4013 відвідувачів онлайн
1 765 12

Кремль уникатиме нових хвиль мобілізації до президентських виборів, - британська розвідка

шойгу,путін

Керівництво РФ намагатиметься мінімізувати непопулярні політичні кроки.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки, передає Цензор.НЕТ.

"Вибори президента Росії відбудуться 17 березня 2024 року. Президент Росії Володимир Путін майже напевно балотуватиметься знову, незважаючи на те, що він ще публічно не заявляв про свій намір зробити це. Є припущення, що виборча кампанія Путіна неформально почнеться в листопаді 2023 року", - йдеться в повідомленні.

За даними розвідників, хоча вибори в Росії є об'єктом втручання і контролю з боку Кремля, вони залишаються основним інструментом політичної легітимізації.

"Майже напевне виборча кампанія Путіна буде зосереджена на темі Росії як окремої цивілізації, яка потребує захисту від зовнішніх ворогів - наратив, який часто використовують для виправдання дій держави та консолідації влади Путіним. Під час підготовки до виборів Кремль майже напевно намагатиметься мінімізувати непопулярні політичні кроки. Тому дуже малоймовірно, що будь-яка подальша хвиля мобілізації буде реалізована до президентських виборів у березні 2024 року", - додали у британській розвідці.

Топ коментарі
+4
Причина інша, точно не вибори. Які вибори в країні-спецслужбі?
показати весь коментар
10.10.2023 10:10 Відповісти
+3
Мабуть от тому їм треба Хамас, скандали з виділенням допомоги і тд - щоб протягнути зиму без мобілізації до виборів...
показати весь коментар
10.10.2023 10:07 Відповісти
+1
Такі, як і в есесесері.
показати весь коментар
10.10.2023 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть от тому їм треба Хамас, скандали з виділенням допомоги і тд - щоб протягнути зиму без мобілізації до виборів...
показати весь коментар
10.10.2023 10:07 Відповісти
Причина інша, точно не вибори. Які вибори в країні-спецслужбі?
показати весь коментар
10.10.2023 10:10 Відповісти
Такі, як і в есесесері.
показати весь коментар
10.10.2023 10:12 Відповісти
Торжественные же ))
показати весь коментар
10.10.2023 13:34 Відповісти
Чмобіки скінчилися???
показати весь коментар
10.10.2023 10:16 Відповісти
Чомусь видалили ганебну новину про евакуацію тіла загиблого героя яка викликала величезний резонанс-ну це мабуть не вказівка а апять случайна савпавшеє савпадєніє...
показати весь коментар
10.10.2023 10:21 Відповісти
не буду здивований що українських віськових які виклали це відео ще почнуть переслідувати...
показати весь коментар
10.10.2023 10:48 Відповісти
Кого мобілізувати - чергових дармоїдів, які лише прожирають харчі в окопах і відмовляюються виконувати накази х#йла взяти Донбас? Ще цьогорічних чомбіків не могилізували - ну дохнуть вони потроху від касетних снарядів, ось коли вони вже будуть лежати у скотомогильниках, тоді і встане питання чергової мобілізаці.
показати весь коментар
10.10.2023 10:29 Відповісти
Кремль буде можливо уникати оголошення якоїсь хвилі мобілізації але за фактом ніколи її не припиняв починаючи з вересня минулого року бо виданий тоді )(уйлом (він же путін) стосовно цього указ не припиняв своєї дії ані юридично ані за фактом (нагадаю про його власну нещодавну заяву про те що за цей рік було мобілізовано більше 500 тисяч громадян до лав рашистських сил нападу). Тож не має потреби Москві щось там оголошувати при цьому продовжуючи це робити! Не розумію навіщо казати про "відсутність" реалізації мобілізації на Московії (т.з. "роССії") котра є але котру офіційно не визнають як і не визнають агресію проти України називаючи це "СВО" та "звільненням", як не визнають факту атак по цивільним об'єктам одночасно пишаючись цими злочинами у ток-шоу та новинах раша-преси, не визнають численні руйнування українських міст одночасно погрожуючи робити це з усіма містами України котрі чинять супротив рашистам. Тож дивно ТАКИМ ЧИНОМ підігравати брехливим роСсійсько-нацистським політикам та посадовцям котрі нібито хоч колись були відверті у визнаванні того що роблять та кажуть!!!
показати весь коментар
10.10.2023 10:36 Відповісти
Вибори на пеньках чи на могилах..
Яка ***** різниця?
В орка не має вибору...
***** - на вила...
Ну, або з кров'ю залицця...
показати весь коментар
10.10.2023 10:50 Відповісти
то АЖ ціла розвідка працює,над тим що цілком очевидно