7359 відвідувачів онлайн
16 713 27

Іран постачає Росії ударні БПЛА: США показали докази в ООН

виставка,шахедів

Постійна представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд взяла участь у виставці, на якій продемонстрували іранські дрони-камікадзе, якими країна-агресор Росія атакує Україну.

Про це пише "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.

Посадовці військової розвідки США (DIA) вказали, що уламки належали дронам Shahed 101, Shahed 131 та Shahed 136. Ці докази, як заявили в Пентагоні, свідчать про поглиблення зв'язків між Іраном та Росією.

"Це не репліка. Це справжнє. Це воєнна зброя, яку Іран передав зловмиснику", - заявила посолка США в ООН Томас-Грінфілд та додала, що "Іран має відповісти за розповсюдження [зброї масового знищення]"

Іран заперечував звинувачення у постачанні БПЛА Росії.

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
14.10.2023 08:52 Відповісти
+15
А вот как сотрудничество с гяурами согласовывыется с догматами ислама, рьяными поборниками которого называют себя эти шелудивые свиньи из Тегерана?
И почему наша жОПа еще не разорвала дипотношения с ними и не вытурила их посольство из страны?
показати весь коментар
14.10.2023 08:47 Відповісти
+10
США просніться ви обісралися....
Країна зі світового лідера, перетворилася на озабоченного статиста, з рівнем протистояти терористам хамасу.
показати весь коментар
14.10.2023 08:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Полотенце-головіе комфортно ситдят у нас в Киеве, в центре, на... Лютеранской(?) в 50 метрах от ОП. И... ничего...
показати весь коментар
14.10.2023 08:41 Відповісти
Не понимаю, поєтому, чего єто именно Американці-то суетятся!?
показати весь коментар
14.10.2023 08:42 Відповісти
зря не суетяться - ирану приготовиться
показати весь коментар
14.10.2023 13:00 Відповісти
США просніться ви обісралися....
Країна зі світового лідера, перетворилася на озабоченного статиста, з рівнем протистояти терористам хамасу.
показати весь коментар
14.10.2023 08:43 Відповісти
Саша, ты увидел свет божий выглянув из круглой дырки в полу Параши меньше месяца тому назад а плюешся говном в сторону США по взрослому.
показати весь коментар
14.10.2023 08:53 Відповісти
Наскільки пам'ятаю, ми з вами, тут ще з 2013 р часів Майдану, для чого плювати,
вони вже й так у ньому.
показати весь коментар
14.10.2023 09:11 Відповісти
Саша, ты просто капитан очевидность, раз смог пробить мою дату регистрации. А вот твоя дата наводит на грустнве мысли и даже вызывает подозрение по поводу тебя.
показати весь коментар
14.10.2023 11:44 Відповісти
А вот как сотрудничество с гяурами согласовывыется с догматами ислама, рьяными поборниками которого называют себя эти шелудивые свиньи из Тегерана?
И почему наша жОПа еще не разорвала дипотношения с ними и не вытурила их посольство из страны?
показати весь коментар
14.10.2023 08:47 Відповісти
Бабло перемагає всі догмати( східна мудрість).
показати весь коментар
14.10.2023 09:38 Відповісти
Две три недели назад проскочила статья-США разморозили 6 лярдов иранских денег!(если читал) Связи не замечаешь? Сразу проснулся ХАМАС, увеличилось количество обстрелов Шахедами и т.д. Так может не так уж и не прав?
А по поводу нашей жОПы,есть думка что они надеются получить бабло за наш сбитый Боинг.Хотя это и призрачно((
показати весь коментар
14.10.2023 10:27 Відповісти
показати весь коментар
14.10.2023 08:52 Відповісти
Довго(По Ірану давно вже треба було превентивно лупнути.
показати весь коментар
14.10.2023 08:58 Відповісти
Тільки технології ізраїльські,і завод на паРаші побудував Ізраїль,а дрони звісно ж іранські...
показати весь коментар
14.10.2023 09:06 Відповісти
І навіть докази надасиш про будівництво Ізраїлем заводу?
показати весь коментар
14.10.2023 09:22 Відповісти
Читати вмієш,то шукай та читай.
показати весь коментар
14.10.2023 09:23 Відповісти
Сам шукати спробуй,вся інформація є в наявності.
показати весь коментар
14.10.2023 09:30 Відповісти
То може американцям треба в Чорне море підтягнутися! А то зреагували на війну на сході. А війна фактично в Европі їх чогось так сильно не хвилює.
показати весь коментар
14.10.2023 09:15 Відповісти
Та невже тільки тепер побачили те що ми другий рік відчуваємо ту "допомогу"!
показати весь коментар
14.10.2023 09:38 Відповісти
Забудьте це ООН, організація абсолютно імпотентна та дармоїдна.
показати весь коментар
14.10.2023 09:42 Відповісти
а наши зелёно-продажные представители почему то решили два года это скрывать и не предоставлять доказательств. Опять всё США должны делать
показати весь коментар
14.10.2023 09:44 Відповісти
Чому не показали компоненти західних Европейських виробників,комплектуючі...мікросхєми... фірм і корпорацій ,в тому числі і з США.
показати весь коментар
14.10.2023 10:12 Відповісти
У них інша задача,звинуватити непричетних,та відбілити причетних.
показати весь коментар
14.10.2023 10:32 Відповісти
надо было добавить: ....и глубоко обеспокоились.
показати весь коментар
14.10.2023 18:53 Відповісти