Вірменія закликає відправити до Нагірного Карабаху миротворців ООН

Про це під час позачергового засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Нагірному Карабаху заявив міністр закордонних справ Арарат Мірзоян, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на вірменське видання News.am.
"Створити можливість, щоб в Нагірному Карабаху були миротворчі сили під мандатом ООН для підтримки безпеки та миру в Нагірному Карабаху", - закликав він.
Також Мірзоян закликає розгорнути в Нагірному Карабаху міжвідомчу місію ООН з метою моніторингу та оцінки ситуації з правами людини та гуманітарної ситуації.
Крім того, міністр вважає за необхідне засудити відновлення бойових дій, вимагати повного виконання зобов'язань з огляду на норми міжнародного права. А також забезпечити повернення переміщених осіб до своїх домівок у Карабаху та сусідніх районах під контролем відповідних агентств ООН, вимагати негайно відновити вільне пересування людей, товарів і транспортних засобів Лачинським коридором, а також забезпечити ефективний механізм діалогу між представниками невизнаного Нагірного Карабаху й офіційним Баку.
Глава МЗС також заявив, що потрібно вимагати, щоб азербайджанські військові та правоохоронні органи залишили населені пункти, щоб унеможливити провокації та напруженість до завершення переговорів.
Вєлічіє Урарту залишилося в минулому, помахайте йому долоньков!
Московія мутила, як завжди, своє болото без Арменії, аж ось почалося…