно на эти бабки завалить всю страну ладами , а можно продать 10 штук брабусов , бронированных , вы не цифры озвучивайте , вы конкретные наименование и колличество озвучте.
показати весь коментар
11.09.2023 17:20 Відповісти
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
11.09.2023 17:33 Відповісти
Слугі урода добре прибарахлісь для правнуків.
показати весь коментар
11.09.2023 18:45 Відповісти