7112 відвідувачів онлайн

Зеленський закликав Трампа презентувати його мирний план закінчення війни

зеленський,інтерв'ю

Президент України Володимир Зеленський закликав колишнього главу США Дональда Трампа публічно презентувати свою "формулу миру" щодо війни РФ проти України.

Про це пише CNN, інформує Цензор.НЕТ.

У середу, 20 вересня, президент України Володимир Зеленський закликав експрезидента США Дональда Трампа поділитися мирним планом для закінчення війни в Україні. Але він попередив, що будь-який мирний план, за яким Київ відмовляється від території, неприйнятний.

"Тож (якщо) ідея полягає в тому, аби забрати частину нашої території й віддати Путіну, то це не формула миру", - сказав президент України.

Топ коментарі
+35
Трамп уже неоднократно озвучивал свой "мирный план", согласно которого Украина должна отказаться от территорий в пользу параши. О чем еще с ним говорить? А великому лидеру лучше перестать заигрывать с политическими трупами и потенциальными заключенными.
показати весь коментар
20.09.2023 07:50 Відповісти
+27
Ще Кім Чин Ина заклич, дятлику
показати весь коментар
20.09.2023 07:51 Відповісти
+25
Рыжий - это оппонент Байдена и обсуждать с ним сейчас что-либо - это очень недальновидный шаг.
показати весь коментар
20.09.2023 07:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тепер про Атакамс можна забути
показати весь коментар
20.09.2023 07:48 Відповісти
Нам Трамп дає атакамси?
показати весь коментар
20.09.2023 07:50 Відповісти
ні, але кожний зелений заклик до нього віддаляє цю перспективу...
показати весь коментар
20.09.2023 07:52 Відповісти
Да и предположим Трамп - опять президент... Нафига сейчас идти на рожон. Мабуть, новый циркуляр пришел от пыни.
показати весь коментар
20.09.2023 08:14 Відповісти
іноді закритий рот скаже більше ніж понти на роялі...
показати весь коментар
20.09.2023 08:56 Відповісти
Це він в пику Байдену ! Про літаки можно вже забути !
показати весь коментар
20.09.2023 09:08 Відповісти
складаэ яйця в різні кошики
китайська гібкость
показати весь коментар
20.09.2023 11:58 Відповісти
уявіть собі - не буба,
а Президент України, вийшов би до мікрофону Сената і хвилину мовчав...
потім всім подякував би "Дакую за увагу" і вже пішов...
от і я не уявлаю....
показати весь коментар
20.09.2023 09:08 Відповісти
Закуплять ТАМПАКСи замість АТАКАМСІВ....це і не дивно.
показати весь коментар
20.09.2023 09:09 Відповісти
все буде і я і ви це знаємо...
замотаєте бубі рота синьою ізолентою? - буде бистріше,
не замотаєте - пізніше....
показати весь коментар
20.09.2023 09:12 Відповісти
Рыжий - это оппонент Байдена и обсуждать с ним сейчас что-либо - это очень недальновидный шаг.
показати весь коментар
20.09.2023 07:52 Відповісти
Це не "недальновидний шаг", це класичне шкідництво і банальна зрада.
показати весь коментар
20.09.2023 09:26 Відповісти
Це неприхована дипломатично-політична диверсія проти національної безпеки України і це вже не вперше відбувається у США. Ось чому нагально потрібні перевибори привладної зрадницької шобли, про що і заявляють західні союзники України для швидшої з меншими втратами та ціною перемоги України у цій війні.
показати весь коментар
20.09.2023 10:01 Відповісти
Трамп уже неоднократно озвучивал свой "мирный план", согласно которого Украина должна отказаться от территорий в пользу параши. О чем еще с ним говорить? А великому лидеру лучше перестать заигрывать с политическими трупами и потенциальными заключенными.
показати весь коментар
20.09.2023 07:50 Відповісти
У вас - ошибочка( е). О- правильно.
показати весь коментар
20.09.2023 08:17 Відповісти
Це ви не розумієте нащо це сказав Зеленський, і це гарний крок, щоб Трамп тепер відповідав за свої слова
показати весь коментар
20.09.2023 08:21 Відповісти
Я за это недоразумение не голосовал и розумить его явно ошибочные действия не собираюсь.
показати весь коментар
20.09.2023 08:31 Відповісти
Він ніколи так не казав. Не треба брехати
показати весь коментар
20.09.2023 08:37 Відповісти
Він казав, що якщо я би був президентом, то війна б уже закінчилася. Так, Україні довелося би уступити якісь свої території, можливо Крим.

Ось такі були його слова в одному радіоефірі. Можете погуглити, я слухав свого часу безпосередньо уривок запису.
показати весь коментар
20.09.2023 10:00 Відповісти
Он не заигрывает, он его обсирает
показати весь коментар
20.09.2023 08:59 Відповісти
интригу того сводит на нет
показати весь коментар
20.09.2023 09:19 Відповісти
зелень совсем тупая или косит под дурачка? да насрать трампу и остальным купленным американским кремлядям на Украину
ты что не слышишь что несут УБЛЮДКИ типа илоны маска, пропеллера карлсона или рыжего трампа про украинцев .. или ты с ними Буратино за одно?
показати весь коментар
20.09.2023 07:51 Відповісти
надо быть большим болваном что бы не понять что это сказано чтоб вынудить трампа снова рассказать о плане мир в обмен на территории и обосрать свою предвыборную компанию
показати весь коментар
20.09.2023 13:17 Відповісти
Ще Кім Чин Ина заклич, дятлику
показати весь коментар
20.09.2023 07:51 Відповісти
Три чем тут это? Трамп самый адекватный и крутой президент США. Самые крутые - Трамп, Рейган, самые конченые на голову - Линкольн, Рузвельт.
показати весь коментар
20.09.2023 09:20 Відповісти
рузьким духом засмерділо...
показати весь коментар
20.09.2023 11:40 Відповісти
кстати можно хохмы ради и его попросить. Придется киму слегка обосраться в глазах пуйла ))
показати весь коментар
20.09.2023 13:18 Відповісти
ти таке ж у.бище,як i трамп,звинуватити Польщу з трибуни оон в пiдтримцi оркостану-це просто п.здець
показати весь коментар
20.09.2023 07:52 Відповісти
Ты бы лучше сразу Ху#ла попросил, зачем к нему через посредника обращаешься?
показати весь коментар
20.09.2023 07:52 Відповісти
Трамп вже давно поклав свій «мирний план» на Моніку.
показати весь коментар
20.09.2023 07:55 Відповісти
Виступаючи на Генасамблеї ООН(2023-09-19), президент США закликав світ об'єднатися для допомоги Україні.

«Якщо ми дозволимо розділити Україну, чи буде забезпечена незалежність будь-якого народу? Відповідь - ні. Ми повинні протистояти цій кричущій агресії сьогодні, щоб стримувати інших потенційних агресорів завтра", - сказав Байден, підкресливши, що США та їхні союзники продовжуватимуть підтримувати Україну.
показати весь коментар
20.09.2023 07:56 Відповісти
зазирнув таки
показати весь коментар
20.09.2023 07:57 Відповісти
Та -- з Трампа як з гуся вода -- в нього на все є свіи план
показати весь коментар
20.09.2023 08:00 Відповісти
вашу бабку в багнюку,
трампон он разом з маском другої світової боїться,
саме другої - наш потний припіздок, це окрема тема...
де кандідати?
показати весь коментар
20.09.2023 08:11 Відповісти
ні я знаю декотрих, які не сприймаються в Україні від слова "зовсім"
і це саме те що лякає...
Пастор, Петро, Залужний, Кривонос....
з ними не поржеш і якої різниці там точно не буде
і уявіть собі гетьманську цепу вони б теж не чіпали - мрії мрії ...
показати весь коментар
20.09.2023 08:50 Відповісти
Ви навели перелік дуже достойних людей-державників.
показати весь коментар
20.09.2023 09:56 Відповісти
мій останній поход до цирку з мамою за ручку був років 50 тому...
і дякуючі мамі - я вже навчився відрізняти клованів від Президентів...
показати весь коментар
20.09.2023 10:06 Відповісти
Два клоуна. І кінець буде схожий-в тюрмі
показати весь коментар
20.09.2023 08:12 Відповісти
я впевнений, що зе!поц, нічого самостійно, а тим більше в сша, взагалі неспроможне.
я дуже сумніваюсь, що дерьмак акула міжнародної політики, він ларьочнік.
то, хто грає зараз, візит зе!лідора, то дуже витончена партія.
байдену, потрібна перемога україни, саме перед виборами. тютєлька в тютєльку.
а ми платимо своїми життями, своїми нервами, майбутнім своїх дітей.
то, хто нам, що винен?
показати весь коментар
20.09.2023 08:12 Відповісти
На шо натяк, шо и пыне нужна перемога?
показати весь коментар
20.09.2023 08:21 Відповісти
На фіга він згадав Трампа ? Щоб підняти його рейтинг ?
показати весь коментар
20.09.2023 08:31 Відповісти
Щоб нαςρατι Байдену ! Бо Байден бажає убрати Татарова !
показати весь коментар
20.09.2023 09:12 Відповісти
Повний зЕздець.
І це на фоні контрнаступу.
Він робит все для того, щоб Україна залишилась без Західної підтримки.
показати весь коментар
20.09.2023 08:40 Відповісти
Ну не просто ж так його Кремль поставив.
показати весь коментар
20.09.2023 08:46 Відповісти
він це робить з 2019
показати весь коментар
20.09.2023 08:55 Відповісти
таким чином Ze легітимізує трампа, який знаходиться під слідством, без п'яти хвилин ув'язнений. Не інакше, як ідея Дерьмака. Аби ви всі здохли в муках, тварі зелені.
показати весь коментар
20.09.2023 08:49 Відповісти
Наоборот, его тупость демонстрирует
показати весь коментар
20.09.2023 09:00 Відповісти
Есть ли у вас план мистер Трамп?
О у меня для вас есть несколько мешков отборного плана.
показати весь коментар
20.09.2023 08:49 Відповісти
Майже: Кот Кокос и Мышь Гашиш.
показати весь коментар
20.09.2023 09:12 Відповісти
https://youtu.be/dWmZAnHeYwY?si=hxh88tm4WK94p1T2 ...

В офисе президента работает редкий вор Олег Татаров...с помощью итальянца ворует все подряд....😁
показати весь коментар
20.09.2023 09:10 Відповісти
Трамп лучший! Если был бы Трамп - война б даже не началась, а сейчас бы помощь была бы в разы больше. Трамп великий президент!
показати весь коментар
20.09.2023 09:17 Відповісти
))))
Пиши ще...
показати весь коментар
20.09.2023 09:20 Відповісти
Да, да, на Крым напали при Обаме, перед этим он что то лепетал про "перезагрузку отношений", при старике Байдене вообще напали на Киев. Но виноваты республиканцы и Трамп?

И многие американцы не довольны что Байден ОГРАНИЧЕННО помогает Украине, говорят что можно было помогать намного больше. Вот Трамп бы помогал.
показати весь коментар
20.09.2023 09:30 Відповісти
Цей виродок продовжує здавати країну...
показати весь коментар
20.09.2023 09:38 Відповісти
Цензор забув вказати де саме той паяц по папірцю рішучи слова промовляв.
Також десь скопіювали з вимкненними мірками?
показати весь коментар
20.09.2023 09:45 Відповісти
Дурак дурака видит издалека!
показати весь коментар
20.09.2023 09:58 Відповісти
У Трампа может быть только один план, сдать Украину варварам.
показати весь коментар
20.09.2023 09:59 Відповісти
Давайте судить объективно. Трамп не будет вступать в дискуссию с Зеленским. Если он станет президентом США то просто позвонит Зе-наполеону и скажет - "давай заканчивай, иначе нихрена не получишь вообще ни денег на восстановление ни тем более оружия".... Он даже объяснять ничего не будет, скажет как "отрежет". И Украина ничего не сможет с этим сделать, мы сидим на "донорской иголке Америки" особенно экономически, это страна определяет политику всего НАТО и никто из нашей власти с США бодаться не будет, это ведь даже не Польша!.......Не факт что Трамп прийдет к власти конечно, но подобный вариант событий исключать нельзя.
показати весь коментар
20.09.2023 10:43 Відповісти
ой дурак!!!
показати весь коментар
20.09.2023 10:48 Відповісти
Всі знають яким є мирний план американського ***** - територіальні поступки України , от що це за план .
Тому , й.бана руда свинота - киздуй за кацапським крейсером .
.
показати весь коментар
20.09.2023 10:53 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2023 11:02 Відповісти
Кто-нибудь обыщите наркомана - он где-то прячет заначку!
показати весь коментар
20.09.2023 12:31 Відповісти
плохо быть дурачком, товарисч. Дурачком ты рос им и вырос
показати весь коментар
20.09.2023 13:19 Відповісти
Владок, не строй из себя настрадумуса - страдай в другом месте
показати весь коментар
20.09.2023 15:39 Відповісти
такой пинок Трампу под зад - ну ка ну ка, плюнь в своих потенциальных избирателей еще разок перед выборами.
показати весь коментар
20.09.2023 13:14 Відповісти