11813 відвідувачів онлайн
4 825 38

Вірменія звернулася до ЄСПЛ через "широкомасштабну агресію" Азербайджану в Нагірному Карабаху

єспл

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на News.am.

"Представник Міжнародних правових справ сьогодні звернувся до Європейського суду з прав людини з проханням застосувати тимчасовий захід, щоб запобігти безповоротній втраті прав цивільного населення внаслідок широкомасштабної агресії, розв’язаної з боку Азербайджану проти населення Нагірного Карабаху", - пише видання.

Зокрема, Єреван вимагає від ЄСПЛ зобов’язати збройні сили Азербайджану припинити обстріли всіх цивільних об'єктів, населених пунктів і населення.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони Азербайджану 19 вересня оголосило про проведення в Карабаху "антитерористичних заходів локального характеру з метою відновлення конституційного ладу Азербайджану і припинення провокацій вірменських військових".

Прем'єр-міністр Вірменії Пашинян скликав засідання Ради безпеки для обговорення ситуації у Нагірному Карабаху.

Міністерство оборони Вірменії заявило, що на території Нагірного Карабаху немає вірменської армії. В уряді Вірменії заявили, що РФ не повідомила їй про "антитерористичну операцію" Баку в Карабаху. У МЗС Росії "занепокоєні" ситуацією у Нагірному Карабаху.

МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідування Нагірного Карабаху через загострення конфлікту. В разі потрапляння в надзвичайну ситуацію українці можуть звертатися на цілодобову "гарячу лінію" посольства України у Вірменії: +374 7710 0273. Також українські громадяни можуть звертатися на гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 1588.

Топ коментарі
+22
Идиоты!!! Связались с рАшкой - расхлёбывайте гавно
показати весь коментар
20.09.2023 09:01 Відповісти
+18
Коли Вірменія Нагорний Карабах у Азербайджану забирала, до ЕСПЛ не зверталась.
показати весь коментар
20.09.2023 09:13 Відповісти
+12
Рашка просто слила Армению в унитаз.
показати весь коментар
20.09.2023 09:03 Відповісти

Завантаження...