6585 відвідувачів онлайн
729 28

До кінця опалювального сезону тарифи на комунальні послуги не змінюватимуть, - Шмигаль

тарифи

Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"Тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаються без змін. При цьому плануємо збільшення бюджету на виплату субсидій", - сказав він.

Завдяки цифровізації процесів усі субсидії цьогоріч буде перепризначено автоматично, а ті, хто потребує субсидії і не отримував її раніше, можуть подати заявку онлайн через "Дію" або сайт Пенсійного фонду, додав прем'єр.

Топ коментарі
+3
недавно !!! ціну на світло підніли майже у 2 рази, бо "бідний" оліхарх арметка недоїдає - на чорну ікру йому не вистачає, а червоною він довиться ...
показати весь коментар
29.09.2023 17:23 Відповісти
+2
на цей раз правда чи як завжди, чергова пісдьож???
показати весь коментар
29.09.2023 17:13 Відповісти
+2
Подальше підвищення тарифів просто безперспективне.Збори за комуналку включно з електрикою та газом досягли максимуму і змінюватись не будуть.Це я про збори.Тобто більший тариф - менше платників.Ще більший тариф - ще менше платників.А збір той самий.Коли платників залишиться менше половини станеться обвал - перестануть платити всі.У членів кабміну будуть дуже здивовані морди...
показати весь коментар
29.09.2023 17:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на цей раз правда чи як завжди, чергова пісдьож???
показати весь коментар
29.09.2023 17:13 Відповісти
Вибачаюся, а коли на комуналку змінювали останній раз?
показати весь коментар
29.09.2023 17:18 Відповісти
недавно !!! ціну на світло підніли майже у 2 рази, бо "бідний" оліхарх арметка недоїдає - на чорну ікру йому не вистачає, а червоною він довиться ...
показати весь коментар
29.09.2023 17:23 Відповісти
Тоді треба вам нагадати, https://www.rbc.ua/ukr/news/kommunalnye-tarify-vremya-voyny-rasti-budut-1659083015.html на які тарифи діє мораторій.
показати весь коментар
29.09.2023 17:24 Відповісти
а електрики це не комунальні послуги, бо більшістю ТЕЦ та обленерго володіють олігархи і їм без 100% прибутку, в час війни ніяк не вижити ???
показати весь коментар
29.09.2023 17:27 Відповісти
Будьте ласкаві, дайте посилання на закон, який накладає мораторій на тарифи з електрики. Може я щось пропустив.
показати весь коментар
29.09.2023 17:30 Відповісти
Назву свого закону хоч прочитав
а постачання води - не комуналка ?
а послуги ЖЕКів (чи їх замінників ) - не комуналка ?

P.S. -Недавно скандалив за підняття ціни на інтернет ...
Відповідь :
1- ми не комуналка , ми послуги зв"язку
2- ну розумієте - витрати наші сильно зросли з подорожанням електрики та бензину

А витрати ТеплоЕнерго та інших - не зросли

Але у них - ще державна чи комунальна власність ...
показати весь коментар
29.09.2023 18:18 Відповісти
Репост: Будьте ласкаві, дайте посилання на закон, який накладає мораторій на тарифи з електрики. Може я щось пропустив.
показати весь коментар
29.09.2023 18:19 Відповісти
ну як що 2,63 за енергію схоже 1,68 то підвищення не було...
показати весь коментар
29.09.2023 17:34 Відповісти
Сирожа, а ви з Марсу чі юпітеріанець?
показати весь коментар
29.09.2023 17:35 Відповісти
Альфа Центавра знаєте? Тамашніє ми.)
Читайте нижче.
показати весь коментар
29.09.2023 18:18 Відповісти
Це багато поясьнює. Ні, не бував. Я за орбіту Ніптуна не подорожував. Як у вас там, на Альфе от того Центавра, горілка свіжа?
показати весь коментар
29.09.2023 18:28 Відповісти
І горілка добра і кацапів немає.
показати весь коментар
29.09.2023 18:30 Відповісти
То шо кацапів нема звістно добре, а ось баче шо горілка в вас погана, якась ЗЕлена гідота а не горілка.
показати весь коментар
29.09.2023 19:09 Відповісти
Шановний, взагалі-то я не п'ю. Чисто, щоб розмову підтримати.
показати весь коментар
30.09.2023 15:55 Відповісти
Ну, тоді пробачте. А як у вас особисто та взагалі на Альфа отой Центавре, хай ей грец, с вживанням ЗЕленой субстанції "Божья роса"? Приймаєте?
показати весь коментар
30.09.2023 17:00 Відповісти
Гівно не вживаємо. І зелене - також.
показати весь коментар
01.10.2023 10:32 Відповісти
Подальше підвищення тарифів просто безперспективне.Збори за комуналку включно з електрикою та газом досягли максимуму і змінюватись не будуть.Це я про збори.Тобто більший тариф - менше платників.Ще більший тариф - ще менше платників.А збір той самий.Коли платників залишиться менше половини станеться обвал - перестануть платити всі.У членів кабміну будуть дуже здивовані морди...
показати весь коментар
29.09.2023 17:17 Відповісти
Если повезет, то тарифы для населения не поднимут. Но это не значит, что они не поднимутся в принципе. У нас их подняли еще в марте на 400грн./Гкал. Теперь местные власти будут еще более судорожно чем в прошлом году искать источники компенсации выросшего тарифа. Если найдут - считайте, что вам повезло. А если не найдут - считайте остатки гривен. Или собак. Но если у вас нет собаки, то наверное, можно и квартирой расплачиваться.
показати весь коментар
29.09.2023 17:24 Відповісти
Ми подібне чули за електроенергію та воду.
показати весь коментар
29.09.2023 17:28 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2023 18:01 Відповісти
Синхронный перевод: "Та ну нах..й. **..тесь вы в рот со своими тарифами."
показати весь коментар
29.09.2023 18:39 Відповісти
Та щось навпаки намічається! Послаблення гривні, і підняття тарифів. Вже готова ширма. Скажуть, що то вимоги МВФ, США, ЄС, і так далі до Дідька лисого.
показати весь коментар
29.09.2023 18:02 Відповісти
пох - коммуналку и так 70% не платят вообще, можете повышать - подтянутся остальные
показати весь коментар
29.09.2023 18:15 Відповісти
"Не прячьте ваши денежки по банкам и углам,
Несите ваши денежки - иначе быть беде".
показати весь коментар
29.09.2023 18:38 Відповісти
это хорошо.