11618 відвідувачів онлайн
7 127 18

ООН розпочала розслідування проти російських держпропагандистів за звинуваченнями у підбурюванні до геноциду

пропагандисти

Глава Комісії ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні Ерік Мозе заявив, що риторика російських державних ЗМІ щодо того, що відбувається на війні в Україні, може бути прирівняна до підбурювання до геноциду.

Про це пише Telegram-канал ZN.UA, інформує Цензор.НЕТ.

"Наша команда розслідує заяви деяких російських державних ЗМІ, рупорів російської пропаганди, які можуть бути прирівняні до підбурювання геноциду.

Також і влада Росії відповідальна за широкий спектр воєнних злочинів, скоєних в Україні під час вторгнення. Комісія розглядає кожен злочин окремо і, наприклад, збирає докази примусового вивезення українських дітей", - зазначив Мозе.

Топ коментарі
+15
І шо? та небендзя одним порухом пальця накладе вето на всі ці "резолюції" і до лампочки весь"плідий результат розлідування". Саме оон потрібно реформувати.
показати весь коментар
27.09.2023 06:57 Відповісти
+14
на усіх їх (соловйова, кісільова, сімонян, ********** і тд.тп.) чекає доля доктора гебельса !!!
показати весь коментар
27.09.2023 06:40 Відповісти
+9
після перемоги, прпоную всх повісити на останкинській вежі
показати весь коментар
27.09.2023 06:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
салавей салавей пташечка!
показати весь коментар
27.09.2023 06:40 Відповісти
на усіх їх (соловйова, кісільова, сімонян, ********** і тд.тп.) чекає доля доктора гебельса !!!
показати весь коментар
27.09.2023 06:40 Відповісти
Бідні ці співробітники ООН - їм дотепер швидкісний тирнет ше не провели ( а на швидкості 14400 біт в секунду качати відео в нормальній якості ой як довго прийдеться - ти диви може через століття друге скачають необхідний матеріал для досліджень).
показати весь коментар
27.09.2023 06:46 Відповісти
алтай теж ***** глибока - салавей на конику давай, ціцькі вивали...
сімонянова зі ********** - ці дві ***** ротом не цікавлять...
показати весь коментар
27.09.2023 06:47 Відповісти
Давно пора было. Но зная оперативность ООН , это дело может на десятилетия затянутся.
показати весь коментар
27.09.2023 06:53 Відповісти
після перемоги, прпоную всх повісити на останкинській вежі
показати весь коментар
27.09.2023 06:54 Відповісти
І шо? та небендзя одним порухом пальця накладе вето на всі ці "резолюції" і до лампочки весь"плідий результат розлідування". Саме оон потрібно реформувати.
показати весь коментар
27.09.2023 06:57 Відповісти
допіздєлісь
показати весь коментар
27.09.2023 07:06 Відповісти
все що робить оон, навіть обговорювати нема сенсу.
пусте нікчемне, нічого не виріщуюче збіговисько високо оплачених балаболів.
достатньо одного єдиного "вето".
показати весь коментар
27.09.2023 07:34 Відповісти
В 3128 году вынесут вердикт - нет состава преступления
показати весь коментар
27.09.2023 07:35 Відповісти
Тут не ООН , а мережа снайперів має працювати, щоб очистити землю від цього лайна🤮🤮
показати весь коментар
27.09.2023 07:45 Відповісти
снайпер, це швидко, та безболісно.
а треба довго і максимум страждань.
показати весь коментар
27.09.2023 07:55 Відповісти
згоден..., довго мучити, але в кінці, все ж таки снайпер..
показати весь коментар
27.09.2023 08:08 Відповісти
YES YES YES!!!
показати весь коментар
27.09.2023 08:31 Відповісти
дуже "оперативно" проснувся цей НІКЧЕМНИЙ клуб по-інтересах (по відмиванню грошей) під назвою ООН....

навіть швидше за Верховну Раду, яка "прикривала і прикриває" різних шуфричів, бужанскіх, дубінських, мазурашів, безуглих....та інших адептів руZZкого міра....
показати весь коментар
27.09.2023 08:53 Відповісти
Дети мои!
Настоящая демократия - это процедура. Обвинение основывается на ДОКАЗАТЕЛЬСТВАХ, а не "да все знают" или "журналист написал, что..."
показати весь коментар
27.09.2023 09:27 Відповісти
Юліус Штрайхер зачекався на своїх послідовників.
показати весь коментар
27.09.2023 09:40 Відповісти
Буданов где наш массад?
показати весь коментар
27.09.2023 09:55 Відповісти