У Кременчуці "шахеди" влучили в нафтопереробний завод, без постраждалих

Російські загарбники вночі атакували Полтавську області "шахедами". Є влучання.
Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні вночі росіяни неодноразово атакували Полтавщину. Наша ППО добре відпрацювала по ворожих БпЛА.
На жаль, є влучання у нафтопереробний завод у Кременчуці. Сталася пожежа. На місці працюють усі відповідні служби. Роботу заводу тимчасово припинено", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+6 Грицько Добрий
показати весь коментар
20.09.2023 08:12 Відповісти Посилання +6 William #581682
показати весь коментар
20.09.2023 08:22 Відповісти Посилання +4 William #581682
показати весь коментар
20.09.2023 08:24 Відповісти Посилання