4349 відвідувачів онлайн
3 822 12

На окупованій Луганщині рашисти вручають чоловікам призовного віку повістки

луганщина,окупанти

Російські загарбники на окупованих територіях Луганщини вручають повістки чоловікам призовного віку.

Про це повідомив глава ОВА Артем Лисогор, передає Цензор.НЕТ.

"Між Новопсковом та Старобільськом окупанти зупиняють транспортні засоби і ретельно перевіряють пасажирів. Чоловікам призовного віку вручають повістки", - йдеться в повідомленні.

Так звана "влада" "ЛНР" заявляє, що у жовтні там має розпочати надання послуг новий оператор мобільного зв'язку, аби в людей був вибір.

"Щоправда, вибір знову буде не в усіх. Запрацює оператор у Луганську, Алчевську, Перевальську, Краснодоні, а тим часом на захоплених минулоріч територіях встановлюють дротовий зв’язок. Також залишиться без змін заборона на надання послуги мобільного інтернету.

Не все просто і зі стаціонарним інтернетом – загарбники збираються дозволити доступ до Wi-Fi тільки після ідентифікації особистості", - додав очільник області.

Топ коментарі
+9
А чому тільки чоловікам, і жінкам вручайте? Жінки навіть більше бігали і верещали, кликавши до себе горе в обгортці "русского мира". Не жилося нормально придуркам, муляли дотації всієї України, накращі умови життя, то живіть під кацапами, побирайтеся, щоб отримати буханку хліба і ховайтеся від ракет і повісток.
показати весь коментар
10.10.2023 08:43 Відповісти
+7
вертайся - побачиш
показати весь коментар
10.10.2023 08:26 Відповісти
+5
Ну так що хотіли,те й маєте.
Бігали з трикольоровими ганчірками,репетували,,путін ввєді войска",що не так?
показати весь коментар
10.10.2023 09:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво,а в Україні по барам і ресторанам теж будуть вручати повістки?, чи ця каста неприкасаєма?
показати весь коментар
10.10.2023 08:13 Відповісти
вертайся - побачиш
показати весь коментар
10.10.2023 08:26 Відповісти
більш цікаво що в лугандонії ще хтось живе
цікаво з точки зору зоології
показати весь коментар
10.10.2023 12:30 Відповісти
твоя яка собача справа? втік з України, то й сиди собі там тихесенько, чекай.
показати весь коментар
10.10.2023 09:44 Відповісти
Даждалісь)"путін ввєді за варатнік"))Новина про проблема з інтернетом ?)))
показати весь коментар
10.10.2023 08:17 Відповісти
2 в 1 новини
показати весь коментар
10.10.2023 08:34 Відповісти
А чому тільки чоловікам, і жінкам вручайте? Жінки навіть більше бігали і верещали, кликавши до себе горе в обгортці "русского мира". Не жилося нормально придуркам, муляли дотації всієї України, накращі умови життя, то живіть під кацапами, побирайтеся, щоб отримати буханку хліба і ховайтеся від ракет і повісток.
показати весь коментар
10.10.2023 08:43 Відповісти
Ну так що хотіли,те й маєте.
Бігали з трикольоровими ганчірками,репетували,,путін ввєді войска",що не так?
показати весь коментар
10.10.2023 09:10 Відповісти
Путь дальок у нас с табою, вєсєлєй баран гляді!)))
показати весь коментар
10.10.2023 10:48 Відповісти
Якщо в них така жорстка мобілізація то чому кацапським цивільним чоловікам не заборонений виїзд закордон...........Чи це до виборів *****?
показати весь коментар
10.10.2023 11:18 Відповісти
"Зараз мій весь лугандон..."
-Відповів кадирака-Дон.
"Буду вівців тих доїти,
І в окопах їх гноїти".
Бо такий він "русский мир",
А для "Дона" ви ясир.
показати весь коментар
10.10.2023 11:32 Відповісти
ну якщо чоловіки призовного віку на окупованих територіях до цього часу не визначилися захищати Україну чи чекати руский мир то нехай отримують повістки Саме так росія буде їх асвабаждать