10616 відвідувачів онлайн
3 302 54

Варшава продовжує постачання зброї до України - зокрема, гаубиць Krab, - уряд Польщі

сау,краб,krab

Зараз Польща продовжує постачання зброї в Україну за раніше узгодженими контрактами. У тому числі це стосується передачі гаубиць Krab.

Про це заявив прес-секретар уряду Польщі Петро Мюллер, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"У контексті питань про постачання озброєнь хотів би повідомити, що Польща здійснює лише раніше узгоджені постачання боєприпасів та озброєнь. У тому числі й ті, що випливають із підписаних з Україною контрактів", - сказав він, додавши, що це, зокрема, і "найбільший зарубіжний контракт", підписаний польською збройовою промисловістю після 1989 року, - на постачання гармати-гаубиці Krab.

Мюллер також заявив, що "з української сторони з'явилася низка абсолютно неприйнятних заяв і дипломатичних жестів", які Польща не приймає, проте, за його словами, у Польщі досі діє міжнародний хаб допомоги.

"У перші місяці війни Польща надала ключові танки, бронетехніку, літаки та боєприпаси для оборони України, які були необхідні для запобігання нападу Росії на Україну та в майбутньому на інші країни ЄС, включаючи Польщу. У перші місяці війни, коли інші країни ЄС обговорювали підтримку, Польща послідовно допомагала відбити напад Росії" - резюмував Мюллер.

Нагадаємо, напередодні польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Варшава зараз зосереджена на переозброєнні власної армії й тому не передає Києву своєї військової допомоги.

Топ коментарі
+10
Вона їх не за "дякую" поставляє а за гроші. Тож до списку хто міг дати Дуді кизди можемо ще добавити польськіх виробників, які ледь не влипли в розрив контрактів, штрафи і неотримання прибутку.
показати весь коментар
21.09.2023 16:02 Відповісти
+8
Польща, щиро дякуємо!
показати весь коментар
21.09.2023 15:56 Відповісти
+8
Нехай ****** моравецький піде нафік
показати весь коментар
21.09.2023 15:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це те, що було утверджено раніше. Зеля робе свою справу. Все буде згідно з оманськими домовленностями !
показати весь коментар
21.09.2023 15:55 Відповісти
Все начебто минулось, але осадочек от серебряных ложечек остался....

партнери так НЕ роблять !!!!
ні з нашоі сторони, ні з польської....
показати весь коментар
21.09.2023 16:12 Відповісти
Сейчас выступит глава гильдии воров 95-го квартала, и заявит что Польша должна быть благодарна что ей выпала такая честь поставлять оружие режиму ЗЕ.
показати весь коментар
21.09.2023 15:55 Відповісти
Вона їх не за "дякую" поставляє а за гроші. Тож до списку хто міг дати Дуді кизди можемо ще добавити польськіх виробників, які ледь не влипли в розрив контрактів, штрафи і неотримання прибутку.
показати весь коментар
21.09.2023 16:02 Відповісти
Если бы все упиралось в деньги, то можно было уже и ракеты Томагавк приобрести и их аналоги. Увы, должно быть еще и желание.
показати весь коментар
21.09.2023 16:04 Відповісти
ракети Томагавк можна купити тільки в США, снаряди виробляють в великій купі країн і Польща - лише маленька частка від цього виробництва. Досить вже заглядати полякам в сраку. Майте трохи самоповаги.
показати весь коментар
21.09.2023 16:11 Відповісти
Про Томагавк я сказал для примера, что не все упирается в деньги. А Польше надо быть благодарным, она отдала БЕЗВОЗМЕЗДНО столько оружия и боеприпасов.
показати весь коментар
21.09.2023 16:16 Відповісти
вона не передала їх бехкоштовно. США передає полякам зброю на заміщення. І не радянській мотлох а те, про що Україна тільки мріє.
показати весь коментар
21.09.2023 16:31 Відповісти
І насправді ваш приклад дуже вдалий. ПОдивіться - Польша не постачає нічого такого особливого, шоб вилизувати їй сраку.
показати весь коментар
21.09.2023 16:37 Відповісти
Польша между тем расконсервировала завод по выпуску снарядов, которых и так не хватает на фронте. Вы готовы вместо Польши их выпускать?
показати весь коментар
21.09.2023 16:41 Відповісти
Блін, який же ви тугий. Завод коштує грошей, з поляками вклали контракти на виробництво за гроші. Вони виробляють снаряди, отримують гроші, Україна отримує снаряди і всі задоволені. Але через передвиборчий популізм вони почали погрожувати всю цю налагоджену схему поламати. То підіть полижить їм сраку, шоб вони цього не робили.
показати весь коментар
21.09.2023 16:59 Відповісти
А замість Польші їх буде виробляти США, Німеччина, Корея і ще півтора десятки країн.
показати весь коментар
21.09.2023 17:00 Відповісти
бикування зеленої влади із самоповагою не мають нічого спільного. це щось із серії фортелів Зе на саміті НАТО у Вільнюсі. самоповага - це гідність, дипломатія, а не по-пацанськи гнути пальці..
показати весь коментар
21.09.2023 17:21 Відповісти
Але ж тут бикували саме поляки! Ніхто не може сказати, що я прихильник Зєльца і його камарільї. Але ж в цьому випадку це виключно польські виїбоси!
показати весь коментар
21.09.2023 17:30 Відповісти
не факт. те, що там місцеві зернові бариги хитрозроблені і то через них в першу чергу то все почалося, проте це зовсім не значить, що нашим "дипломатам" потрібно гнути пальці і викликати посла на килим. *********, чи шо? такі питання врегульовуються в кабінетах робочими урядовими делегаціями без викликів послів. гнути пальці зовсім не в наших інтересах зараз. ГОЛОВНЕ: поляки ЗАРАЗ нам більше потрібні, нім ми їм.
показати весь коментар
21.09.2023 18:03 Відповісти
Якшо Україна гикнеться, то полякам настане срака. Може відкритої війнухи і не буде, а лише постійні провокації і теракти, а може і буде. Далі Польша отримує великі гроші від експорту в Україну, десь вдвічі більше ніж Україна експортує в Польшу. І під шумок поляки замінили свій пострадянській мотлох на ******* озброєння за рахунок штатів нібито допомогаючи Україні. Так шо теза вони зараз більш потрібні - дуже спірна.
Далі, я знову повторюю, поляки (точніше їх керівництво, але і багато рядових пшеків не відставали) повели себе в цій ситуації як конкретні підари. Скориставшись проблемами України почали вирішувати свої електоральні задачі за рахунок брехні і невиконання договорів. Знаючи в який ситуації знаходиться Україна і шо той транзит то була вимушена кацапською агресією акція. І ви ж подивіться на хід ескалації. Україна пропонувала перемовини, пропонували знайти компроміс, поляки вперлися рогом і всіх послали. На них подали позов. То шо вони роблять? Замість відповісти в суді, якшо вже вважаєш шо правий, вони почали шантажувати непередачею озброєння, яке життєво необхідне Україні та прикручуванням гайок біженцям. Не підари? Нормальні братушки? Так і треба?
Але чомусь купа українців стала на бок поляків. Тобто панам можна творити шо заманеться, а тихі бідні хохли повинні сидіти мовчки і терпіти? Якийсь рабський менталітет.
показати весь коментар
21.09.2023 18:18 Відповісти
1. нападе срашка на поляків чи не нападе - то все фантазії. припущення. і щоб ці припущення не стали реальністю, то поляки зараз готуються і відновлюють свої збройні сили. хотіла би срашка напасти, то напала би вже давно на Латвію, Естонію і Литву... проте чогось сциканули напасти, бо це є країни НАТО і полізли в Україну, думаючи, що за 3 дні все зроблять. і так як наша влада готувалась до війни після 19-го року, то каци думали так небезпідставно;

2. електоральні задачі - то теж не залізний аргумент, оскільки інші країни теж ввели заборону на імпорт зерна з України. якби це була лише одна Польща, то можна було би кивати на електоральні задачі;

3. транзит зерна мав бути транзитом. а що з цього вийшло? польські зернові бариги вступили в змову з нашими зерновими баригами і українське зерно почало паралельно з транзитом заповнювати також ще й ринок Польщі, ламаючи там ціни місцевим фермерам. якщо відкрили нам кордон для транзиту, то займайтесь виключно транзитом. на місці поляків точно так само вела би себе і інша країна, яка теж вирощує зерно, коли через її територію відбувався би такий "транзит" українського зерна. Недарма ж румуни, словаки, болгари, щоб запобігти такій ситуації з українським зерном, яка виникла у Польщі, теж ввели заброну на ввезення зерна з України до моменту врегулювання на урядовому рівні транзитних питань;

4. шо значить замінили свій радянський мотлох за рахунок штатів? це тупо так думати. вони не замінили за рахунок штатів, а в них контракти на закупівлю сотень хімарсів із штатів. поляки подарували Україні 400 танків, а замість цих танків купують у Кореї нові танки і нові корейські хімарси. на яких умовах поляки отримають абрамси, то я точно не знаю - безплатно від США чи платитимуть їм. но за хімарси, за апачі, за F-35 платитимуть американцям точно.
а якби не передали Україні 400 танків і кілька десятків літаків, то чим би тоді воювали ЗСУ зараз? асфальтом? тому я чітко заявляю, що поляки нам зараз потрібні більше, ніж ми їм. і не потрібно тут гнути пальці. а та риторика про непостачання нам зброї, про зміну ставлення до біженців, то вона ж не просто так з'явилась... це вже реакція на те як наші "дипломати" почали гнути пальці замість того, щоб нормально врегулювати питання транзиту зерна до польських портів. викликати на килим послів, подавати в суди - це дичина. і недолуга робота наших "дипломатів" і чиновників (які можливо отримували свою касу від такого "транзиту").
показати весь коментар
21.09.2023 19:18 Відповісти
Ну тоді беріть за ручку і лижіть полякам сраку.
показати весь коментар
21.09.2023 19:24 Відповісти
не треба нікому нічого лизати. потрібно мати гідність. а наші показують зараз не гідність, а просто гнуть пальці. Вже Зеля гнув пальці на саміті у Вільнюсі. підрихтували, то попустився трохи. так само і тут...
показати весь коментар
21.09.2023 19:34 Відповісти
"ето другоє". Хоча і схоже. Зєля вийожувався в Вільнюсі - його поставили на місце. Зараз вийожувалися поляки. І їх теж поставили на місце. Хоча покищо не остаточно. Не Зєля звичайно. Але думаю їм ЄС і США вставили пістона.
показати весь коментар
21.09.2023 19:48 Відповісти
І на додаток. З якого біса всі вдруг вирішили, що продавати зерно в Польші - то якийсь злочин? Якшо хтось намахлював з накладними - то це проблема податкової, нехай знайдуть і прищучать. Тим більше це все знаходиться миттєво.
А продавати зерно і інші товари Україна має повне право. Чи ви більше переживаєте за польськіх фермерів ніж за власних?
показати весь коментар
21.09.2023 18:23 Відповісти
я більше переживаю за нормальні дружні відносини із європейськими сусідами. це зараз головне. і нам, не будучи ще в Євросоюзі, диктувати свої умови торгівлі нашим зерном у Польщі та в інших країнах ЄС - то є дуже невдячна справа. і так, продавати має право. продавати, а не демпінгувати. це ж не базар. а міжнародна торгівля, де діють певні правила. до того ж полякам наше зерно не потрібне. у них свого вдосталь. вони самі ще продають надлишок свого зерна на експорт. наше зерно продавати потрібно тим, хто його потребує - це в основному Азія та Африка. тому ще раз підкреслюю, подавати на поляків в суд - це була невиправна тупість і дурість.
показати весь коментар
21.09.2023 19:31 Відповісти
Правильно. Давайте дружити. А українські фермери нехай повиздихають.
показати весь коментар
21.09.2023 19:46 Відповісти
в Україні немає фермерів. Є зернові олігархи і трейдери. і всі дрібні фермери ходять під тими олігархами. до того ж, наші фермери не повиздихали до того як поляки відкрили нам свій кордон для транзиту зерна. чому українське зерно таке дешеве у порівнянні з польським? та тому що заробітна плата наших селян в рази менша від заробітної плати селян у Польщі. може ще бути і за рахунок врожайності, коли врожайність зернових на наших землях більша, ніж врожайність зернових у Польщі. точно не знаю, потрібно вникати. а от щодо заробітної платні селянам - то це є факт.
показати весь коментар
21.09.2023 20:03 Відповісти
Знайомий особисто з декікома дрібними фермерами. І таких - навалом. Але ж ви - експерт. Хєр шо вам доведеш.
показати весь коментар
21.09.2023 23:14 Відповісти
та ніякий я не експерт. я лише за те, щоб такі питання вирішувати без судів і без срачів.
показати весь коментар
21.09.2023 23:24 Відповісти
Я не думаю, шо в цій ситуації це було можливо. В тому то й проблема. Суди і срачі почалися не одразу. З поляками були перемовини, на яких боло досягнуто домовленості. Всі були задоволені. А потім поляки просто сказали - ні, все шо домовлялися - в сраку, ми не будемо виконувати домовленості. От шо робить в такій ситуації?
показати весь коментар
21.09.2023 23:57 Відповісти
домовлятися далі. поки не домовляться. без судів, без викликів послів і без тих срачів на цілий світ.. та ще й ***** вчора на майданичку ООН про таке заявляти, прямо натякаючи на Польщу. їбанутись нах... це публічне приниження на весь світ Польщі. такі речі не варто обговорювати на публіці. та ще й на Генасамблеї ООН. така риторика - це або свідома робота на кацапів або просто по тупості таке було сказано. не знаю що гірше.
показати весь коментар
22.09.2023 01:48 Відповісти
Тю, а чо з рашкою тоді не домовилися? Вони на нас танками, а ми "домовлятися далі. поки не домовляться. без судів, без викликів послів і без тих срачів на цілий світ".
показати весь коментар
22.09.2023 10:56 Відповісти
тому що рашка - ворог. а Польща - друг і союзник.
показати весь коментар
22.09.2023 16:29 Відповісти
до 2014 рашка теж була друг і союзник. а ви взяли і розісралися! Чого не домовлялися?
показати весь коментар
22.09.2023 16:31 Відповісти
ти мариш, якщо стверджуєш подібне. не була рашка для України ніколи союзником, тим більше другом.
показати весь коментар
22.09.2023 16:39 Відповісти
Польща, щиро дякуємо!
показати весь коментар
21.09.2023 15:56 Відповісти
Нехай ****** моравецький піде нафік
показати весь коментар
21.09.2023 15:57 Відповісти
під ручку із Шмиркалем
показати весь коментар
21.09.2023 16:06 Відповісти
Не пройшло і 3 хвилин як боти уже налетіли срати про зебіла
показати весь коментар
21.09.2023 15:57 Відповісти
Ого! А як кукарікали! "Всьо! Розриваємо контракти!" Походу киздов отримали не тільки від ЄС, але і від США...
показати весь коментар
21.09.2023 15:58 Відповісти
Це робиться для рейтингу перед виборами чи з благих намірів!???
показати весь коментар
21.09.2023 16:00 Відповісти
Все робиться для ретінгу Зелі !
показати весь коментар
21.09.2023 16:05 Відповісти
Моравецкий, а чо с лицом?
показати весь коментар
21.09.2023 16:02 Відповісти
І хто тут підарас?
Може Качька вето наложить? У штани Бубочці...
показати весь коментар
21.09.2023 16:07 Відповісти
А скіки тут Качкиних глистів прописалося...
показати весь коментар
21.09.2023 16:09 Відповісти
А ти чий глист? моравецького! Того довпойопа, якому Бандера на голову насрав?!
показати весь коментар
21.09.2023 17:45 Відповісти
Як задовбав цей хабадський кагал.
показати весь коментар
21.09.2023 16:09 Відповісти
це не партнери європейського штилю!
це - дрібні хуцпаті міняли !
показати весь коментар
21.09.2023 16:13 Відповісти
Реакція на слова Моравецького так, що він тепер як угорь у корзині з Крабами)
показати весь коментар
21.09.2023 16:14 Відповісти
в Польщі права рука не знає, що робить ліва, доки США і Бросель не нагадають
показати весь коментар
21.09.2023 16:18 Відповісти
‎‎21.‎09.‎2023

Радник президента США Салліван зустрівся з президентами України Зеленським, президентом Польщі Дудою і президентом Литви Науседою для обговорення питання траспортування українського зерна і подолання розбіжностей по цьому та іншим питання.
показати весь коментар
21.09.2023 16:49 Відповісти
Я кажу те саме тільки іншими словами, але дебілоїди і чути того не бажають. І саме сумне, що в хорі довбойобів, готових сраку партійцям ПіС цілувати, головні партії ведуть порошенківці.
показати весь коментар
21.09.2023 17:38 Відповісти
Тільки "краби" постачаються в Україну за рахунок українських платників податків, а не безкоштовно. Українські фермери є значними платниками податків в Україні. Тому мені похєр куди українські фермери і їхні посередники збувають продукцію.
показати весь коментар
21.09.2023 17:43 Відповісти
польша Украіні задарма нічого не дала,так що хай бадзегі заткнуть хлебальніки і йдуть за крейсером мацква.
показати весь коментар
21.09.2023 18:14 Відповісти