12902 відвідувача онлайн
3 919 47

Уперше за 30 років до Нагірного Карабаху прибула місія ООН

карабах

Речник президента Азербайджану повідомив про прибуття у Нагірний Карабах місії Організації Об’єднаних Націй. Це сталося вперше за 30 років.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це повідомляє AFP.

Речник президента Азербайджану повідомив агентству, що вранці у неділю 1 жовтня до Карабаху прибула місія ООН, головною метою якої є оцінка гуманітарних потреб місцевого населення.

Як зазначається, це перший випадок доступу ООН на територію регіону за приблизно 30 років.

Топ коментарі
+6
Теперь вопрос 30 лет:
Что сделала ООН за 30 лет для деоккупации Нагорного Карабаха? Кроме выражения озабоченности.
показати весь коментар
01.10.2023 17:24
+5
30 років ООН була стурбована... стурбована, і от...
показати весь коментар
01.10.2023 17:14
+4
тепер безпечно, можно і на долму завітати.
показати весь коментар
01.10.2023 16:39
Коментувати
Сортувати:
тепер безпечно, можно і на долму завітати.
показати весь коментар
01.10.2023 16:39 Відповісти
Так, це Азербайджан їх запросив.
показати весь коментар
01.10.2023 17:42 Відповісти
оону не важливо хто запросив, важливо час коли можно їхати.
показати весь коментар
01.10.2023 17:53 Відповісти
Це як не вмер данило, а болячка задавила.
показати весь коментар
01.10.2023 18:43 Відповісти
тих данилів болячка ніколи не задавить, бо вони обережні і не пхаються туде де іде війна.
показати весь коментар
01.10.2023 18:51 Відповісти
Тут сенс у тому,що Вірменія весь час подає позови до міжнародних інстанцій про порушення прав вірмен на території економічного району Карабах. Щоби усунути будь-які уявленняю що порушення начебто мають місце, Азербайджан буде запрошувати різні міжнарожні структури.
показати весь коментар
01.10.2023 20:07 Відповісти
різні міжнарожні структури зазвичай хворі на хронічну сліпоту, часто вроджену. Тому будь-якы волання до useless nothing - це марна витрата часу.
показати весь коментар
01.10.2023 20:22 Відповісти
У даному випадку це не так. Скоріше журналісти DW, BBC, RTVI, роблять упереджені репортажі, а представники ОБСЄ, що вже побували у Карабаху висловилися абсолютно нейтрально, і не підтвердили заяви Вірменії щодо геноцицу і примусу у переселені вірмен із Карабаху.
показати весь коментар
01.10.2023 21:28 Відповісти
я в своєму коменті вище забув виділити жирним шрифтом слово зазвичай.

а щодо Useless Nothing - то тут можно вжити слово "завжди", якщо це не стосується зерна для берберів та інших бєдуінів.

показати весь коментар
01.10.2023 21:45 Відповісти
Бывший помошник советника президента Армении Владимир Погосян заявил в ответ на заявления депутата Госдумы рф Федорова о том шо Армения незаконно вышла из ссср и должна вернуться, он сказал шо Армении нужно забрать Сочи и Армавир, а также Крым, "который на 70% армянский".
показати весь коментар
01.10.2023 21:29 Відповісти
Бывший помощник советника може заявляти усе що завгодно, як я і ти наприклад.
показати весь коментар
01.10.2023 21:32 Відповісти
показати весь коментар
01.10.2023 16:40 Відповісти
Є Карабах,і нема ніякого нагірного.
показати весь коментар
01.10.2023 16:58 Відповісти
Це географічні назви: рівнинний та нагірний карабах.
показати весь коментар
01.10.2023 19:24 Відповісти
Приднестровью, дыныры и лыныры, Абхазии, Осетии - стоит призадуматься.

Жим жим.
показати весь коментар
01.10.2023 16:59 Відповісти
Крысчане на дальнем востоке еще дают дальневосточный гектар.

Не путать с крымчанами которые под оккупацией.
показати весь коментар
01.10.2023 17:01 Відповісти
Армяне побежали, а крысчане что бегать не умеют ?
показати весь коментар
01.10.2023 18:07 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1708345236634660898 армяне бежали зачетно. Ханкенди.
показати весь коментар
01.10.2023 19:41 Відповісти
Рюssких «миротворців»захищати?
показати весь коментар
01.10.2023 17:07 Відповісти
Не флуди троль.
показати весь коментар
01.10.2023 17:43 Відповісти
Вірмени не пускали ООН?
показати весь коментар
01.10.2023 17:09 Відповісти
а як же, оті розстріляні "інші" миротворці?
а як же, вірмени по всьому світу.
а як же, особливо гора арарат?
показати весь коментар
01.10.2023 17:10 Відповісти
30 років ООН була стурбована... стурбована, і от...
показати весь коментар
01.10.2023 17:14 Відповісти
Кажуть хочуть побачити потреби місцевого населення,так всі виїхали тоді про які потреби? Думаю з 50 мільйонів відмиють.
показати весь коментар
01.10.2023 17:15 Відповісти
Теперь вопрос 30 лет:
Что сделала ООН за 30 лет для деоккупации Нагорного Карабаха? Кроме выражения озабоченности.
показати весь коментар
01.10.2023 17:24 Відповісти
ООН марионеточная организация. Когда вы наконец выпуститесь из детсада.
показати весь коментар
01.10.2023 17:38 Відповісти
Кто кукловод?
показати весь коментар
01.10.2023 17:49 Відповісти
Они что то могли делать. если право вето есть у московии и китая ?
Это стремная конторка...
показати весь коментар
01.10.2023 18:45 Відповісти
А хто його окуповував? Вони проголосили незалежність. Так само, як Косово.
показати весь коментар
01.10.2023 20:35 Відповісти
Армения при поддержке рыфы окупировала карабах. "Независимость" НК объявил такую же, как и преднестровье, Осетия, Абхазия, Крым, Луганская область, Донецкая, Херсонская и Запорожская области. Очень паливно для рыфы выглядят референдумы в Херсонской и особенно Запорожской области.
показати весь коментар
01.10.2023 21:12 Відповісти
Пруф є? Чи просто горлапанить будеш?

Нагірний Карабах увійшов до складу Азербайджанської радянської соціалістичної республіки у 1923 році як автономна область. І сталося це попри те, що тоді на території регіону жили переважно вірмени.

Можна сперечатися, чому СРСР ухвалив таке рішення. Ймовірно, щоб підтримувати міжетнічну напруженість у регіоні й таким чином тримати його під контролем. Але факт залишається фактом.
показати весь коментар
01.10.2023 22:20 Відповісти
Хочется спросить, А НАХЕРА там ООН? Что они сделали за последние 30 лет? Типо для галочки показать видимость работы типо что ета организация еще востребована и ее не нужно разгонять?
показати весь коментар
01.10.2023 17:32 Відповісти
Не говори ерунды. Без них будут раздувать про страдания карабахчан под гнётом
показати весь коментар
01.10.2023 19:23 Відповісти
Всех кто *страдает* нах. подсрачниками на истарическую родину. А при миротворцах ООН наоборот будут опять раздувать конфликт и сепаратизм. Азербайджан же без всяких наблюдателей быстро на корню прижжет все сепарские гнезда
показати весь коментар
01.10.2023 19:38 Відповісти
Дорогой Алекс, во-первых есть существенная разница между миссией ООН и миротворцами ООН, почитай википедию. Во вторых страны, претендующие на цивилизованность, понимают важность мнения иностранных стран относительно их внутренних конфликтов.
показати весь коментар
02.10.2023 09:27 Відповісти
О, яке щастя!
Це все одно, що візит сантехіка вже після того як ви самостійно поміняли кран!
А тепер цей сантехнік, ще буде розповідати, що без його допомоги, ви б ніколи не вирішили проблему.
показати весь коментар
01.10.2023 17:42 Відповісти
озабоченность и обеспокоенность
оон - 👎👎👎
показати весь коментар
01.10.2023 18:09 Відповісти
Мабуть, вони таки, сядуть за стіл мирних переговорів за > 30 років !!
З ООН нарешті, доїхали…
показати весь коментар
01.10.2023 18:24 Відповісти
Скоро будуть вливати в маси лайно про якись "західний азербайджан" і що вірменія це штучне утворення. Всім тюркососам приготуватись розносити інформаційне сміття...
показати весь коментар
01.10.2023 19:17 Відповісти
З Карабаха виїхало більше 100 000 жителів. До Нового року планують повернутись у Карабах до 5500 азербайджанців. От і все що потрібно знати про цей конфлікт.
показати весь коментар
01.10.2023 20:38 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1708345236634660898 так виглядав Ханкенді в день звільнення. Майже так буде в деяких місцях Криму.
показати весь коментар
01.10.2023 20:55 Відповісти
Надеюсь в Крыму на деревья будут украшать русские.
показати весь коментар
01.10.2023 21:14 Відповісти
Власне, перманентна ескалація в Карабаху й на кордоні Азербайджану та Вірменії вважалася спробою тиску на Єреван із тим, аби він нарешті розблокував створення Зангезурського коридору і створив прямий канал транспортного сполучення між союзними Анкарою та Баку.

Чому це важливо й для росії? Нахічевань межує з Туреччиною, яка не запровадила санкцій проти росії. І москва цілком може використовувати Зангезурський коридор для імпорту підсанкційних товарів через Азербайджан - досвід використання сусідніх країн для обходу санкцій у неї вже є.

І власне, показово, що рф під час останньої ескалації неодноразово закликала до виконання Меморандуму 2020 року. Відкриття Зангезурського коридору було єдиним невиконаним його пунктом.
показати весь коментар
01.10.2023 22:24 Відповісти
Що, так так важко почитати історію?
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%BB%D1%96%D0%BA%D1%82 Карабаський конфлікт
Хоча ж знаєм що чукча не читач, а чукча - письменник.
показати весь коментар
01.10.2023 22:38 Відповісти
Ще детальніше
https://babel.ua/amp/texts/51830-virmeniya-i-azerbaydzhan-voyuyut-za-nagirniy-karabah-ponad-100-rokiv-cey-konflikt-stvoriv-ordzhonikidze-pidigriv-stalin-i-posiliv-rozpad-srsr-dvi-versiji-odniyeji-viyni Вірменія і Азербайджан воюють за Нагірний Карабах понад 100 років. Цей конфлікт створив Орджонікідзе, підігрів Сталін і посилив розпад СРСР