9496 відвідувачів онлайн
8 012 13

Рашисти вдарили "Оніксами" по Одещині, є руйнування в рекреаційній зоні, - ОК "Південь"

онікс

У ніч на 23 вересня ворог атакував Одеську область надзвуковими ракетами "Онікс". Внаслідок удару є руйнування в рекреаційній зоні.

Про це під час телемарафону повідомила ачальниця пресцентру сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Вона зазначила, що росіяни знову використали ракети, які запустили з берегового комплексу "Бастіон" з окупованого Криму.

"Дві ракети влучили в рекреаційну зону Одещини, але це відкрита територія. Критичних руйнувань і травмованих немає", - зазначила Гуменюк.

Топ коментарі
+7
уймись кацапчіку!!! і по бастіонах прилетить, і твоіх Хенералов тоже не забудем!!!
показати весь коментар
23.09.2023 10:29 Відповісти
+3
Вот по бастиону этому надо бить. А мы почему-то по зданию влупили, как будто от нескольких дохлых адмиралов что-то может кардинально измениться.
показати весь коментар
23.09.2023 09:06 Відповісти
+3
"Іксперд", то вдар по цьому бастіону, хто ж тобі заважає ? Ти б для початку прочитав ттх цього бастіону. Що він є самоходним. Про його час розгортання та згортання. Ти думаєш-він стоїть собі у одній точці пуску серед поля та чекає, коли наші його вирахують та його координати у шторм шедоу закладуть ?
показати весь коментар
23.09.2023 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ех, прибрати б ще ці бастіони якось... Ніби писали, що один грохнули, але підтвердження не було...
показати весь коментар
23.09.2023 07:20 Відповісти
Вот по бастиону этому надо бить. А мы почему-то по зданию влупили, как будто от нескольких дохлых адмиралов что-то может кардинально измениться.
показати весь коментар
23.09.2023 09:06 Відповісти
уймись кацапчіку!!! і по бастіонах прилетить, і твоіх Хенералов тоже не забудем!!!
показати весь коментар
23.09.2023 10:29 Відповісти
Откуда такие дурни как ты берутся? Из каких жоп лезете?
показати весь коментар
23.09.2023 11:45 Відповісти
добре відомо звідки такі як ти беруться! з вонючих ьолот на мокші !!!
показати весь коментар
23.09.2023 12:20 Відповісти
Тупень такой тупень.
показати весь коментар
23.09.2023 13:46 Відповісти
"Іксперд", то вдар по цьому бастіону, хто ж тобі заважає ? Ти б для початку прочитав ттх цього бастіону. Що він є самоходним. Про його час розгортання та згортання. Ти думаєш-він стоїть собі у одній точці пуску серед поля та чекає, коли наші його вирахують та його координати у шторм шедоу закладуть ?
показати весь коментар
23.09.2023 12:10 Відповісти
А с-400 не самохідний?
показати весь коментар
23.09.2023 12:44 Відповісти
Ты дебил? А гребаный триумф, которых уже несколько на крыму выпилили, не самоходные, дурень? Ты лучше жуй, за умного сойдешь.
показати весь коментар
23.09.2023 13:44 Відповісти
Це ти у дзеркало подивился та дебіла побачив ? Тріумф-це ппо, комплекс, майже стаціонарна для кацапів річ. А бастіон-це пускова с протикорабельною ракетою. Приїхала, розвернулась, ракету запустила, звернулась та поїхала собі. Жуй собі і надалі.
показати весь коментар
23.09.2023 23:02 Відповісти
точно!
ми забули спитати в кремлебота 35 35, який зареєструвався тут тільки місяць назад, по кому і по чому бити....

видно ДУЖЕ КРУТО прилетіло по мосКАЛьському штабу у ватостополі, якщо кремлеботи під кожною новиною тут сруть, що Україна якось неправильно воює, коли б'є по головних штабах! ХАХАХАХАХААХ!!!
показати весь коментар
23.09.2023 13:44 Відповісти
Еще один дебил. Хорошо, что вы себя сразу обозначаете.
показати весь коментар
23.09.2023 13:45 Відповісти
Вранці 23 вересня в окупованому Севастополі пролунав сильний вибух. У небо здійнявся стовп диму. Жителі міста пишуть, що у них від "бавовни" затремтіли вікна. Очевидці бачили ракету, яка пролетіла на висоті 30 метрів. Лунала сирена повітряної тривоги.
Приліт ракети був у районі Інкермана. Там знаходиться нафтобаза Чорноморського флоту росії.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Кримський вітер".

показати весь коментар
23.09.2023 11:30 Відповісти