Росія зіткнулася з необхідністю нової хвилі мобілізації, - ГУР МО

Про це в ефірі телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Декілька разів уже переносили нову хвилю офіційної мобілізації на РФ. Пам'ятаємо, що була проведена так звана часткова мобілізація, після цього мобілізаційні заходи в країні-агресорі не зупинялися. Щомісяця декілька десятків тисяч людей у той чи інший спосіб рекрутувалися до рашистської армії. Наразі справді загарбники та керівництво режиму зіткнулися з необхідністю можливої нової хвилі мобілізації. Може справді йтися про кінець вересня, власне, осіннє рішення", - зазначив він.
Він додав, що це не означає, "що завтра нова орда з'явиться на фронті", бо це тривалий процес. Однак мобілізаційний ресурс у ворога є, і це рішення розглядається.
В той самий час представник ГУР МО Вадим Скібіцький вважає, що Кремль не оголошуватиме мобілізацію на передодні виборів, щоб не ризикувати.
Ніколи питання не буде стояти так гостро, щоб використовувати заградотряди. Якщо все буде дуже погано, можна буде домовитись, або поїхати всім, та навіть повна окупація - це не кінець всьому, Україна всю історію в окупації існувала.
Заградотряди можливі тільки в непритомних диктатурах.