8057 відвідувачів онлайн

Умєров підбив підсумки "Рамштайну": Коаліція можливостей та Сили оборони майбутнього

остін,умєров

Про це він повідомив у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ. 

"Зустріч у форматі "Рамштайн" - підбиваємо перші підсумки. Домовилися почати ініціативу створення Capabilities Coalition (Коаліція можливостей)", - йдеться у повідомленні.

Також Умєров заявив, що головна мета - підготовка Сил оборони України майбутнього. Для цього Міністерство оборони визначило п’ять кластерів, які потребуватимуть першочергової уваги:

  • протиповітряна оборона;
  • артилерія;
  • авіація;
  • ВМС;
  • бронетехніка.

Умєров закликав наших партнерів продовжувати підтримувати Україну та окреслив пріоритетні потреби. За його словами, партнери вкотре підтвердили свої зобовʼязання щодо підтримки України.

"Вдячний учасникам за непохитну підтримку України. Наша армія навіть після дев’ятнадцяти місяців запеклих боїв залишається високомотивованою, і український народ не має наміру здаватися", - додав він.

Окремо Умєров наголосив, що Україна, Естонія та Люксембург запустили ІТ-коаліцію в рамках формату "Рамштайн".

Завдання ІТ-коаліції - забезпечити захищену та стійку ІТ-інфраструктуру для Міністерства оборони України та Сил оборони, яка дасть змогу Україні бути більш ефективною на полі бою. Країни-партнери надаватимуть підтримку Силам оборони у сфері ІТ, зв'язку та кібербезпеки.

"Наша ціль - створити єдину цифрову екосистему бойового управління та управління оборонними ресурсами для Сил оборони", - пояснив він.

Умєров також сказав, що результатом має стати краща координація, більш ефективне застосування Сил оборони та використання спроможностей, наданих країнами-партнерами.

Топ коментарі
+5
Та шо ж вы, украинцы, такие ненасытные?
Вам уже СТОООООЛЬКО всего НАОБЕЩАЛИ, а вам все мало и мало.
И АБРАМСы и Леоперды, и Ф-16, и МИГ29, и Австралия обещала свои самолеты, и Швеция обещала, и ТАУРУСЫ вам обещали, и ПЭТРИОТЫ ( дали аж ДВА).
Теперь вот АТАКМСы обещают ОБДУМАТЬ.
А вы все руками линию обороны разминируете, а наступать не готовы.
Станный вы народ. Не умеете воевать ОБЕЩАННЫМ оружием.
Ладно, покашляем, попукаем, подремаем на трибуне - и еще чего-нибудь ПООБЕЩАЕМ.
показати весь коментар
20.09.2023 00:00 Відповісти
+2
ну, таке, з мухи роблять слона.

якби нам давали зброю то просто б сказали що дають зброю а не якусь важко вимовляючу хрінь.
показати весь коментар
19.09.2023 22:32 Відповісти
+2
Диджиталізували, диджиталізували та не видіджиталізували.
показати весь коментар
19.09.2023 22:33 Відповісти

Завантаження...