7574 відвідувача онлайн
9 679 11

Воїнам 81 десантно-штурмової бригади на передову терміново потрібно EcoFlow: оголошено збір

зсу,військовий,воїн,захисник

Воїнам 81 десантно-штурмової бригади на передову терміново потрібно EcoFlow. Ціна питання - 33 тисячі гривень.

Про це повідомила у фейсбуці медіакоординаторка Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова, інформує Цензор.НЕТ.

 "Хлопці як завжди в самій ..... і без нашої з вами допомоги їм дуже складно. Ціна питання 33 тисячі гривень. Я давно вже не просила у вас грошей на волонтерку. Намагалася закривати всі запити власними грошима з Сашиних бойових. Зараз Сашу остаточно списали з передка за станом здоров'я тому бойові йому вже ніхто не платить і без вашої допомоги ми це не вивеземо. Буду безмежно вдячна за кожну вашу гривню!", - зазначила вона.

Реквізити для охочих допомогти: 

Картка Приват 5221191155418337

Зазначимо, що EcoFlow -  портативна зарядна станція.

Воїнам 81 десантно-штурмової бригади на передову терміново потрібно EcoFlow: оголошено збір 01

Топ коментарі
+6
Волонтерство - сурогат державних органів. Так, це необхідно, щоб вижити, але такі умови виживання штучно створені владою. Раціональніше - змусити інститути працювати на Україну, а не на смердюче кодло зе!
показати весь коментар
08.10.2023 16:50 Відповісти
+5
А новый МО не обеспечивает?
показати весь коментар
08.10.2023 16:37 Відповісти
+4
люди просят, значит надо. А ты сидишь тут и яблоки с яйцами мо пертераешь.
показати весь коментар
08.10.2023 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А новый МО не обеспечивает?
показати весь коментар
08.10.2023 16:37 Відповісти
В мо тільки є яблука і яйця... екофлов немає((((
показати весь коментар
08.10.2023 16:40 Відповісти
Волонтерство - сурогат державних органів. Так, це необхідно, щоб вижити, але такі умови виживання штучно створені владою. Раціональніше - змусити інститути працювати на Україну, а не на смердюче кодло зе!
показати весь коментар
08.10.2023 16:50 Відповісти
люди просят, значит надо. А ты сидишь тут и яблоки с яйцами мо пертераешь.
показати весь коментар
08.10.2023 16:50 Відповісти
Кому "надо"? Митникам, які пропустили авто з 13 млн баксами кешу?
показати весь коментар
08.10.2023 17:19 Відповісти
А Ірина Седова має щось спільне з митниками? Є підтвердження? Чи ти просто обісрати хотів?
показати весь коментар
08.10.2023 17:29 Відповісти
Є підтвердження, що з України вивезли 13 млн $ кешу. Митники лржили болт, що хлопцям потрібні екофлоу, чи дрони.
Я не писав, що це Ірина Седова гроші вкрала і не звинувачував її. Я кажу, що митникам похрін на хлопців. Як ви умудрилися неправильно зрозуміти прості слова, я не знаю.
показати весь коментар
08.10.2023 17:35 Відповісти
ivan ivanov: люди просят, значит надо.
Олег Розгонов: Кому "надо"? Митникам, які пропустили авто з 13 млн баксами кешу?

Яким боком ці військові до митинків?
показати весь коментар
08.10.2023 18:08 Відповісти
ці військові ніяким боком до митників. А гроші до екофлоу дуже яким боком.
показати весь коментар
08.10.2023 18:16 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=LcrG09Hg63M