9260 відвідувачів онлайн
31 501 125

Війна в Україні триватиме ще 6-7 років, - Bloomberg

війна,зсу

Війна в Україні може затягнутися на роки вперед. США та союзники закладають це у своє військове та фінансове планування.

Про це пише Bloomberg із посиланням на високопоставленого анонімного чиновника однієї з європейських країн, інформує Цензор.НЕТ.

Представники G7 в кулуарах Генасамблеї ООН обговорили похмуру перспективу і погодилися, що конфлікт, ймовірно, ще триватиме в середньостроковій або довгостроковій перспективі.

Це набагато довше, ніж очікували західні чиновники на початку 2023 року, проте нібито повільний прогрес у контрнаступі протягом останніх кількох місяців пом'якшив їхні очікування.

За словами посадовця, представники G7 погодилися, що війна, ймовірно, ще триватиме ще шість-сім років. Відтак США та їхні союзники закладають це у своє військове та фінансове планування, аби могти й надалі допомагати Києву.

Довгострокова підтримка Україні включатиме допомогу в енергетиці, відновленні інфраструктури, зміцненні економіки країни, щоб стримувати Росію в майбутньому, сказав чиновник.

Топ коментарі
+32
В нас людей стільки немає !!! Щоб потім наші теріторії заселив Ізраїль??!!!! Пішли на..й разом з кацапами !!!!
показати весь коментар
20.09.2023 07:07 Відповісти
+23
За умови, що Зеля залишатиметься при владі. За їншоі умови все закінчиться чрез пів-року !
показати весь коментар
20.09.2023 07:11 Відповісти
+15
Если политики США сделают ставку на разгром РФ, то это будет быстро. Но их военную помощь рассчитывают аналитики, что бы РФ не выиграла, но и что бы не проиграла. Развал ядерной рашки США не нужен, поэтому у нас разные конечные цели.
показати весь коментар
20.09.2023 07:17 Відповісти

Завантаження...