9765 відвідувачів онлайн
908 13

Уряд Молдови виносить на обговорення план приєднання до ЄС

молдова

Пропозиції та рекомендації щодо проєкту приєднання до ЄС можна надіслати до МЗСЄІ до 12 жовтня 2023 року. План буде суттєво доопрацьовано після процесу оцінки, проведеної спільно з Європейською комісією.

Про це повідомив міністр закордонних справ і європейської інтеграції (МЗСЄІ) Ніку Попеску, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Документ є важливим етапом європейського шляху нашої країни, замінюючи всі попередні кроки (документи) і чітко відображаючи нашу національну мету: підготувати Молдову до вступу в ЄС до 2030 року. План стане основою процесу приєднання, за допомогою якого буде адаптовано та інтегровано Acquis communautaire в національне законодавство", - написав Попеску в понеділок у соцмережах.

За його словами, план "буде суттєво доопрацьовано після процесу оцінки, проведеної спільно з Європейською комісією" (ЄК представить звіт про прогрес країн-кандидатів у жовтні 2023 року).

"Вступ до Європейського Союзу є головною метою для нашої країни, і участь громадян має вирішальне значення для побудови більш процвітаючого майбутнього в рамках європейського співтовариства", - наголосив Попеску.

Він повідомив, що з документом можна ознайомитися на сайті МЗСЄІ. Пропозиції та рекомендації щодо проєкту можна надіслати до МЗСЄІ до 12 жовтня 2023 року.

Топ коментарі
+5
А навіщо це їм? Вони очікують, що прийде ЄС і все стане добре. Або ЗСУ наведуть порядок. Ніяких втрат, і "загребти жар" чужими руками.
І прикро те, що в них вірніше всього так і вийде. Ми виборюємо місце в Європі кров'ю, а вони "ідуть причепом".
показати весь коментар
02.10.2023 12:13 Відповісти
+1
Для цього у молдаван є Україна та українці.
показати весь коментар
02.10.2023 12:11 Відповісти
+1
Їм би краще поставити питання обʼєднання з Румунією. А та вже в ЄС і НАТО. І одним махом всіх зайців...
показати весь коментар
02.10.2023 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А коли вже Молдова поставить питання про визволення своєї території від кацапів? Бо з такою гниллю і в ЄС? Невже їх нічому не навчила наша історія за останні 10 років?
показати весь коментар
02.10.2023 12:07 Відповісти
Для цього у молдаван є Україна та українці.
показати весь коментар
02.10.2023 12:11 Відповісти
Та ото ж бо й воно.
показати весь коментар
02.10.2023 12:32 Відповісти
А навіщо це їм? Вони очікують, що прийде ЄС і все стане добре. Або ЗСУ наведуть порядок. Ніяких втрат, і "загребти жар" чужими руками.
І прикро те, що в них вірніше всього так і вийде. Ми виборюємо місце в Європі кров'ю, а вони "ідуть причепом".
показати весь коментар
02.10.2023 12:13 Відповісти
зашибись,пока Украина проливает кровь под шумок на ее плечах другие добиваются того чего нам не видеть еще много лет))
показати весь коментар
02.10.2023 12:11 Відповісти
Україна проливає кров десятий рік і лише останні чотири це стало заважати реформам та боротьбі з корупцією.
показати весь коментар
02.10.2023 12:30 Відповісти

Підкажете, до кого Захід змушений надсилати "смотрящих" за фінансами, гуманітаркою і т.п.? Хто удостоївся таких "почЕстей" в 2023 році?
Можемо помірятися списками корупціонерів в оточенні 2014-2019 та 2019- 2023-го.
показати весь коментар
02.10.2023 12:56 Відповісти
и насчет реформ назови хоть одну успешную реформу проведенную с 14 по 19 которую вскорости опять не отреформировали или не собираются реформировать в будущем!!?!?
показати весь коментар
02.10.2023 12:47 Відповісти
"которую вскорости опять не отреформировали ". Це ви у мене питаєте, що знищив Бубачка?
Прямо зараз добиває "Децентралізацію".
показати весь коментар
02.10.2023 12:51 Відповісти
Їм би краще поставити питання обʼєднання з Румунією. А та вже в ЄС і НАТО. І одним махом всіх зайців...
показати весь коментар
02.10.2023 12:41 Відповісти
Слушна думка. Але в такому випадку місцева «еліта» втратить владу хоч в маленькій але незалежній країні де їх ніхто не контролює. Тому вони на це не підуть. Шкірний інтерес можновладців в такі ситуації перемагає інтереси простих громадян.
показати весь коментар
02.10.2023 20:00 Відповісти