11704 відвідувача онлайн
16 697 34

Путін готується до ймовірних конфліктів з країнами НАТО, - ISW

путін

У Росії відновлюють Ленінградський військовий округ. Це може свідчити про те, що Росія готується до можливих конфліктів з країнами Балтії та НАТО загалом.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з повідомленням, на російському федеральному порталі проєктів нормативно-правових актів 8 жовтня опубліковано підготовлений міноборони Росії указ президента. Він пропонує позбавити Північний флот (ПФ) статусу "міжвидового стратегічного територіального об’єднання".

Російські пропагандистські державні ЗМІ повідомляють: ця пропозиція вказує, що НФ більше не буде окремою військово-адміністративною одиницею, рівною військовому округу. Вони припускають, що НФ і чотири його регіони (Республіка Комі, Архангельська та Мурманська області та Ненецький автономний округ) передадуть до складу реформованого Ленінградського військового округу.

Російський військовий аналітик Юрій Федоров зазначив: відновлення Ленінградського військового округу свідчить про те, що Росія готується до можливих конфліктів з країнами Балтії та НАТО загалом.

2010 року російські військові об’єднали Московський і Ленінградський військові округи в Західний військовий округ. Міноборони РФ створило Північний флот 2014 року з території Західного військового округу, а президент Росії Володимир Путін з 1 січня 2021 року зробив НФ військово-адміністративною одиницею, рівною військовому округу.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу в грудні 2022 року запропонував відтворити Московський і Ленінградський військові округи на базі Західного військового округу і підтвердив, що станом на серпень 2023 року ці військові округи активно формуються.

Рішення міністерства оборони про перерозподіл зброї масового знищення вказує на те, що Росія вбачає необхідність реструктуризувати свої сили проти НАТО. Також РФ, імовірно, прагне облаштувати позиції на фінському кордоні. Хоча залишається незрозумілим, як РФ зможе мобілізувати, навчити та організувати ці сили в новий військовий округ, – зауважують в ISW.

Топ коментарі
+23
Путін не "готується до конфліктів з країнами НАТО" Він їх активно провокує Всі оці "зальоти ракет" та БПЛА в повітряний простір "бикування на Чорному морі та розпалення війни на Близькому Сході - "жарини" від одного "вогнища"
показати весь коментар
09.10.2023 07:35 Відповісти
+21
Давайте уже начинайте. Очень хочется увидеть, как лапти превращаются в любимый на параше термоядерный пепел.
показати весь коментар
09.10.2023 07:20 Відповісти
+16
Падаль никак не угомониться! Убейте эту мразь!
показати весь коментар
09.10.2023 07:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давайте уже начинайте. Очень хочется увидеть, как лапти превращаются в любимый на параше термоядерный пепел.
показати весь коментар
09.10.2023 07:20 Відповісти
Путін не "готується до конфліктів з країнами НАТО" Він їх активно провокує Всі оці "зальоти ракет" та БПЛА в повітряний простір "бикування на Чорному морі та розпалення війни на Близькому Сході - "жарини" від одного "вогнища"
показати весь коментар
09.10.2023 07:35 Відповісти
Я думав,«готується»це запасається ще парою «сральних валіз»
показати весь коментар
09.10.2023 07:40 Відповісти
Будує на Валдаї бункер в бункері
показати весь коментар
09.10.2023 07:43 Відповісти
Падаль никак не угомониться! Убейте эту мразь!
показати весь коментар
09.10.2023 07:52 Відповісти
там как минимум 90% таких мразей.
при ликвидации одного , будет другой такой же или еще отмороженнее,
выход только один.
ПОЧКОВАНИЕ мордора.
показати весь коментар
09.10.2023 08:09 Відповісти
Якісь передсмертні конвульсії у пуйла, типу - подохну, але й заберу з собою побільше народу..у кобздона треба розширювати концертну залу..
показати весь коментар
09.10.2023 07:52 Відповісти
Это НАТО, деточка. Никто на него не нападет, тем более путин. Он не нападает на тех, кого считает сильнее.
показати весь коментар
09.10.2023 07:54 Відповісти
Бо треба не панькатись і грати в демократію і лібералізм, а діяти усім, як Їзраїль. Випалити вогнем і свинцем оцю ракову пцхлину.
показати весь коментар
09.10.2023 07:56 Відповісти
Згоден! Але з 2019 року "боневтік " зі соїм кодлом жодного не то,що танка чи БТРа,а жодного патрона(!) на потреби ЗСУ не виділив! Тож нам просто НЕМАЄ чим палити ту ракову пухлину.
Живемо з подачок .
показати весь коментар
09.10.2023 09:51 Відповісти
Так. Засрало лайно своїми відосиками усі голови баранам, замість того щоб налагодити воєнні заводи. Самозакохане, тупе, брехливе, жадібне , лайно!
показати весь коментар
09.10.2023 10:08 Відповісти
Дивлячись як вийшло в Ізраїлі,я не не буду здивований якщо кольорові чоловічки почнуть бігати по країнах Балтії.З білоруськи вони вже закидували на Польщу оцю всю нечисть,яка зараз вирізає євреїв
показати весь коментар
09.10.2023 07:57 Відповісти
Чистая пугалка для трусливых правительств и Запада!!!!!!!!!!!!!!!! Они (кацапы) могут только - ОТСОСАТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.10.2023 08:04 Відповісти
Ну а країни НАТО нехай і далі продовжують - чухати потилицю , і робити вигляд що нічого такого - не відбувається . Або що - їх це не стосується .!
У Європі вже півтора року , повним ходом йде - повномасштабна війна , відродився фашизм , а вони розказують що в них на складах вже немає зброї . пц
Ви ВПК думаєте запускати на повну потужність , чи все як було і у нас перед війною - ще не на часі ? Серйозно готуватись до війни з мордором - почнете нарешті ?
показати весь коментар
09.10.2023 08:13 Відповісти
мабуть шукає вазелін
показати весь коментар
09.10.2023 08:14 Відповісти
«Мир - опасное место. Не из-за людей, которые творят ЗЛО, а из-за тех, кто наблюдает за этим и ничего не делает» (Альберт Эйнштейн).
показати весь коментар
09.10.2023 08:15 Відповісти
...вот по тому эти бандформирования такие как болота мацковии надо сразу истреблять полностью...
показати весь коментар
09.10.2023 08:47 Відповісти
Саме цікаве те, що цю фразу (в різних варіантах) приписують дуже багатьом людям.
показати весь коментар
09.10.2023 10:08 Відповісти
не пам"ятаю назву вірша Маяковського, пам"ятаю тільки декілька рядків яких вчив у школі більше шестидесяти років тому.обов"язкова програма.
ленин и партия-блезницы братья.
мы говорим партия-подразумеваем ленин.
мы говорим ленин - подразумеваем партия.

это из того же ряда что и лозунги геббельса - гитлер это германия, германия это гитлер.
и володина - путин это роССия и роССия это путин.

суть то одна, вождизм, а где вождизм, там и диктатура.
где диктатура, там и вождизм.
ходят друг за другом.

главное не сотворить себе кумира, говорили мудрецы.
показати весь коментар
09.10.2023 14:37 Відповісти
А хіба, судячи по їх заявах, вони не воюють в Україні з НАТО?
показати весь коментар
09.10.2023 08:26 Відповісти
Невже Пуйло самогубець і його не лякають численні занепокоєння?
показати весь коментар
09.10.2023 08:31 Відповісти
Мы говорим ХАМАС, подразумеваем рассея

Мы говорим рассея, подразумеваем ХАМАС, (Маяковский)
показати весь коментар
09.10.2023 08:33 Відповісти
..не подрозумеваем а точно знаем,что хезболла-хамаз-Иран и болота мацковии- это террористы
показати весь коментар
09.10.2023 08:45 Відповісти
Православний Хамасад,

прости Господи 😂
показати весь коментар
09.10.2023 09:48 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2023 08:33 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2023 08:40 Відповісти
...эскалация,продолжение 3 мировой войны в Ukraine....Мы уже видим ее продолжение в Израиле...
показати весь коментар
09.10.2023 08:43 Відповісти
пукін напав ПРЯМО на країни нато вже давним-давно!!!! хіба використання бойового отруйного полонія (Литвиненко) чи новічка (Скрипалі) в британії не є нападом??? а підрив бомби царнаєвими марафону в бостоні що було??? а постійні спроби мосКАЛьським бойовими літаками зайти в повітряний простір нато???
показати весь коментар
09.10.2023 08:47 Відповісти
Пусть лучше начинает принимать грязевые ванны - к земле пора привыкать!
показати весь коментар
09.10.2023 08:48 Відповісти
Ну реально,дайте вже ***** цим ******* фашистам..
показати весь коментар
09.10.2023 09:13 Відповісти
Ми їх попереджали!
показати весь коментар
09.10.2023 09:31 Відповісти
В Калуге учителя и школьники записали поздравления с днем рождения для президента России Владимира Путина, держа портрет молодого руководителя ОУН-УПА Степана Бандеры. Поздравления сделали по приказу белорусского пранкера Владислава Бохана, и никто не заметил подмены.Русня даже не знает,что молодой Адольф Путлер *****-это Степан Бандера.
показати весь коментар
10.10.2023 01:00 Відповісти