3727 відвідувачів онлайн
8 237 73

Німеччина проти пропозиції Зеленського виключити РФ з Радбезу ООН

бербок

Німеччина не підтримує пропозицію президента України Володимира Зеленського щодо Радбезу ООН. Берлін не хоче виключення Росії.

Про це заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Бербок натякнула, що Німеччина не підтримує виключення Росії з Ради безпеки ООН, а також пропозицію позбавити РФ права вето у Радбезі.

"Ми не підтримуємо це, і я знову пояснювала це моїм українським співрозмовникам", - сказала Бербок.

Але міністр розкритикувала Росію за зловживання правом вето у Радбезі ООН.

"Ось чому реформи важливіші, ніж будь-коли. Але ви повинні бути реалістами, це настане не завтра", - додала глава МЗС Німеччини.

Як відомо, до Радбезу ООН входять 5 постійних членів: США, Китай, Велика Британія, Франція та Росія як спадкоємиця СРСР, якою Москва себе оголосила. Ще десять членів обираються Генеральною Асамблеєю ООН на два роки за географічною ознакою. П'ять з десяти непостійних членів переобираються щороку.

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Генасамблеї ООН 19 вересня закликав виключити Росію з Ради безпеки ООН.

Топ коментарі
+26
Агрессор, самый масштабный со второй мировой, совершено очевидно и немотивированно нарушает все международные правила, международно признанные (и россией в том чилсле) границы. Ведет агрессивную захватническую войну. И остается В Совете Безопасности(!) ООН!
*****. Остановите землю. Я сойду...
показати весь коментар
21.09.2023 13:31 Відповісти
+24
Хто б сумнівався. Справа штатного офіцера російської розвідки фрау Меркель жівьот і працвєтаєт.
показати весь коментар
21.09.2023 13:22 Відповісти
+22
раша в ООН + право вето / ефективність та сенс існування організації = 0
показати весь коментар
21.09.2023 13:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Німцям завжди подобалось якесь Садо-Мазо
показати весь коментар
21.09.2023 13:22 Відповісти
Хто б сумнівався. Справа штатного офіцера російської розвідки фрау Меркель жівьот і працвєтаєт.
показати весь коментар
21.09.2023 13:22 Відповісти
болючі спогади про виключення з ліги націй?
показати весь коментар
21.09.2023 13:22 Відповісти
Ну тоді спочатку розвалити московію, а з Радбезу вже автоматом по факту...
показати весь коментар
21.09.2023 13:24 Відповісти
зухвалість і ізюзії не завжди доречні..
показати весь коментар
21.09.2023 14:15 Відповісти
раша в ООН + право вето / ефективність та сенс існування організації = 0
показати весь коментар
21.09.2023 13:25 Відповісти
Не можна ж ображать шанованих партнерів, як потім з ними торгувать, да, німеччина?
показати весь коментар
21.09.2023 13:25 Відповісти
С Поляками вже за зерно понтів нарізали..А сенсу??Тільки гірше
показати весь коментар
21.09.2023 14:16 Відповісти
Успокойтесь уже с этими франеками, них не будет, им укажут место.
показати весь коментар
21.09.2023 22:09 Відповісти
Не можна виключити того хто в ООН ніколи не входив. А от перепустки у будівлі ООН можна анулювати.
показати весь коментар
21.09.2023 13:26 Відповісти
Молодца Меркель!
Верная подружка Вольдемара
показати весь коментар
21.09.2023 13:27 Відповісти
Радбез ООН - Рада Безпомічних Озабоченої Обморочної Недоорганізації
показати весь коментар
21.09.2023 13:27 Відповісти
А ****, товарообіг у них з кацапією росте рекордними темпами. До речі, щодо виключення - а хто взагалі включав кацапію до РБ ООН?!
показати весь коментар
21.09.2023 13:28 Відповісти
А шо вони ше не заслужили віинами в Молдові . Грузіі . Украіні -- шо ім ше треба сотворити
показати весь коментар
21.09.2023 13:29 Відповісти
Ну значит тогда ООН должно разделить наказание и последствия за своего члена. А то я как вижу во время второй мировой Гитлер или глава Талибана сидит в ООН и блокирует все решения.
показати весь коментар
21.09.2023 13:29 Відповісти
ну тоді і вам член в радбезі, поляки вже засудили пропозицію Зеленського
показати весь коментар
21.09.2023 13:30 Відповісти
Агрессор, самый масштабный со второй мировой, совершено очевидно и немотивированно нарушает все международные правила, международно признанные (и россией в том чилсле) границы. Ведет агрессивную захватническую войну. И остается В Совете Безопасности(!) ООН!
*****. Остановите землю. Я сойду...
показати весь коментар
21.09.2023 13:31 Відповісти
а нам треба було менше олігархам та корупціонерам дозволяти (хоча нашого дозволу ніхто і не питав) тирити 30 років, та не вести з рашою гешефти.. А тепер тільки від нашого "ФЕ-ФЕ" аж нічого не залежить..
показати весь коментар
21.09.2023 14:20 Відповісти
Пані Іващенко,ви придурюєтесь,чи війна в Україні,щоденні запуски ракет і БПЛА на нашу територію-це "ФЕ-ФЕ"?А загиблі діти,вбиті і замордовані цивільні-це "ФЕ-ФЕ" ?А воїни ЗСУ,які замість піклуватися про сім*ї-захищають і Україну і пані іващенко-теж "ФЕ-ФЕ"?
показати весь коментар
21.09.2023 15:11 Відповісти
Пані мабуть хоче сказать шо то ми винні, шо спровокували білу і пухнасту мразію американськими біолабораторіями і утисками зайвохромосомних. Так, пані? Лаптями тільки шось від "пані" *******, а ще окурками і бояришником...
показати весь коментар
21.09.2023 15:13 Відповісти
А може для ООН - надати полігон?...
Десь під Уманню... чи під Дніпром...
ППО там поставити зі всіх сторон..
Щоби сховище - недалеко-
Час пробіжки під сирени стон...

Засідіють хай там, - все пучком..
Та Лавруху слухають з окурочком...
показати весь коментар
21.09.2023 13:33 Відповісти
чхати вони на нас хотіли.., а ми повинні просити, а не вимагати..А то--геть подуріли від понтів
показати весь коментар
21.09.2023 14:21 Відповісти
Стурбовані віддають перевагу і надалі хворіти лише стурбованістю, без конкретних дій і дієвих санкцій
показати весь коментар
21.09.2023 13:36 Відповісти
Фрекен Бок
показати весь коментар
21.09.2023 13:38 Відповісти
Так, бачу на іншій новині про поляків, всі коменти які торкаються польського гонору знесли. Чекаємо зносу коментарів про німецьку любов до Москви.
показати весь коментар
21.09.2023 13:39 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/09/21/7420801/ Польша уточнила заявление об оружии для Украины: только заранее согласованные поставки
показати весь коментар
21.09.2023 13:40 Відповісти
(анти)українська правда, на яку це посилання, повністю "присвятила" себе відбілюванню зєлі і оп в цілому.
показати весь коментар
21.09.2023 13:47 Відповісти
Ну, в даному випадку є посилання на першоджерело -https://www.pap.pl/aktualnosci/rzecznik-rzadu-polska-realizuje-wylacznie-uzgodnione-wczesniej-dostawy-amunicji-oraz-0
показати весь коментар
21.09.2023 13:53 Відповісти
Оперативно діють на сайтах. В залежності від ситуації генеруються або потоки лайна, або безмежного кохання до вказаного об'єкта.
показати весь коментар
21.09.2023 13:47 Відповісти
Не на часі! Десь я це вже чув і ніколи це нічим добрим не закінчувалось!!! Надмірна обережність та консервативність німців вже мала негативні наслідки у політичному житті ЄС та світу, тому сподіваюсь що вони не будуть цим зловживати і почнуть змінюватись до більшої спроможності приймати нагальні рішення швидко та рішучіше!!!
показати весь коментар
21.09.2023 13:40 Відповісти
Результати вчорашнього прильоту Storm Shadow/SCALP-EG по 744-му Центру зв'язку Командування ЧФ росії в Крим
показати весь коментар
21.09.2023 13:46 Відповісти
жду фото с Саки
показати весь коментар
21.09.2023 13:48 Відповісти
це фото 22 року
показати весь коментар
21.09.2023 15:58 Відповісти
ок, тоді приберу шоб не вводити в оману
показати весь коментар
21.09.2023 16:06 Відповісти
Я також проти,тому що ООН має бути взагалі розпущена і має бути створена нова структура котра дійсно буде виконувати свої завдання і покликання
показати весь коментар
21.09.2023 13:48 Відповісти
навіть, якщо ми всі--проти, то "шановному" ООНушці на все начхати..
показати весь коментар
21.09.2023 14:23 Відповісти
Политическая шизофрения
показати весь коментар
21.09.2023 13:48 Відповісти
якщо би пращура Бербок -Гітлера запхали в подібну ООН шарагу, в роки ДругоЇ Світової Війни , то очевидно, що він би наклав би вето на засудження світовою шарагоюбтипа нинішньої ООН ,ним окупації совкового союзу ,знищення євреїв і довів би справу до логічного завершення.Знаючи наперед ,ось цю позицію фріців,про яку вони поінформували куйло,він і вчинив сьогоднішній ракетний обстріл України.Фріци , прорашистські ссучені негідники ,котрі підтримують геноцид рашистом українського народу
показати весь коментар
21.09.2023 13:51 Відповісти
Україна веде німецькомовну українську пропаганду всіма наявними медіа засобами?
показати весь коментар
21.09.2023 13:54 Відповісти
я давно казав,навішо стільки каналів марафону на супутниках?Хоча б пару каналів,а краще три англійською,французькою і німецькою.Половина населення Землі уявлення не має,що є така держава Україна.
показати весь коментар
21.09.2023 16:50 Відповісти
Ліга Націй не побоялась виключити Совок з організації за вторгнення у Фінляндію, а ООН це взагалі імпотенти всесвітнього масштабу, тьфу нікчеми кончені, на утримані у Путлера
показати весь коментар
21.09.2023 13:54 Відповісти
Так росію насправді ніхто і не включав ні до ООН, ні до РБ! Це все одно, що у нас обговорюють хто незаконно із чоловіків виїхав з України під час війни, а самої заборони на виїзд в природі не існує!
показати весь коментар
21.09.2023 14:11 Відповісти
Преемственность власти, не? Одна республика забрала себе всю собственность за границей. Она же взяла на себя долги СССР.
Остальные 11дали согласие.
показати весь коментар
21.09.2023 15:10 Відповісти
Я правильно розумію вашу логіку, згідно якої якщо я розлучусь з дружиною, вона автоматично має право замість мене ходити на мою роботу і виконувати мої посадові обов'язки?
показати весь коментар
21.09.2023 15:16 Відповісти
Скорее всего нет. Но участвовать в собрании кооператива жильцов, вместо вас, съехавшего, сможет.
показати весь коментар
21.09.2023 15:33 Відповісти
Якщо я власник квартири? Ой щось таке ви розказуєте, таке що лаптями *******.
показати весь коментар
21.09.2023 15:40 Відповісти
Живите долго и счастливо.
Но власник той квартиры помер. Из 12 братьев один стал оплачивать долги и текущие счета. Остальные купили новые квартиры в этом доме.
Украине папа оплачивал отдельную квартиру. Как чувствовал.
показати весь коментар
21.09.2023 15:52 Відповісти
Україна (реальний член ООН з моменту заснування) ніякої згоди не давала. Тим більше, що активи в рази перевищували борги. Кацапія внагляк оголосила себе правонаступником і всі мовчки "всосали"! Жодного правочину щодо правонаступництва оркостана не існує...
показати весь коментар
21.09.2023 15:22 Відповісти
Вы это в ООН сообщите, они не знают о самозванцах
показати весь коментар
21.09.2023 15:28 Відповісти
Моє глибоке переконання, що наша дипломатіє діє по методу кавалерійської атаки Дипломатія, це ПОСТІЙНА КРОПІТКА РОБОТА В ТИШІ КАБІНЕТІВ З усіма необхідними країнами А кричати в спортивному костюмі в ООН--це крик в пустелі. На жаль ні МЗС, ні дипломатичний корпус перетворюють в зборище людей,які нездатні вести цю роботу.
показати весь коментар
21.09.2023 14:00 Відповісти
Німеччина, ви або хрестик зніміть, або труси одягніть. Визначтесь вже. Ви за Україну чи за Росію. Схоже, що за Росію.
показати весь коментар
21.09.2023 14:02 Відповісти
Вони хочуть з хрестом, та без трусів,таке воно виходить,оці - Бербоки!(,
показати весь коментар
21.09.2023 14:14 Відповісти
Це було очікувано. Для них кацапи бізнес партнери.
показати весь коментар
21.09.2023 14:09 Відповісти
Я з виступу Зелі зрозумів інше - Радбез розширити, країна, яка винна в катастрофічній події, не повинна мати права вето на постанови Радбезу, що пов,язані з тією подією... що в цьому поганого? це було б чудово.
показати весь коментар
21.09.2023 14:14 Відповісти
нормально. Вони завжди на старті проти. Танки ні, гармати - та ніколи.
показати весь коментар
21.09.2023 14:16 Відповісти
ООН резолюцією визнає кацапуасію _агресором_ і зберігає їй місце в раді _безпеки_. Це важка толерастична шиза.
показати весь коментар
21.09.2023 14:41 Відповісти
Вот и вылезли осла уши. Таки договорняк с ****** или война до последнего украинца.
показати весь коментар
21.09.2023 14:52 Відповісти
А для чого Германії воювати з расієй да паслєднєвва украінца?
показати весь коментар
21.09.2023 14:58 Відповісти
і це не дивно нащадки Макса Отто досі працюють у центральному апараті СД...
показати весь коментар
21.09.2023 14:56 Відповісти
Когда война продлится лет пять и тебя загребут на фронт, тогда ты и поймёш.
показати весь коментар
21.09.2023 15:00 Відповісти
Хай німці порізвляться трохи.Дійде і до них черга.Он раша розганяє по своїх пабліках,що ндр приєднали до ФРН незаконно,референдуму не було.А рашіян у Німеччині більш як треба,особливо в Східній,є кому воду каламутить.
Ніяк світ не зрозуміє,що раша проти всіх,всі їм не такі.Знаходяться такі,що ще й дупу йому вилизують.А може,і гроші відробляють.
показати весь коментар
21.09.2023 15:07 Відповісти
Яка тупість... рф там незаконно навіть знаходиться.
показати весь коментар
21.09.2023 15:09 Відповісти
миші плакали, кололися але продовжували жерти кактус.
показати весь коментар
21.09.2023 15:24 Відповісти
Вместо настоящих решений - выбросить paшkу из всех организаций мы лучше сто раз выразим возмущение и озабоченность. Импотенция современной международной политики.
показати весь коментар
21.09.2023 16:31 Відповісти
Коли розпадеться, тоді ії виключать з Радбезу ООН.
показати весь коментар
21.09.2023 16:32 Відповісти
Пані міністр закордонних справ не знає, що російська пфедерація ніколи не подавала заявку на вступ до ООН, а просто скримздила собі місце розвалившогося СРСР?
показати весь коментар
21.09.2023 17:24 Відповісти
Украіна як засновникцього дебільного оон мае займати місце в цьому радбезі,а мацква яким боком в оон.
показати весь коментар
21.09.2023 18:19 Відповісти
Нехай Німеччина пред'явить результати голосування про прийняття Росії до складу Ради безпеки.
показати весь коментар
21.09.2023 18:45 Відповісти
Дойче швайне!
показати весь коментар
21.09.2023 20:27 Відповісти
Жопой ты оказалась Аня с Леной. Тем более, что зная о невозможности исключения рахи с первого раза, можно бы было и поддержать исключение! Оно не за горами ведь исключение. Как только раха яо применит, а она применит, сразу придется всему миру забегать как черти драповые! Все тогда будете применять.
показати весь коментар
21.09.2023 22:33 Відповісти