5563 відвідувача онлайн

Рівень злочинності за час війни знизився на 10-15%, - Клименко

клименко,ігор

Попри зниження рівня злочинності спостерігається зростання кількості шахрайств.

Про це заявив очільник МВС Ігор Клименко, передає Цензор.НЕТ.

"За всіма основними видами злочинів ситуація контрольована. Якщо порівнювати початок широкомасштабної війни з сьогоднішнім днем, то кількість основних злочинів впала на 10-15 відсотків", - розповів міністр.

За словами Клименка, водночас наразі спостерігається ріст шахрайств. Тому, зараз проходить розширення підрозділів кіберполіції і кримінального аналізу. Також посилюється обмін інформацією з відповідними підрозділами СБУ.

"Ще одним викликом є боротьба з розповсюдженням наркотиків. Тому, разом з партнерами наразі оновили підрозділ департаменту боротьби з наркозлочинністю. Його увага спрямована в першу чергу на великі злочинні організації, що безпосередньо впливають на виробництво і розповсюдження наркотичних речовин", - йдеться в повідомленні міністерства.

Топ коментарі
+7
Попри зниження рівня злочинності спостерігається зростання кількості шахрайств

Це як? Шахрайство перестало бути складовою злочинності?
показати весь коментар
28.09.2023 12:56 Відповісти
+5
а корупція це злочин чи ні?
показати весь коментар
28.09.2023 13:02 Відповісти
+5
"тупий, як мусор" - це не міф, це факт.
готуються, мабуть, текст пишуть. І все одно примудряються протирічити собі в одному абзаці.
показати весь коментар
28.09.2023 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Попри зниження рівня злочинності спостерігається зростання кількості шахрайств

Це як? Шахрайство перестало бути складовою злочинності?
показати весь коментар
28.09.2023 12:56 Відповісти
Шахрайство зараз, це складова внутрішньої політики !
показати весь коментар
28.09.2023 13:03 Відповісти
у новому блюзнірському законі гвалтівник, шахрай, "лояльний" корупціонер набувають цілком "нового" змісту, вони будуть перебувати поруч вас.....
показати весь коментар
28.09.2023 14:11 Відповісти
Ета другоє не на часі.
показати весь коментар
28.09.2023 12:57 Відповісти
Ясное дело - значительная часть бандюков чухнула за бугор!
показати весь коментар
28.09.2023 13:00 Відповісти
а корупція це злочин чи ні?
показати весь коментар
28.09.2023 13:02 Відповісти
Ні, це нормальний стан держави(влади) на теперішній час!
показати весь коментар
28.09.2023 13:48 Відповісти
"тупий, як мусор" - це не міф, це факт.
готуються, мабуть, текст пишуть. І все одно примудряються протирічити собі в одному абзаці.
показати весь коментар
28.09.2023 13:02 Відповісти
тривожно
показати весь коментар
28.09.2023 13:04 Відповісти
а населення на скільки % скоротилося?
зебуїни як завжди

що з Монастирським? не давав узурпувати владу?
показати весь коментар
28.09.2023 13:22 Відповісти
Монастирський щось знав про цю "владу"...
показати весь коментар
28.09.2023 13:36 Відповісти
це серед людей!!!!
серед мусорів, в рази збільшилась
показати весь коментар
28.09.2023 13:27 Відповісти
Та і ваабщє, від войни одні плюси! Навіть на кладовищах!
показати весь коментар
28.09.2023 13:27 Відповісти
Так, тільки сліпий не побачить, як розквітнув бізнес! Особливо з поховань, продажу контрафактних сигарет і алкоголю та наркотиків!
Как гаваріцца, таварісчі, еканоміка рстьот, а пріступнасть падаіт!
показати весь коментар
28.09.2023 13:45 Відповісти
от бачите, від війни все стало тільки лучче! Дякуємо, Володимире Олександовичу!
показати весь коментар
28.09.2023 13:29 Відповісти
Абсолютно любою статистикою можна маніпулювати.
показати весь коментар
28.09.2023 13:30 Відповісти
What???...?
показати весь коментар
28.09.2023 13:35 Відповісти
А розтлумачте про яку злочинність йдеться:
рівня 1913 року,
до 1991 року чи зразка 2014 року,
чи все ж таки після 2019 року?!!!
показати весь коментар
28.09.2023 14:07 Відповісти
Знизився?Чим тепер займаються...може в ЗСУ?Краще ж чим каву пити,та в соцмережах ....хайпитись.А забув,плюс стояти коло ТЦК типо а ми шо???
показати весь коментар
28.09.2023 14:17 Відповісти
Якщо добавити корупцію, то збільшився на 1000%
показати весь коментар
28.09.2023 14:18 Відповісти
то може кількість і знизилась.
а про об'єми ніхто не казав.
раніше, гуманітарку, тонами та вагонами не тиряли.
це навіть не підпадає під карний кодекс?
показати весь коментар
28.09.2023 14:21 Відповісти