13512 відвідувачів онлайн
4 638 62

США сьогодні можуть оголосити про додаткову допомогу Ізраїлю, - Блінкен

блінкен

У США розглядають запит Ізраїлю про додаткову допомогу після масштабної атаки терористів ХАМАС. Про надання допомоги США можуть оголосити вже сьогодні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це повідомив державний секретар США Ентоні Блінкен.

За словами Блінкена, президент Джо Байден дав доручення "переконатися, що ми надаємо Ізраїлю все необхідне в цей момент для боротьби з атаками ХАМАС".

"Ми розглядаємо конкретні додаткові запити, які зробили ізраїльтяни. Я думаю, що ви, найімовірніше, почуєте більше про це пізніше сьогодні", – додав він.

Держсекретар також сказав, що США отримали повідомлення про зниклих безвісти й загиблих американців, цю інформацію перевіряють.

Топ коментарі
+12
Ось і здійснюється мета кацапів - США майже всю допомогу перенаправлять Ізраїлю, бо там існують договрори. А наш звиздюк тут розрловідав про "сойдьомся посредине", "перестать стрелять" "кацапи також люди" і не їздило на саміт НАТО, коли це було потрібно.
показати весь коментар
08.10.2023 18:45 Відповісти
+7
показати весь коментар
08.10.2023 18:51 Відповісти
+5
показати весь коментар
08.10.2023 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваюсь, ганчіркоголові швидко закінчаться.
показати весь коментар
08.10.2023 18:42 Відповісти
а що скаже з цього приводу МАГА та бєзумна Грін ?

ні цента Україні-Ізраілю, а Америку зробимо великою
показати весь коментар
08.10.2023 18:52 Відповісти
Ось і здійснюється мета кацапів - США майже всю допомогу перенаправлять Ізраїлю, бо там існують договрори. А наш звиздюк тут розрловідав про "сойдьомся посредине", "перестать стрелять" "кацапи також люди" і не їздило на саміт НАТО, коли це було потрібно.
показати весь коментар
08.10.2023 18:45 Відповісти
Все вони розуміють, це або московські боти, яких тут до дітька, або зрадофіли-конспірологи, у яких будь-яка негативна лялькам подія це результат дії влади.
показати весь коментар
08.10.2023 19:04 Відповісти
Та Ви шо? Навіть не догадувався, що США, Англія, Польща, навіть Німеччина кричали, що кацапи ось-ось нападуть і пропонували рити окопи та інші споруди, а наш запевняв, що нападу не буде, все під контролем, що навіть данилов одягнув чорний спецодяг і кликали всіх на шашлики. Останні, перед повномасштабним нападом, 50 мільярдів пустили не на оборону, а на дороги.
показати весь коментар
08.10.2023 19:28 Відповісти
Поц, це ти про що? Зачепили твого соплемінника, що ти так збудився? Памперси одягни, так буде краще.
показати весь коментар
08.10.2023 20:30 Відповісти
https://glavcom.ua/world/world-politics/bajden-poprosit-konhres-ssha-vidiliti-ukrajini-100-mlrd-dopomohi-961051.html
показати весь коментар
08.10.2023 19:03 Відповісти
Ваш звиздюк проиграл выборы.
показати весь коментар
08.10.2023 19:06 Відповісти
Слово в слово по методичці шпарить.
показати весь коментар
08.10.2023 19:09 Відповісти
Так а де вони совєцьку зброю знайдуть? Утилізували вже. Невже свою будуть давати?
показати весь коментар
08.10.2023 18:48 Відповісти
Ответ всем кто орал Израилю не нужна никакая помощь, сильнаянезависимая.. Помощь против нескольких сотен разбойников.
показати весь коментар
08.10.2023 18:49 Відповісти
А Ізраіль десь об'являв, що йому допомога потрібна?
Чи може справа у тому, що між США та Ізраілем є відповідні угоди і США ці угоди виконує?
показати весь коментар
08.10.2023 18:52 Відповісти
Ну это само собой. То ли еще будет если к власти придет Трамп.
показати весь коментар
08.10.2023 18:55 Відповісти
Трамп на цугундер уедет, а не к власти.
показати весь коментар
08.10.2023 19:01 Відповісти
Ізраіль за 75 років пережив багато чого.
В тому числі і президентів США, яки заявляли, що вони за мир у всьому світі і тому жодної допомоги від США, Ізраіль не отримає.
Так що, переживе і Трампа, якщо того оберуть.
показати весь коментар
08.10.2023 19:02 Відповісти
Вы меня не поняли. При Трампе Америка фактически возьмет Израиль на свой баланс.
показати весь коментар
08.10.2023 19:05 Відповісти
ну тармпуля якраз за Ізраіль топить - у нього зять хасид і донька "перехрещена"
показати весь коментар
08.10.2023 19:05 Відповісти
За словами Блінкена, президент Джо Байден дав доручення "переконатися, що ми надаємо Ізраїлю все необхідне в цей момент для боротьби з атаками ХАМАС".

"Ми розглядаємо конкретні додаткові запити, які зробили ізраїльтяни. Я думаю, що ви, найімовірніше, почуєте більше про це пізніше сьогодні", - додав він. Джерело:
показати весь коментар
08.10.2023 19:11 Відповісти
"нескольких сотен разбойников" --- взагалі то їх там налічується близько 40 000. І це не зовсім розбійники,тому що вони за допомогою іранців у себе змогли налагодити виробництво ракет,дещо їм поставляє Іран,а дещо уже засмі виробляють
показати весь коментар
08.10.2023 21:01 Відповісти
В очередь, сукины дети! В очередь!😠
показати весь коментар
08.10.2023 18:50 Відповісти
Для цієї публіки є своя кошерна черга
показати весь коментар
08.10.2023 19:45 Відповісти
Через день-два, аборигени відгребуть по повній і розпочнуть скавуліти, що Ізраіль вбиває «мирне населення».
Ну і все лайно собаче, типу оон, червоного хреста, міжнародної амністії буде їм підгавкувати.
показати весь коментар
08.10.2023 18:50 Відповісти
Аборигени не почнуть, почне як завжди їх покровитель московія.
але поки що останні обмежились зловтішанням
показати весь коментар
08.10.2023 19:10 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2023 18:51 Відповісти
а F-16 нададуть?
показати весь коментар
08.10.2023 18:52 Відповісти
Навіщо в Ізраїлі на озброєнні F-35
показати весь коментар
08.10.2023 19:51 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BC а про таке щось чули?
показати весь коментар
08.10.2023 19:53 Відповісти
Чув.
показати весь коментар
08.10.2023 19:58 Відповісти
а где тут наши еврейские дописувачі, которые гордо рассказывали что израиль, сам, на своих плечах, несет всю материальную и военную мощь борьбы с арабами?
показати весь коментар
08.10.2023 18:55 Відповісти
Виправдовуєш своє зелене лайно?
показати весь коментар
08.10.2023 20:28 Відповісти
Я надіюся в Ізраїлі почали класти асфальт та закупили барабани.
показати весь коментар
08.10.2023 18:56 Відповісти
О, ось і подоляцькі шавки понабігали.
показати весь коментар
08.10.2023 19:08 Відповісти
Діти в полоні у бойовиків і реакція z-пабліків на це жахливе відео.
показати весь коментар
08.10.2023 18:57 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1711024861475164276 з озвучкою це жахливіше
показати весь коментар
08.10.2023 19:12 Відповісти
Жах....(((
показати весь коментар
08.10.2023 22:36 Відповісти
Додаткова допомога - ВІЙНА всім терористам та теркраїнам. З ними не треба домовлятись. Вони - звірі, вовки у овечих шкурах. Немає їм місця на землі. ЯКЩО не хочемо проблем: війн, атак, знущань зі звичайних людей.
показати весь коментар
08.10.2023 19:03 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1710944940904067240 Дорога в Ізраїлі після палестинців.
https://twitter.com/i/status/1710944940904067240 І дорога в Україні після росіян.
показати весь коментар
08.10.2023 19:06 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2023 19:08 Відповісти
дежавю 24.02.22.....
Спокій всім загиблим !

показати весь коментар
08.10.2023 19:17 Відповісти
Було б добре щоб допомогли і Ірану вламати.
показати весь коментар
08.10.2023 19:12 Відповісти
а как же без этого , ведь все зло идет от туда и с Немытой
показати весь коментар
08.10.2023 19:17 Відповісти
«Евреи-нацисты 40 лет бомбили ХАМАС». В Сеть слили методичку для Z-каналов
показати весь коментар
08.10.2023 19:16 Відповісти
И на детей, посаженых в клетки для собак? Тоже?
показати весь коментар
08.10.2023 19:52 Відповісти
Не знаю о чем ты.

У нас тут своих детей погибло и стали калеками тысячи.
Осиротели и лишились всего.

А кого там кто в клетки сажал, не знаю, может ты ботина узкая подскажешь ?

Про мальчиков в трусиках расскажешь ?

Про биолаборатирии, нацистов, рукокрылых летунов, про то что байден вам срет в подьезде, а лифты осцыкаются еще на заводе ?
показати весь коментар
08.10.2023 19:59 Відповісти
Ну так никто тебе не мешает воевать на свои кровные. Или ты думаешь только у Украины теперь эксклюзивное монопольное право доить бюджет США?
показати весь коментар
08.10.2023 20:30 Відповісти
Ну тобі то може бути і насрати, але твоє насрання ні кому не цікаво, від нього нікому ні холодно ні тепло від слова зовсім,а от США будуть туди надавати зброю,що може сказатися на поставки в Україну.
показати весь коментар
08.10.2023 21:03 Відповісти
"Байден поручил "убедиться, что мы предоставляем Израилю все необходимое в этот момент для борьбы с атаками ХАМАС" ." А когда ху.ло напало на Украину Байден говорил : "не надо эскалации" и "НАТО ни в коем случае не будет учавствовать". Уже год ждём пару абрамсов и 3 штуки F-16.
показати весь коментар
08.10.2023 19:29 Відповісти
Погано, що нам допомогу зупинили, і так її гам потроху цикали, нада стєну строіть в Мексікє.
показати весь коментар
08.10.2023 19:32 Відповісти
Этого и добивался ху.ло. Поэтому и визжат от свинячего счастья кацапы, а вместе с ними долпоепы хахлы и маларосы прикидывающиеся украинцами.
показати весь коментар
09.10.2023 02:37 Відповісти