6943 відвідувача онлайн

У Кременчуці "шахеди" влучили в нафтопереробний завод, без постраждалих

нпз,кременчук

Російські загарбники вночі атакували Полтавську області "шахедами". Є влучання.

Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вночі росіяни неодноразово атакували Полтавщину. Наша ППО добре відпрацювала по ворожих БпЛА.

На жаль, є влучання у нафтопереробний завод у Кременчуці. Сталася пожежа. На місці працюють усі відповідні служби. Роботу заводу тимчасово припинено", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+6
Не поняв. Його ж вроді ще торік кацапи вивели з роботи...
показати весь коментар
20.09.2023 08:12 Відповісти
+6
В Сочи полыхает резервуар с нефтепродуктами
показати весь коментар
20.09.2023 08:22 Відповісти
+4
https://www.unian.net/russianworld/v-sochi-neslabo-polyhnulo-vozle-aeroporta-stolb-dyma-byl-viden-za-kilometry-12398775.html В Сочи неслабо полыхнуло возле аэропорта: столб дыма был виден за километры (видео)
показати весь коментар
20.09.2023 08:24 Відповісти

Завантаження...