14128 відвідувачів онлайн
6 950 21

За удари по українській енергетичній інфраструктурі Росія отримає від України відповідь, - Буданов

буданов

Україна розробляє програму "стримування та відплати", щоб протистояти очікуваній кампанії РФ з обстрілу об’єктів енергетичної інфраструктури восени та взимку.

Про це в інтерв'ю The Economist заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ.

"Нехай почнуть. Вони також отримають відповідь", – заявив Буданов.

Він також запевнив, що ударний потенціал України, що збільшився, не призведе до ескалації конфлікту, оскільки Сили оборони дотримуються правил ведення війни.

Топ коментарі
+9
Да ты что,они с прошлого года ждут видповидь,мы тоже ждем,когда по моцкве уже ударят чем то более весомым чем слова и угрозы.
показати весь коментар
18.09.2023 07:52 Відповісти
+9
Нехай почнуть? А чи можемо зробити щоб не починали?
показати весь коментар
18.09.2023 08:04 Відповісти
+7
"Україна розробляє програму стримування та відплати" - невже нове "велике будівництво"?
показати весь коментар
18.09.2023 08:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да ты что,они с прошлого года ждут видповидь,мы тоже ждем,когда по моцкве уже ударят чем то более весомым чем слова и угрозы.
показати весь коментар
18.09.2023 07:52 Відповісти
Це добре -- бо в минулому році навіть полякати не могли
показати весь коментар
18.09.2023 07:58 Відповісти
Що добре? Пі**еж про відплату та наче хитрий план?
показати весь коментар
18.09.2023 08:21 Відповісти
Добре, що ударний потенціал України збільшився
показати весь коментар
18.09.2023 09:39 Відповісти
Нехай почнуть? А чи можемо зробити щоб не починали?
показати весь коментар
18.09.2023 08:04 Відповісти
"Україна розробляє програму стримування та відплати" - невже нове "велике будівництво"?
показати весь коментар
18.09.2023 08:09 Відповісти
Велика відповідь.
показати весь коментар
18.09.2023 08:15 Відповісти
На жаль, їх не зупинить, якщо десь у Курській чи Белгородській області зникне світло. Навіть якщо у Москві. От якщо Кремль знеструмити, тоді, можливо, задумаються.
показати весь коментар
18.09.2023 08:13 Відповісти
Їм похер. Чим гірше - тим краще. Легше рабів на убій відсилати.
показати весь коментар
18.09.2023 08:25 Відповісти
Досить сім років. дотримувались'' правил,, війни і що маємо ???
Потрібно брати на озброєння опит Ізраілю
Кожен постріл ворога не повинен залишиться без відповіді
І скажу словами м горького : з скотиною потрібно обращаться
.по скотски
показати весь коментар
18.09.2023 08:17 Відповісти
Та вони й не зупинялись.
показати весь коментар
18.09.2023 08:17 Відповісти
План в дії. Проходжу - бачу палатку, велике незламництво, двоє здорових придатних до бою бовдура сидять чухають яйця та отримують зарплату від вумного наріду.
Оце така вона - відповідь.
показати весь коментар
18.09.2023 08:24 Відповісти
Ну все, трындец московским окнам...
показати весь коментар
18.09.2023 08:42 Відповісти
Відкриємо ще кількасот пунктів незламності без генераторів та з буржуйками без дров?
показати весь коментар
18.09.2023 08:42 Відповісти
спалимо ще кілька БДК та підводних човнів
показати весь коментар
18.09.2023 08:56 Відповісти
Якщо палити такими темпами, флоту та авіації на кацапії ще вистачить обстрілювати нас років 30. Витримаємо?
показати весь коментар
18.09.2023 09:00 Відповісти
Видать, Буданову опять свежего асфальта подвезли вместо "Сапсанов".
показати весь коментар
18.09.2023 08:52 Відповісти
Коли ти політолог, Якого випадково поставили начальником розвідки)
показати весь коментар
18.09.2023 09:13 Відповісти
а на випередження ніяк вдарити не можна?? чи це гра така?
показати весь коментар
18.09.2023 09:19 Відповісти
Шо там зараз по цінам на пальне у рашці? І чого це раптом з 1 липня для посадовців та військових талони ввели?
Невже у країні-бензоколонці бензин скінчився?
Пожежі ж на нафтопроводах, базах та перегонних заводах на ситуацію з пальним ніяк не впливають?
А пальне-то кров економіки, то кров війни.
показати весь коментар
18.09.2023 09:43 Відповісти
Давно пора но розовые пони пртив, ведь они не сидят без света и воды.
показати весь коментар
18.09.2023 12:31 Відповісти