10109 відвідувачів онлайн
1 525 16

Росія є однією з країн, які підтримують ХАМАС, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що Росія підтримує палестинські угруповання ХАМАС.

Про це він заявив на спільній з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом пресконференції, передає Цензор.НЕТ.

"Хто стоїть за ХАМАСом? Відповідь достатньо проста: той, хто їх підтримує. Підтримує публічно, зброєю. Це ж не один день, це відбувається тривалий час. Також в соцмережах ви можете побачити по сітках, хто дає відповідні сигнали. Ми вважаємо, що Росія одна серед тих, хто допомагав і стоїть за такими відповідними кроками", - сказав президент.

Топ коментарі
+5
Параша его создала, а не просто поддерживает.
показати весь коментар
10.10.2023 16:04 Відповісти
+3
Чого про Иран промовчав?Вони внаглу,напряму спонсори!Чого промовчав?
показати весь коментар
10.10.2023 15:59 Відповісти
+2
Перед тим, як п@здіти, виклади докази!
показати весь коментар
10.10.2023 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перед тим, як п@здіти, виклади докази!
показати весь коментар
10.10.2023 15:56 Відповісти
Держи кацап:

"Решить конфликт между Израилем и Палестиной следует путем создания независимого Палестинского государства, заявил президент Владимир Путин на встрече с премьер-министром Ирака Мухаммедом Судани."

Предлагаю создать независимое Палестинское государство на Дальневосточном гектаре
показати весь коментар
10.10.2023 15:58 Відповісти
Це докази чого????? Так само Турки ....араби,саудити,перси,талибани.... кажуть....
показати весь коментар
10.10.2023 16:01 Відповісти
Турки ....араби,саудити,перси,талибани - ісламісти, тобто представники найагресивнішої релігії, під прапором якої вирізано мільйони людей
показати весь коментар
10.10.2023 16:41 Відповісти
дебіле, кацапи на постіній основі проводять офіційні застрічі з хамас, та не визнають іх террористами, та жодним чином не засудили останні події з боку хамас!
показати весь коментар
10.10.2023 16:40 Відповісти
Чого про Иран промовчав?Вони внаглу,напряму спонсори!Чого промовчав?
показати весь коментар
10.10.2023 15:59 Відповісти
він і про іран казав вже неодноразово!
показати весь коментар
10.10.2023 16:41 Відповісти
А д'єрмак працює на мордор! І щоо??
показати весь коментар
10.10.2023 16:03 Відповісти
Параша его создала, а не просто поддерживает.
показати весь коментар
10.10.2023 16:04 Відповісти
Рашистський кацапстан утворив світовий терористичний альянс, до якого залучив Іран, Північну Корею, Білорусь та активно намагається залучити Китай. Головною метою цього терористичного альянсу є світовий терор та за рахунок такого терору панування у світі.

Силами та засобами цієї світової терористичної організації окрім в/с та військових найманців кацапстану, Білорусі, Північної Кореї є ХАМАС, Хезболла, Талібан, Аль-Каїда, Ігіл, Корпус вартових ісламської революції, які безпосередньо під кураторством та спонсорством насамперед рфії.

До речі, тактика ведення бойових дій в/с кацапстану в Україні реально один в один як у ХАМАСу - знищення мирних, терор, ведення обстрілів з житлової забудови та хованки за мирними.

Китай має інтерес у цій організації виключно через Тайвань. @уйла така ескалація з боку КНР стосовно Тайваню дуже влаштовує та він схиляє КНР до початку конфлікту. У такий спосіб @уйло сподівається роззосередити військову допомогу США та Західних партнерів.

Чорти з пекла
показати весь коментар
10.10.2023 16:05 Відповісти
китайцям, шоб захопити тайвань, доведеться його перетворити на щебінь, як бахмут. а отже, нічого цінного він з того не отримає. а що залишиться не зруйнованим (наприклад раптом це буде завод тсмц), те підірвуть самі тайванці, або доб'ють американці. тому максимум, шо таваріщь сунь-хунь-вчай зможе отримати - це 20 (а скоріше менше) мільйонів рабів. навар так собі. бо і на материку цього добра як гівна. все-таки китайські комуняки виглядають набагато більш розумнішими своїх колег із пітерського підворіття.
показати весь коментар
10.10.2023 16:22 Відповісти
КНР найсильніший та найбагатший з усієї цієї шобли. Ментальність китайців ніколи не дозволить їм вступити у повноцінну змову із терористами та підтримувати терор.
Є реальна надія, що США та КНР ближчим часом почнуть перемовини щодо Тайваню на вигідних для усіх сторон умовах. Китайську мудрість ще ніхто не переграв, сподіваюсь у @уйла теж не вийде. Китай майстер з вичікувань, а тому буде вичікувати надалі кращих часів. Тому є надія, що @уйло із своїми вологими мріями щодо КНР буде у прольоті
КНР не терорист та ніколи ним не буде
показати весь коментар
10.10.2023 16:32 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1711436988199338401 москва: початок і найближча перспектива...
показати весь коментар
10.10.2023 16:11 Відповісти
Весь Світ охрінів. Зеленский відкрив всім очі!!!
показати весь коментар
10.10.2023 16:14 Відповісти
Да он наверное сам ахринел что смог это сказать
показати весь коментар
10.10.2023 16:21 Відповісти
А як же мір в глазах у путіна?
показати весь коментар
11.10.2023 07:49 Відповісти