12857 відвідувачів онлайн
19 095 29

Азербайджан за добу війни в Карабаху втратив понад 700 військових вбитими та пораненими, - Баку

карабах,нагірний

Під час бойових дій в Нагірному Карабаху 19-20 вересня Азербайджан втратив пораненими та вбитими 705 осіб.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я Азербайджану, передає Цензор.НЕТ.

Там уточнили, що за добу в Нагірному Карабаху загинули 192 військовослужбовці збройних сил Азербайджану: 180 військовослужбовців міноборони та 12 МВС, а також один цивільний.

Особи ще 11 загиблих має встановити експертиза.

Поранення внаслідок військових дій отримали 511 військовослужбовців та 1 цивільний.

Усім постраждалим надають необхідну допомогу, йдеться у заяві.

Нагадаємо, Міністерство оборони Азербайджану 19 вересня оголосило про проведення в Карабаху "антитерористичних заходів локального характеру з метою відновлення конституційного ладу Азербайджану і припинення провокацій вірменських військових".

20 вересня Азербайджан заявив про завершення своєї операції в Нагірному Карабаху.

Топ коментарі
+14
Так Азербайджан закінчив операцію.Те що намітили вони зробили.І по закінченню повідомили про втрати.
показати весь коментар
27.09.2023 11:31 Відповісти
+8
Имея полное превосходство над противником, потерять убитыми и раненными почти 1% армии за сутки... Довольно большие потери. И это ведь не было штурмов укрепрайонов каких ни будь.
показати весь коментар
27.09.2023 11:55 Відповісти
+7
Слава Азербайджану!
Героям Слава!

Із Перемогою вас, брати!
показати весь коментар
27.09.2023 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво - скільки насправді втратили рашисти у Нагорному Карабаху - о/с, бк, військова техніка?
показати весь коментар
27.09.2023 11:25 Відповісти
Схоже, там таки заворуха була...
показати весь коментар
27.09.2023 11:42 Відповісти
рашисти відгрібли люлей там знатно, тому і мовчать як із командувачем чефе, роблять вигляд, що усе ок Не оголошувати ж війну партнерам по одєкабе
показати весь коментар
27.09.2023 11:48 Відповісти
Слава Азербайджану!
Героям Слава!

Із Перемогою вас, брати!
показати весь коментар
27.09.2023 12:07 Відповісти
А хіба такі дані не є таємницею? Дивно
показати весь коментар
27.09.2023 11:26 Відповісти
Так Азербайджан закінчив операцію.Те що намітили вони зробили.І по закінченню повідомили про втрати.
показати весь коментар
27.09.2023 11:31 Відповісти
Натякаєте на те, що в інших місцях це таємничать?

А головую думати, замість дупи, не пробували? В них конфлікт закінчився перемогою. Вони відновили територіальну цілісність. Виграли війну. От і публікують, що хочуть.

А в "інших місцях" війна триває. І дані про втрати - дають супротивнику багато інформації для прийняття більш правильних і ефективних рішень.

Тож почекайте перемоги України. Після перемоги і відновлення територіальної цілісності - отримаєте всю бажану статистику. І дізнаєтесь ціну української свободи.
показати весь коментар
27.09.2023 11:52 Відповісти
Я сьогодні навчилася одному. Більше образ від української публіки тут на сайті,на усіх темах ,проти усіх країн ще потрібно пошукати. Вам би свої дупи та на фронт, а не на Цензор. Хоча з таким відношенням до усього, сидіть краще на дивані
показати весь коментар
27.09.2023 12:02 Відповісти
Я вам раджу не спілкуватися на цьому ресурсі.Тут засилля хамла,ботви і відвертих ідіотів.Це я вам як "довгожитель" стверджую.Спробуйте лише спостерігати за загальним рівнем " спілкування" і ваші нерви будуть у відносному спокої.
показати весь коментар
27.09.2023 12:17 Відповісти
Тут багато школоти, якім хочеться випендритись кацапськими матюками, бо у реалі їх чмирять.
показати весь коментар
27.09.2023 12:56 Відповісти
для того щоб це писати, треба самой в окопі буть
показати весь коментар
27.09.2023 13:04 Відповісти
1. Те, що в нас - називається ПТСР. Тобто психологічний розлад/травма на основі переживання певних травматичних емоцій. І ми продовжуємо ці емоції кожен день переживати.
2. А те, що пишете ви - це, з нашої точки зору, якийсь дитячий наївний ідіотизм. Тож притримайте свого язика щодо претензій і взагалі не лізьте до психологічно травмованих людей з своїм дитячим ідіотизмом.
показати весь коментар
27.09.2023 13:20 Відповісти
При таких втратах у айзерів, дивно, що армени здались.
показати весь коментар
27.09.2023 11:37 Відповісти
Здались, бо зрозуміли, що Азербайджан налаштований рішуче і втрати його підрозділи не зупиняють. До того ж коли супротивник має тотальне панування в повітрі і за перші 12 годин знищив та захопив більшість позицій і техніки, твій основний союзник самоусунувся від допомоги, а ти знаєш, що ти загарбник - мотивації "стояти до останнього" якось не більшає.
показати весь коментар
27.09.2023 13:12 Відповісти
"союзник", виявився ніяким не союзником - звичайний розпалювач конфлікту - гірше зрадника... про "знання" що ти загарбник, це звичайний треш, армени, всі поголовно, вірять, що Арцах, то їх свята земля, що, в принципі, є правдою, але волею совкових комуняк включений не в Арменію, а в Азербайджан... про тотальну перевагу айзерів, я згоден.
показати весь коментар
27.09.2023 13:27 Відповісти
Ну, якщо розглядати вірмен як тупих тубільців, які останні 400 років були ізольовані від всього взагалі - то може і можна припустити, що вони там всі поголів "вірять в святість Арцах". Але правда в тому, що після 70 років в совку ніяких особливих "вір" ні в кого насправді не залишилось. Все вигадане та спеціально вкладене в голови ідіотам. Хасіди, он, спокійно катаються щороку в Умань, на святу землю, і чогось не організовують сепаратистьські рухи уманьщини щодо приєднання до Ізраілю... Останній "державний вірменський" атрибут в Арцаху був десь 400-500 років тому. З тих пір ВСЕ змінилося. І тих, хто виправдовує розв'язання війни якоюсь "вірою в святість Арцаха" 400-річної давнини - треба просто лікувати від шизофренії, примусово.
показати весь коментар
27.09.2023 14:47 Відповісти
А ви знаєте, які втрати у арменів?
показати весь коментар
27.09.2023 13:17 Відповісти
не знаю... знаю, про втрати там кацапів, за яких перепрошував сам Алієв.
показати весь коментар
27.09.2023 13:18 Відповісти
Встрати кацапів там - кілька людей. А вірменів, судячи по кількості нанесених Азербайджаном ударів, там полегло багато. Хоча з азербайджанської сторони багато на мінах підірвалося людей.
показати весь коментар
27.09.2023 13:22 Відповісти
на одній заправці більше сотні арменів згоріло... кацапів утилізовано п,ятеро, з цілим "полковником".
показати весь коментар
27.09.2023 13:30 Відповісти
Так вроде бы никаких наземных операций не было, только удары по разным объектам... Или это армяне отвечали так точно?
показати весь коментар
27.09.2023 11:41 Відповісти
Читайте уважніше (не в цій новині) - Азербайджан одночасно з повітряними ударами розпочав і наземну операцію. І в перші ж 12 годин знищів/захопив "біля 90" позицій. До того ж вірмені, як і їхні союзники - кацапи - мінували все, що мінувалося... Тож втрати в Азербайджану в сотні людей за 1 день операції - ще не великі.
показати весь коментар
27.09.2023 13:15 Відповісти
Имея полное превосходство над противником, потерять убитыми и раненными почти 1% армии за сутки... Довольно большие потери. И это ведь не было штурмов укрепрайонов каких ни будь.
показати весь коментар
27.09.2023 11:55 Відповісти
Якби це була операція "ну дава, постріляємо" - так, це були б "досить великі втрати за 1 добу".
Але операція виявилась максимально успішною - досягнуті максимальні цілі. Відновлена територіальна цілісність і формально, і фізично - повна капітуляція окупантів із здачею зброї. Скільки завгодно можна казати "пощастило". А через рік всі будуть казати "правильне планування та постановка правильних цілей з адекватною оцінкою рівня втрат".

Якби в ГШ України на столі лежав план, який передбачав втрати в 1% армії пораненими та вбитими з гарантованим досягненням максимальних цілей (відновлення контролю над 100% території) в терміни доба-тиждень-місяць, я думаю, Залужний не вагався б ні хвилини. Це сумна "математика війни" - керівництво кожен день приймає подібні (і зазвичай ЗНАЧНО гірші) рішення.
показати весь коментар
27.09.2023 14:29 Відповісти
Якісь шалені втрати за один день.
показати весь коментар
27.09.2023 12:11 Відповісти
В попередній війні 2020 року втрати з боку Азербайджану були ~3000 осіб загиблими. Результат війни - переговорний процес з ігноруванням Арменією всіх домовленостей, якій їй були "незручні", окрім тих речей, які були підкріплені фізичною присутністю і контролем армії Азербайджану.

В першій карабахській війни втрати Азербайджану були ~11`500 осіб загиблими і ~30`000 пораненими.

Тож втрати Азербайджану 20-23 вересня 2023 року в 192 особи вбитими, на фоні досягнення мети 30-річного конфлікту - відновлення територіальної цілісності і суверенітету - можна вважати невеликими. Що, звісно, ніяк особливо не радує родичів загиблих.
показати весь коментар
27.09.2023 14:37 Відповісти
Азербайджан, за один день вирішив 30-річну проблему, знищив армію арцаха А щодо втрат, то армян загинуло або втікло на порядки більше, судячи з свіжих могил на кладовищах і захопленої техніки і зброї.
показати весь коментар
27.09.2023 13:21 Відповісти
Тобто ?? А попередньої війни не було ??
показати весь коментар
27.09.2023 13:39 Відповісти
Попередня не завершилась повним звільненням терріторії і тут мова іде виключно за одноденну, а не 44-денну війну.
показати весь коментар
27.09.2023 14:41 Відповісти