4317 відвідувачів онлайн
20 342 119

ЗСУ деокупують Бахмут та ще два ключові міста, - Зеленський

зеленський

Сили оборони готуються визволити захоплений росіянами Бахмут на Донеччині й ще два міста.

Про це в інтерв'ю CNN заявив Президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми деокупуємо Бахмут. Я думаю, що ми деокупуємо ще два міста", - зазначив Зеленський.

Проте він відмовився назвати ці міста. 

"Я не скажу, які саме міста, вибачте. І тому у нас є план. Дуже, дуже комплексний план", - додав Зеленський.

Топ коментарі
+44
Ти краще зразу скажи скільки ти людей покладеш за руїни
показати весь коментар
22.09.2023 09:19
+39
Виявляється, насправді, Бубочка у Америку їздив за новою партією КОКСУ.
показати весь коментар
22.09.2023 09:18
+34
Як увійшло у роль, сученя...
показати весь коментар
22.09.2023 09:23
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
*********** вже чекае медалька в сраiлi за знищення гоiв....
показати весь коментар
22.09.2023 12:26 Відповісти
Показуха, нах те розваліни. Краще б бердянськ деокупував, який ти проїпав своїми шашликами.
показати весь коментар
22.09.2023 13:08 Відповісти
Південь зелені злили 100% , і головний сбушник сидить в Сербіі , але намагаються всю відповідальність за здачу Півдня перекласти на генерала Залужного , бо рейтинг його вищий ніж у Зеленського !! Це стане катастрофою для краіни , якщо так станеться !! 😡
показати весь коментар
22.09.2023 14:50 Відповісти
Что надо сделать чтобы выиграть войну https://www.youtube.com/watch?v=6coC9BT-VEY&ab_channel=%D0%A1%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82
показати весь коментар
22.09.2023 14:41 Відповісти
"ЗСУ деокупують Бахмут та ще два ключові міста" - Зеленський Росія спалила під Бахмутом, ( намагаючись його захопити ) десятки тисяч в\с за стратегічно нікчемне місто. Тепер Зеленський хоче цю дурню повторити.😠 О , зухен вей 😕
показати весь коментар
22.09.2023 14:45 Відповісти
Мы паедем на Бахмут Патаму шта там Махмуд
показати весь коментар
22.09.2023 15:26 Відповісти
Воно нещодавно казало - я, знаю де саме буде наступать ЗСУ, але я вам не скажу. Оце, ***** шо таке? Напевно кокс та омана.
показати весь коментар
22.09.2023 15:28 Відповісти
ну якщо не можеш сказати,про міста, то якого хе-а говорити.
показати весь коментар
22.09.2023 17:02 Відповісти
А чому не всю Україну?
показати весь коментар
22.09.2023 17:31 Відповісти
Не бажав би вірити в те, що Він ціною багатьох невиправданих назараз, як на мене, жертв українських воїнів хоче заочно довести путіну свою особисту військову перевагу над ним особисто, типу насміятися ("ти за N- місяців, а я за N-n !"). Це був би ФІНІШ моралі, як на мене.
показати весь коментар
22.09.2023 18:06 Відповісти
В решті решт ВСУ все деокупує що через цю зелену ********* шоблу було здано кацапам.
показати весь коментар
22.09.2023 18:17 Відповісти
1) Бахмут; 2) Севастополь; 3) Калінінград; 4) Тирасполь; 5) Сухумі; 6) Цхінвалі; 7) Кунашир; 8) Ітуруп...
показати весь коментар
22.09.2023 18:53 Відповісти
Наполеон ЗЕЛЕНИЙ...
показати весь коментар
22.09.2023 18:57 Відповісти
Я думаю ще Київ, від себе і єрмака!
показати весь коментар
22.09.2023 19:22 Відповісти
Навіщо таке взагалі казати? Хоче бути як *****? Закидати м'ясом, якщо щось піде не так аби лише винонати популістичний меседж? У нього вже є Сирській, якого зелені піарят де тільки можна і фільми знімають. Він особливо людей не рахує, недосконалість планування і підготовки, закривається героічним стояком, наказами не межі неможливого і великими втратами з нашої сторони. Це вже тренд, зелени постійно всяку російську хернью тягнуть в Україну, то ліплять з Зелі - Батька Лукашенко, то впарять нам якісь марафони і цензуру на всі медія, які їх бодай трохи критикують, а про економічний блок вже не кажу, там досі гнида ФСБ-на Гетманцев.
показати весь коментар
22.09.2023 21:28 Відповісти
А чого йому це не казати,він же очолить атакуючих Бахмут.Отож і каже.
показати весь коментар
22.09.2023 22:47 Відповісти
Чому увесь час показують Сирського?
показати весь коментар
22.09.2023 22:53 Відповісти
Сторінка 2 з 2