7989 відвідувачів онлайн
1 826 34

Посол України Корнійчук про можливість візиту Зеленського до Ізраїлю: Ми дізнаємося, коли буде рішення

євген,корнійчук

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що з міркувань безпеки не може коментувати інформацію про можливий візит Президента Володимира Зеленського до Ізраїлю, але підтвердив зацікавленість у тому, щоб він відбувся.

Про це дипломат сказав в ефірі телемарафону "Єдині новини" у відповідь на запитання, що йому відомо про підготовку візиту, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Я не можу коментувати цю інформацію, оскільки переїзди нашого Президента під час війни не є предметом суспільного обговорення в першу чергу з міркувань безпеки. Тому ми дізнаємося про це з преси, коли це рішення буде прийнято, і Президент прибуде до Ізраїлю", - сказав Корнійчук.

Посол додав, що, на його думку, "ми всі зацікавлені в тому, щоб такий візит відбувся, але максимально безпечно і максимально ефективно для обох країн".

Топ коментарі
+12
Скоро як два тижні Зеленский куролесить зі свитою по Європам, і повертатись не бажає. Відсутність Найвідоснішого абсолютно непомітна. Одне хреново. З ним Міністр Оборони літає. А тут з поставками у війська катастрофічна ситуація.
показати весь коментар
12.10.2023 18:30
+9
Цю катастрофічну ситуацію із поставками зброі на передову ,
створив Єрмак - ціль відома 😠
показати весь коментар
12.10.2023 18:36
+7
Мо тут розгрібай, там і без тебе впораються
показати весь коментар
12.10.2023 18:23
Коментувати
Сортувати:
Мо тут розгрібай, там і без тебе впораються
показати весь коментар
12.10.2023 18:23 Відповісти
Так він начебто вивіз їх
показати весь коментар
12.10.2023 18:30 Відповісти
По любе. Оно в курсі
показати весь коментар
12.10.2023 18:43 Відповісти
Какой нах візіт ло Ізраїлю?!?

Що нема чим займатися в Україні ?!
Тут работи- не початий край!

Куди не ткни- усюди дирки.

Працюй на Перемогу України!
Ізраіль сам собі дасть ладу.
показати весь коментар
12.10.2023 18:45 Відповісти
Ось бл... вибрали собі ЩАСТЯ !!! Вове подобається , щоб його приймали , поважали , вечеряли його , ну і т.д. .... ...
показати весь коментар
12.10.2023 19:44 Відповісти
Переживаю я, слідкуватиму невідривно...
(ковтає пігулку)
показати весь коментар
12.10.2023 18:25 Відповісти
Скоро як два тижні Зеленский куролесить зі свитою по Європам, і повертатись не бажає. Відсутність Найвідоснішого абсолютно непомітна. Одне хреново. З ним Міністр Оборони літає. А тут з поставками у війська катастрофічна ситуація.
показати весь коментар
12.10.2023 18:30 Відповісти
Цю катастрофічну ситуацію із поставками зброі на передову ,
створив Єрмак - ціль відома 😠
показати весь коментар
12.10.2023 18:36 Відповісти
Найбільше херовіше, зеемачелоьтута сидить
показати весь коментар
12.10.2023 19:15 Відповісти
Підари. Гадали, що після ізраєля заставлять нас охренеть. ***** оманська
показати весь коментар
12.10.2023 19:18 Відповісти
А когда то говорил что до конца войны не уедет из страны https://kanaldim.tv/ru/poka-vojna-ne-zakonchitsya-v-drugie-strany-ne-imeyu-prava-ehat-zelenskij/ Пока война не закончится, в другие страны не имею права ехать, - Зеленский
показати весь коментар
12.10.2023 18:34 Відповісти
Он много чего говрил....
Если помните, он артист разговорного жанра
показати весь коментар
12.10.2023 18:37 Відповісти
Краще в палестини нехай поїде.
показати весь коментар
12.10.2023 18:41 Відповісти
А якщо таке напишуть не про українців, а про євреїв, то це - антисемітизм і фашизм.
показати весь коментар
12.10.2023 18:58 Відповісти
Розцілуйте мене , обпаскудили мою Умань. Цілуйтесь далі з херами з русні. Кончені суки
показати весь коментар
12.10.2023 19:21 Відповісти
єрмак влаштовує гниді нові гастролі
показати весь коментар
12.10.2023 18:53 Відповісти
Хай їде, рішення правильне!
Гуртом і кацапохамазів легше бить!
показати весь коментар
12.10.2023 18:57 Відповісти
Яким гуртом? Кого бити? Чувак їде, щоб записати красівий відосік, покупатися в теплому морі і провідати маму Ріму і папу Сашу. За кошти платників податків, американських і європейських
показати весь коментар
12.10.2023 19:00 Відповісти
Только вы ничего не подумайте. В нашей жизни совпадений миллиарды. И не надо на этом строить хайп.
Родители за неделю, (до прошлой субботы) переехали в Португалию.
показати весь коментар
12.10.2023 19:47 Відповісти
А шо ж вашому Фігаро так вдома не сидиться?
Тим більше під час війни, якої він за два роки так і не спромігся задекларувати.
Чи він навпаки додому їде? Теж "НЕгражданін України"?
показати весь коментар
12.10.2023 19:01 Відповісти
Якби ж то воно звалило. Але тута бабулі просто гребе
показати весь коментар
12.10.2023 19:23 Відповісти
На біса цей бідоносець в Ізраїлі, там біди вистачае
показати весь коментар
12.10.2023 19:01 Відповісти
треба в палистину з'їздить?
з корупцією ніяк, то хоч посвітитись...
показати весь коментар
12.10.2023 19:27 Відповісти
Не буде рішення. Бібі не піде на ескалацію з Росією
показати весь коментар
12.10.2023 19:28 Відповісти
Это хорошо...наконец то папаСаша и мамаРимма обнимут родного мальчика. Может быть нам фото с виллы в Ришпоне предъявят. Да заодно не помешает Военному Вождю ознакомится с условиями его проживания после бегства с Украины. И со счетами надо разобраться ... столь западной финпомощи перекачено в Землю Обетованную - надо порядок навести с баблишком.
показати весь коментар
12.10.2023 19:33 Відповісти
на ф ига ему ехать? маму рыму в бункер перевести?
показати весь коментар
12.10.2023 19:36 Відповісти
його там так треба як діри в мості
показати весь коментар
12.10.2023 19:43 Відповісти
А раптом у ЦАХАЛ загребуть? 😎🤭😱
Там відкосити не вдасться
показати весь коментар
12.10.2023 20:46 Відповісти
Зразу уявила єто ліцо з автоматом, смішно. Якби ми не стікали кров'ю
показати весь коментар
12.10.2023 22:00 Відповісти
Нащо він туда поїде? Реакція мо Ізраіля на напад хамас і реакція Зеленського на напад москалів. Зеленський то є ГАНЬБА єврейського народу! Скажіть йому там в якійсь сінагозі.
показати весь коментар
12.10.2023 23:36 Відповісти
Шо воно там забуло ця маріонетка.Прем'єр Ізраілю на 3ю добу після нападу саздал крізісне правітельство,об'єднав опозіцію і коаліцію.Ця гнида досі переслідує опозіцію і мріє про вибори.
показати весь коментар
13.10.2023 05:16 Відповісти