Іран постачає Росії ударні БПЛА: США показали докази в ООН

Про це пише "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.
Посадовці військової розвідки США (DIA) вказали, що уламки належали дронам Shahed 101, Shahed 131 та Shahed 136. Ці докази, як заявили в Пентагоні, свідчать про поглиблення зв'язків між Іраном та Росією.
"Це не репліка. Це справжнє. Це воєнна зброя, яку Іран передав зловмиснику", - заявила посолка США в ООН Томас-Грінфілд та додала, що "Іран має відповісти за розповсюдження [зброї масового знищення]"
Іран заперечував звинувачення у постачанні БПЛА Росії.
И почему наша жОПа еще не разорвала дипотношения с ними и не вытурила их посольство из страны?
Країна зі світового лідера, перетворилася на озабоченного статиста, з рівнем протистояти терористам хамасу.