9071 відвідувач онлайн
10 111 62

До 3 років тюрми за ухилення від мобілізації засудили жителя Львівщини

військкомат

На Львівщині до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури області.

"У жовтні минулого року оглядом військово-лікарської комісії засудженого визнано придатним за станом здоров’я для проходження військової служби. Відповідно, тоді ж йому було вручено бойову повістку, згідно якої той мав з’явитися на загальну мобілізацію.

Однак чоловік без поважної причини не з’явився до територіальному центру комплектування та соціальної підтримки для проходження служби у лавах Збройних сил України. Відтак, військовозобов’язаний порушив вимоги чинного законодавства та ухилився від військового призову", - йдеться в повідомленні.

Йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Топ коментарі
+29
А за чотири ухиляння зроблять президентом. Прибирає ЗЄля конкурентів
показати весь коментар
27.09.2023 12:18 Відповісти
+23
А чому не судять чотирикратного ухилянта?
показати весь коментар
27.09.2023 12:20 Відповісти
+19
коррупционеры и взяточники тоже должны сидеть в тюрьме,но сидят в дорогих и удобных креслах
показати весь коментар
27.09.2023 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нестиковочка й недоработка... ухилянту місце не в тюрмі - в дисбаті.
показати весь коментар
27.09.2023 12:16 Відповісти
коррупционеры и взяточники тоже должны сидеть в тюрьме,но сидят в дорогих и удобных креслах
показати весь коментар
27.09.2023 12:18 Відповісти
Щоб попасти в дисбат, треба стати військовим і прийняти присягу.
показати весь коментар
27.09.2023 12:37 Відповісти
в такому разі потрібно прийняти удосконалений закон... й в дисбаті готувати ухилянтів до присяги.
показати весь коментар
27.09.2023 12:54 Відповісти
А Боневтик Бонапарт Первый от 4 повесток почему не сидит.Жизнь не справедлива
показати весь коментар
27.09.2023 12:46 Відповісти
Це від недосконалості законів... комусь приносили повістки, хтось, їх чекаючи, драпанув - це все мерзота з одного болота...
показати весь коментар
27.09.2023 12:58 Відповісти
глупо конечно,хотя статья и не из тяжелых,выйдет по удо
показати весь коментар
27.09.2023 12:16 Відповісти
Якщо вийде по УДО, знову потрібно ухилятися? Чи за одним і тим самим судити не можуть ?
показати весь коментар
27.09.2023 13:54 Відповісти
Відсидка нажаль не дає бронь від мобілізації.
показати весь коментар
27.09.2023 14:51 Відповісти
А за чотири ухиляння зроблять президентом. Прибирає ЗЄля конкурентів
показати весь коментар
27.09.2023 12:18 Відповісти
💥👍
показати весь коментар
27.09.2023 12:37 Відповісти
Він і "азовцям" у травні минулого року обіцяв, що максимум через 6 місяців вони будуть вдома.
Хлопці в полоні третій термін по 6 місяців силять, щоб преZEдент біля корита втримався.
показати весь коментар
27.09.2023 12:53 Відповісти
зроблять преЗЕдентом.... але у ігарь валєрічя...вже є свій преЗЕдент....
показати весь коментар
27.09.2023 14:16 Відповісти
Тобто, "койкого" слід на 12 років посадити?
показати весь коментар
27.09.2023 12:19 Відповісти
А чому не судять чотирикратного ухилянта?
показати весь коментар
27.09.2023 12:20 Відповісти
бо він хитрий і повісток не підписував - а цей лоханувся
показати весь коментар
27.09.2023 12:26 Відповісти
зе - хитрий, 73 - тупі, а гинуть Люди!
показати весь коментар
27.09.2023 13:18 Відповісти
Так он же главнокомандующий, в милитари везде ходит, даже трусы в камуфляж, за что его судить?
показати весь коментар
27.09.2023 13:48 Відповісти
Кошевого или Цикало?
показати весь коментар
27.09.2023 12:22 Відповісти
А как это осудили до 3 лет?) Вроде как до сих пор наказание назначалось в точных сроках.
показати весь коментар
27.09.2023 12:25 Відповісти
вчи українську, не буде дурних питань
показати весь коментар
27.09.2023 12:27 Відповісти
Это название статьи русскоязычной версии. Там написано "до".
показати весь коментар
27.09.2023 12:48 Відповісти
ти тупе? українською написано
показати весь коментар
27.09.2023 12:59 Відповісти
До 3 лет тюрьмы за уклонение от мобилизации приговорили жителя Львовщины Источник:
Включи мозг, если есть.
показати весь коментар
27.09.2023 13:18 Відповісти
тупа тварина, тобі кажуть, що це граматично правильно написано українською.
про який мозок ти ниєш, тупеньке? в тебе він був колись?
показати весь коментар
27.09.2023 13:43 Відповісти
Кацап спалився. Ой, як невдобно вийшло!
показати весь коментар
27.09.2023 12:50 Відповісти
А, кажется понял. "До" в украинском в данном случае не означает предел, а отвечает на вопрос "к чему", так? К 3 годам. И знаете, если бы вы не поняли что то на румынском, я бы вам просто объяснил, но не сказал бы "învață boule română")
показати весь коментар
28.09.2023 16:06 Відповісти
1. я румунською зрозумію без сторонньої допомоги.
2. ви не просто питали, ви почали претензії висувати до написаного.
3. не збирався вас ображати
показати весь коментар
28.09.2023 16:09 Відповісти
Totuși corect am înțeles că "до" in ucraineasca înseamnă "к"? По типу "до хаты"
показати весь коментар
28.09.2023 16:12 Відповісти
И п.с. По сравнению с тем, как я пытался разобраться, почему в некоторых случаях пишут Харькiв, а в некоторых Харков, эта ошибка вообще мелочь)
показати весь коментар
28.09.2023 16:18 Відповісти
все ок, не переймайтесь та не ображайтесь.
я румунську ще кирилицею засвоював
показати весь коментар
28.09.2023 16:23 Відповісти
Мира украинцам и смерти их врагам. Не обижаюсь, честно. Даже спасибо, устранили мне пробел в знаниях)
показати весь коментар
28.09.2023 16:29 Відповісти
Ви праві.
показати весь коментар
27.09.2023 13:02 Відповісти
Это ошибка в новости на русскоязычной версии сайта. Но сейчас Вас все об@срут))
показати весь коментар
27.09.2023 13:21 Відповісти
знов за рибу гроші.
неписемна кацапська хйня щось пздить про українську мову.
це граматично правильний вираз українською
показати весь коментар
27.09.2023 13:46 Відповісти
Кажется я понял значение "до")
показати весь коментар
28.09.2023 16:07 Відповісти

показати весь коментар
27.09.2023 12:27 Відповісти
«Ми збудуємо країну інших можливостей.
Де всі рівні перед законом,
де є чесні та прозорі правила гри.
Одні для всіх
» (с)
показати весь коментар
27.09.2023 12:29 Відповісти
Він, так як і Вона....мали на увазі свої сім`ї та "бригади..." ... а 73% лохів тут НІдочго...
показати весь коментар
27.09.2023 14:19 Відповісти
Лисий нічим, а снайпер таки так
показати весь коментар
27.09.2023 12:40 Відповісти
у зе теж ніяких навичок президента нема, теж не допоміг нічим, тому 4 роки робить шкодить.
показати весь коментар
27.09.2023 13:21 Відповісти
Допомог хоча би тім, що перестав би із рота гівно метати
показати весь коментар
27.09.2023 13:29 Відповісти
Хлопак подумав:" хай краще троє судять, нііж четверо НЕСУТЬ!"
показати весь коментар
27.09.2023 12:30 Відповісти
так це ж зрада!! побільше пиши такого !! можна навіть без фактів і доказів!!

ти допоможеш країні цим
показати весь коментар
27.09.2023 12:57 Відповісти
какой хитрый, как раз война кончится и он выйдет. Еще и за счет государства отсидится в достаточно безопасном месте.
показати весь коментар
27.09.2023 12:39 Відповісти
Хм... Ну-ну, очень хороший прецедент. Человек не готов воевать (назовем его трусом, что нормально) и выбрал посидеть на шее у Украинцев. Спустя 1-2 года его отпустят по УДО. Вопрос: это приговор ему, или кому-то другому?)
показати весь коментар
27.09.2023 12:44 Відповісти
Отсидит себе спокойно пока другие гибнут.Выйдет после войны как раз и будет себе балдеть.
показати весь коментар
27.09.2023 13:07 Відповісти
"Укази Президента та низка законів, є авторськими творами, не мають конституційного підґрунтя, не являються законами по суті, не являються обов'язковими для виконання народом, є офертами від суб`єкта, що надає послуги з державного управління. Ці "нормативні акти" мають статус таких, що застосовуються, а не являються легальним діючим законодавством."...
показати весь коментар
27.09.2023 13:17 Відповісти
Лучше присесть на 3 года чем прилечь навсегда
показати весь коментар
27.09.2023 13:46 Відповісти
о, *********** ниють
показати весь коментар
27.09.2023 13:50 Відповісти
Тюрьма Кошевому і кварталу, ті, ні може я помиляюсь? Ні напевно помиляюсь.
показати весь коментар
27.09.2023 14:31 Відповісти
ЗЕЛЕНІ ДАУНИ!!!
Немає ніякого "територіального центру комплектування та соціальної підтримки".
А є "територіальний центр комплектування та СЛУЖБИ ПРИЗОВУ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТЦК і СП (служба призову)!!!!!!
Вони навіть не можуть прочитати, що у них на документах написано!!!!
Вони що - соціальну пітримку проводять???
Це що соц.забез?? Чи може пенсійний фонд??? Чи соціальна служба???

Капець!!!!!
...Так вони ще це "соціальної підтримки" і на будівлях понаписували!!!!!!!!!!!!

Зелені прийшли, щоб все розвалити!!!! Благо, що старе розвалюють. Але ж і нічого нового не створюють!!!
Після них потрібно буде все заново відбудовувати!!!!
показати весь коментар
27.09.2023 15:20 Відповісти
Где дети Вениславского? У него 2 сына. Почему никто не подымет шум. Дети Вениславского должны служить или Вениславский должен идти на х у й со своей должности
показати весь коментар
27.09.2023 15:47 Відповісти
Це ж треба так назвати - Центр соціальної підтримки. Кого підтримують в тих центрах? Воєнкомів перед виїздом на ПМП в Іспанію?
показати весь коментар
27.09.2023 17:31 Відповісти